Вся правда про розмір члена

Я тут останнім часом ізвожу своїх знайомих жіночої статі ідіотськими питаннями. Наприклад, «Якщо б тобі сталося стати чоловіком і ти могла вибрати пеніс довільного розміру, який розмір ти б вибрала?».

Відповідь — «Звичайно ж, середній».
«Середній».
«Середній!».

Буквально за мить до того, як мені здалося, ніби я розумію жінок, я усвідомив, що насправді все догори ногами — жінки просто не розуміють чоловіків. Взагалі. Жінки думають, що існування в чоловіка пеніса виправдане наступними факторами:

1) Таке спеціальне пристосування для урінаціі. У народі — «піся». Особливо просунуті громадянки смутно здогадуються, що завдяки відмінних рис конструкції, цією штукою можна нассать на стіну вище людського зросту, а у воєнний час ще й ворогові в кишеню.

2) Така смішна іграшка для засовиванія собі в різні місця. Без коментарів.

3) Точка призначення в тому маршруті, яким піде цей Ворог і Козел, якщо не припинить вечорами пити з друзями пиво і не купить мені який-небудь восхітельний віник з мертвих рослин, або що-небудь ще, настільки ж невиправдано-дороге і безглузде.

Начебто, все. Штамп на штампі — я одразу перепрошую — але, чорт візьми, саме так вони і думають. Дослівно. Інакше, жодна з них не відповіла б «среееедній», твою, блин, дивізію.

Найжахливіше, що може статися з чоловіком, це пеніс середнього розміру. Я здивований, чому це не самоочевидне.

Чоловіки з маленьким пенісом мають залізну мотивацію на все життя. Вони накачують гори м’язів, розмовляють низьким хрипким голосом, купують чоппери з дволітровим двигуном, стають головами ради директорів, будують найвищий будинок в окрузі, підкорюють Анктарктіду, врешті-решт засовують голову в пащу живого крокодила — і все заради того, щоб наочно роз’яснити всім навколо, що у них-то пеніс не менше твого. Ймовірно, навіть більше. А яйця, так взагалі розміром з Мексики.

Потім на десятому році крокодил все-таки робить «ам» і у вечірньому випуску новин свіжоспечена вдова проливає сльози на четвертий розмір (майбутня вдова з четвертим розміром це, до речі, теж характерний атрибут) і говорить «яка трагічна несподіванка».

Ну так, то хто міг припустити.

Жінки, поглядаючи на цих чи то сміливців, чи то просто божевільних, вимовляють «фу, придурки», а потім довгими самотніми вечорами мріють, як за ними на дволітровому чоппері приїде приборкувач крокодилів (за сумісництвом голова ради директорів), відвезе в найвищий будинок в окрузі і стане низьким хрипким голосом нашіптувати милі вульгарності про айсбергах в Антарктиді.

Що стосується чоловіків з великим пенісом, то тут і так все зрозуміло. Якщо у тебе великий пеніс, то життя автоматично вдалася. And nothing else matters. Можна розслабитися і проводити свої дні в спокійному і справедливому переконанні, що ти володар всесвіту (і, безумовно, жіночих сердець — жінки обожнюють самовпевнених і самовдоволених alpha-самців — втім, кому вони потрібні, серця-то, коли в тебе такий великий член) . Найгірше, що з тобою може трапитися — можна за свою зарозумілу фізіономію заробити за табл від представника категорії, згаданої абзацом вище, але …

Давай уявимо собі таку сцену: Друг навпроти одного стоять двоє: м’язистий хлопець з маленьким пенісом і розслаблений такий чувак з великим пенісом і усмішкою людини, у якої все вдалося ще до народження. Перший знає, що у нього маленький пеніс. Другий теж знає, що в першу маленький пеніс. Звідки? Я тебе прошу, чоловіки бачать такі речі швидше, ніж ти відрізняє фарбовану блондинку від справжньої. Так ось, Малий Член пильно дивиться в очі Великому і ось-ось дасть йому по чайнику. Боляче так кааак дасть. На чиєму місці особисто ти предпочтешь виявитися?

Підсумки: Володіючи великим пенісом, можна отримати по обличчю (стежимо за запитом). Але це не має рішуче ніякого значення, коли у тебе великий член.

Тепер, що стосується останньої категорії — чоловіків із середнім розміром пеніса.

Ох, мені навіть не хочеться починати.

М’яко кажучи, це пат. У тебе немає стимулу робити що-небудь значне, значиме, або хоча б божевільна. Тому що в тебе не маленький член. Че сіпатися-то? Але ти не можеш відчувати свою перевагу над усім світом. Тому, що він у тебе і не великий. Коли у тебе пеніс середнього розміру, ти відповідаєш на питання «Як справи?» одним словом: «Нормально». Тому, що це правда. Ні туди, ні сюди. Нормально. Середнього, нормального розміру.

Тебе не люблять жінки. Ти просто нудний. Простий сірий додик, який мало того, що нічого видатного не зробив, так ще й пенісом не вдався. Врешті-решт, ти приходиш до розуміння своєї безглуздя, сірості та меншовартості. Тут-то і настає самотність.

*** Ліричний відступ: Самотність.

Самотність, це зовсім не страшно. Слово «самотність» взагалі майже нічого не значить, і вже точно не має емоційного забарвлення, ні позитивної ні негативною.

«Я провів цей уїкенд на самоті».

Діти, що хотів сказати автор цієї пропозиції? Йому було погано? Або навпаки, він нарешті зміг побути наодинці з самим собою (і, припустимо, природою), піти від суєти, спятаться від усіх цих жалюгідних людців? Або може йому взагалі побоку, скільки ще людей провело уїкенд разом з ним? Не ясно.

«Самотність» — коли воно виступає в ролі страшилки для жінки середнього віку (і чоловіки з пенісом середнього розміру — але про це пізніше) — це м’яке (а точніше, розмите і завуальоване) назву для стану усвідомлення власної безглуздості, меншовартості і непотрібності. Взагалі, людина опинилася в жалюгідному стані, якщо йому треба бути комусь потрібним (даруйте за масло масляні), to begin with. Тим не менш, саме це жалюгідний стан і називається «самотністю, в поганому сенсі цього слова».

Причину такого дивного підміни потрібно шукати в забавному властивості перебування з людиною, яка милий твоєму серцю: Відчуття безглуздості приглушається. Хлопець з дівчиною (ну ок, ок, мене, мабуть, читають так само пидоры і лесбіянки: хлопець з хлопцем або дівчина з дівчиною теж вважаються) зациклюються один на одному і знаходять деякий помилковий сенс життя. «Raison d’etre». «Виправдання буття».

Та що я розповідаю, ви закоханих ідіотів не бачили, чи що?

Загалом, давайте відразу домовимося — «самотність», це коли нема чим приглушити відчуття власної безглуздості і меншовартості. Все.

***

… і тут в житті чоловіка із середнім розміром члена настає самотність. Він болісно шукає ліки — і, раніше чи пізніше, знаходить. Залежно від віку, складу натури та особистих уподобань. Це, звичайно, алкоголь, наркотики, або (о жах) любов. Останнє, частіше за все, кінчається трепетною односторонньої ніжністю, в кращому випадку плавно перетікає в, прости Господи, шлюб і, врешті-решт, дружиною, яка регулярно зраджує йому з двома. Уважний читач уже зрозумів, хто ці двоє: Я про них писав у перших абзацах. Бо ти, звичайно ж, надійний, турботливий і ласкавий, але … Ти знаєш, такий, чорт візьми, нудний, зі своїм життям середнього розміру, що хоч бери і вішайся з нудьги.

Мені неприємно про це писати.

Такі ось справи. Член в житті чоловіка відіграє дуже важливу, хоча і сложноуловімую і часто недооцінену роль. Десь, приблизно, як мізки в житті жінки.

Це по-перше, а по-друге — ну подумайте, дівчата, ну хоч один разочок. Вам дали можливість народитися з великим членом, або, хоча б, підкорити Анктартіду і померти в зубах алігатора під оплески континентів. І що ви вибрали? «Середній»? Заради чого? Заради того, щоб якимось курка — яких ви будете, в ролі чоловіка, час від часу мати — було комфортно і приємно пхати собі цю справу в різні отвори?

Вся правда про розмір члена: 1 комментарий

  1. Тут написана якась ХІРННЯ. А про розмір , члена як говорила моя знайома : »ГОЛОВНЕ ЩОБ ЛЮДИНА БУЛА ХОРОША » 🙂

Комментарии запрещены.