У зоні уваги — розмір статевого члена

 

Немає ні одного молодого чоловіка, який би не ставив собі питань і не хвилювався з приводу розміру свого статевого члена. На роздуми про «нормальності» розмірів статевого члена наштовхують видовищні порно-фільми, журнали, порно-сайти в Internet, відмови дівчат від інтимної близькості, страх розчарувати потенційну партнерку … Від чого залежить розмір статевого члена? Чи впливають на нього раса, сексуальна орієнтація, комплекція, вік, індивідуальні особливості? І як бути, якщо розмір відрізняється від середньо-статистичного?
Розміри статевого члена цікавлять вчених

Питаннями, що хвилюють мільйонами молодих людей і деякими міфами «про розмір члена» перейнялося чимало вчених. Найбільш масштабне дослідження розмірів провів канадський учений, доктор Річард Едвардс. У дослідженні двох тисяч чоловіків, розбивши їх дані на певні групи, а також застосувавши метод точного розрахунку розмірів (довжини й окружності) статевого члена, Р. Едвардс визначив середньостатистичні дані та розвінчав декілька міфів про пікантних подробицях будови чоловічого організму.
Чим вище, тим більше пеніс?

Серед дівчат ходить міф про те, що вже під час першої зустрічі, можна визначити розмір чоловічого достоїнства за … його росту, довжині пальців, носа і т.п. Вчені довели, що статистичне відповідність між довжиною збудженого пениса й розмірами долонь і ступень практично відсутній. Було знайдено слабко виражена відповідність між довжиною ерегированного пеніса і зростанням учасників експерименту.
У африканців і гомосексуалістів — член більше?

 

 

Канадський учений розвінчав міф про те, що «у гомосексуалістів і африканців член більше». Як з’ясувалося, середні розміри члена у гомосексуалістів / бісексуалів і гетеросексуалів практично не відрізняються. Аналогічно були порівняні розміри в представників різних рас. Всупереч популярному міфу, довжина ерегированного пеніс чорношкірих чоловіків і європейців статистично не відрізняються. Однак у латиноамериканців і жителів Азії довжина ерегированного статевого члена була значно меншою за порівняв з евпропейцамі і чорношкірими чоловіками.
Чоловіче думку про розміри «чоловічого достоїнства»

Як показали дослідження Р. Едвардса, чоловіки оцінюють розміри свого пеніса як «скромний», якщо в ерегованому стані його довжина не перевищує 11 сантиметрів, «середнім» чоловіки вважають статевий член, що досягає 15 сантиметрів, а статеві члени, розміри яких перевищують 17,5 сантиметрів називають «видатними».
Розміри статевих членів у цифрах

За даними Р. Едвардса, який провів дослідження серед представників різних націй, відсоток чоловіків, у яких довжина ерегированний пеніса менше, ніж:

* 6,7 сантиметра — 0%
* 12,0 сантиметра — 10%
* 13,7 сантиметра — 20%
* 14,5 сантиметра — 30%
* 15,0 сантиметра — 40%
* 16,0 сантиметра — 50%
* 16,8 сантиметра — 60%
* 17,5 сантиметра — 70%
* 18,5 сантиметра — 80%
* 20,0 сантиметра — 90%
* 26,2 сантиметра — 100%

Наприклад, довжина вашого члена в стані ерекції досягає 15 сантиметрів. Виходячи з даних Р. Едвардса, такий розмір виявляється у проміжку між 40% і 50%. Іншими словами, щонайменше, 40% чоловіків не досягають такого рівня. При цьому, середня довжина статевого члена становить 15,5 сантиметрів (мінімальний зафіксований розмір статевого члена 7 сантиметрів, а максимальна досягає 25,5 сантиметрів).
Сумнівні гідності великого «гідності»

Багато молодих людей звертаються до андрологам, хірургам-андрологам з метою збільшення розмірів статевого члена не маючи суттєвих проблем з його розмірами. Більшість чоловіків при цьому, хочуть збільшити статевий член не заради партнерки, а заради того … Якими очима на нього будуть дивитися на пляжі. Така позиція може привести до несподіваних наслідків.
Великий пеніс і якість сексу

Розміри статевого члена абсолютно не залежать від статевої активності і практично не покращують якість сексу. Швидше навпаки: занадто великий пеніс може заподіяти біль жінці з невеликим або середнім піхвою. Незважаючи на те, що жіночі статеві органи дуже еластичні і мають властивість розтягуватися, у випадку, якщо довжина члена перевершує довжину піхви більш ніж на 3-4 см. то буде потрібно підбір поз для того, щоб при заняттях сексом жінка не відчувала дискомфорту.
Великий пеніс і особливості ерекції

Ступінь ерекції статевого члена залежить від довжини: пеніс середнього розміру під час ерекції, як правило, займає Перпендикулярне положення або навіть розташовується під гострим кутом до тулуба. Статевий орган, розмір якого довший середньостатистичного, може розташовуватися під тупим кутом. При цьому у більшості здорових чоловіків під час ерекції може спостерігатися незначна деформація пеніса. У 30% пеніс згинається вправо або вліво, і ще у 25% — загнутий вгору або вниз. Незначні відхилення не повинні викликати особливих хвилювань. Сильний загин статевого члена вгору або вниз, вправо або вліво, який ускладнює статевий акт характерний для хвороби Пейроні. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, варто проконсультуватися з урологом — андрологів, хірургом.
Найбажаніший розмір статевого члена

У первісному суспільстві пеніс асоціювався з коренем життя, і «неандерталець» вважався тим потужніший, ніж великим «корінням» володів. Сучасні жінки не керуються принципом «чим більше, тим краще». Французький хірург, що спеціалізується на цій проблемі, встановив що оптимальний для зачаття і задоволення статевої член в середньому близько 13см. На його думку: «Дуже довгі або занадто товсті пеніси, як і дуже короткі, не найкращий варіант для задоволення і продовження роду». За даними медиків, статевий член довжиною 13см підійде приблизно 80% жінок, довжиною 10-14см — кожній третій, 19-22см влаштує лише 15% дам. Виходячи з цього, напрошується таке питання:
Чому у чоловіків з великим «чоловічим достоїнством» більше жінок?

Чоловіки з великим «достоїнством» за рік мають більше сексуальних партнерів порівняно із власниками статевих членів скромних розмірів. Але така залежність обумовлена не розмірами статевих членів, а більшим ступенем впевненості в собі.
Що ж робити, якщо у вас «маленький пеніс»?

По-перше, не варто впадати у відчай!

Статевий член зростає до 17 років.
Розмір ерегированного члена збільшується аж до 17-річного віку, після чого вже змінюється незначно.

Ефект підзорної труби

Судження про розмір статевого члена по контуру плавок як правило помилкові. Більш короткі в неерегірованном пеніси стані, у стані ерекції збільшуються більше, ніж довгі. Вчені довели, що при ерекції пеніс збільшується в середньому в два рази.

Методи збільшення статевого члена

Якщо Вам вже більше 17 років, а ваш статевий член так і не досяг бажаних розмірів, і його розмір дуже далекий від бажаного, що робить сексуальне життя неповноцінним, збільшити статевий член можна за допомогою операції, спеціальних вправ. Перш ніж зважитися на збільшення статевого члена за допомогою операції, обов’язково відвідайте сексолога іілі психолога. Підвищення самооцінки, перш за все, особистісної, нові техніки сексу допоможуть зробити інтимне життя гармонійніше.

А ось шукати відповіді на запитання «Як збільшити статевий член» біля прилавка сексшопі все-таки не варто!

.

У зоні уваги — розмір статевого члена: 149 комментариев

 1. текст цікавий/// але як узнати якій дівчині який /член/ нравиться!!!!

 2. Просто тупо спитайся….це як лотерея, або ти проведеш з нею приголомшливу ніч, або продовжиш дрочити під одіялом))))

 3. Це ясно, ащо робити якщо у тебе завеликий пеніс. Мені 14 років а пеніс = 18см(у збудженому стані) батьку 36 а пеніс = 35,5см. Мене нервує коли при розмові до мене втикають на мої опуклі плавки, бо там великий, а не на мене. Здається мій пеніс цікавить їх більше ніж я сам

 4. если посмотреть, то что сиськи что член всем большие будут в основном интересны, а вот в остальном все когда нормальных средних размеров, вот например когда девушка будет делать минет то большой ей не очень понравится

 5. mihailo95 eухахах….вітаю в тебе видатний член xDDD

 6. mihailo95

  ти ше сказав би шо 18 см в стани спокою )))

 7. яких розмірів має бути член в 14 років в збудженомму стані????

 8. якім повинен бути член у 20р щоб задовольнити дівчину

 9. Відповідь дівчини:
  Кумедні ви все таки). Мабуть, приваблюєте ви дівчат не тим, який у вас розмір …, а тим, як ви за нього піклуєтесь і переживаєте)))

 10. та ви гоните !головне не розмір а вміння користуватися,2 години 1 раз і дівчина на хмарах літає від радості

 11. А мені теж 14 років і в мене 18,3 см а він ше буде рости?

 12. а мені 12 і в мене 22.7 це нормально??? ;DDD

 13. в мене в станы спокою 11.5 а в збудженому 22.5см…….

 14. Мені 12 років а член у мене 6 см Це нормально??

 15. мены 14 рокыв пеніс у мене досягає 8 см у збудженому стані. Скажіть, це нормально чи ні???

 16. Пацани,не парьтесь.ось на приклад у мене 15см. І що,нормально.а ще якщо ти займаєшся сексом з коханою людиною-то це питання,про розмір,взагалі зникає.головне будь «МАЧО»сам для себе і побачиш як все зміниться.

 17. пацана мені 25 років в мене в збудженому стані пеніс 13см. може хтось підскаже як збільшити без хірургії

 18. мені 16 а в мене 23см що мени робити це піздье,,Ц

 19. короче хлопці, всі в кого менше 10 віпрацьовуйте техніку куні, а ті в кого більше 18 не пускайте діваху зверху бо порве всю середину собі, працюйте зверху і буде вам щастя :-))))))

 20. Я хочу дівчину а вона говорить що мій член дуже великий.всього 32см

 21. Главне щоб стояв:-):-):-) кому ти нужин імпатєнт А???

 22. Хлопці знаєте що главне щоб стояв а розмір по…

 23. Хлопці а мені обше невстає,що мені робити?

 24. Пацани я тут подумав:якщо ти у 16 років маєш пеніс 15 см це нормально ?я думаю що да.

  блін друга проблема то(

  якщо у тебе він угору трохи загнутий і в лівий бік оце плохо трохи требадрочити другою рукою?:)

 25. я думаю в 16 років і 2 місяці нормальний пеніс 15 см?:)

 26. в мене 14-15 і це я вважаю ідеальним для сексу…

  головне шоб стояв

 27. мені 14 і в мене 12 см..(

  це нормально?

  підкажіть я його збільшити,може щось їсти треба?

 28. Пацани це все фігня аби стояв і було кого дрючити.

 29. 32? Шо люди пишуть? 32 см це…найобка! Неможе бути! Народ подивіться на серерній палець — це сплячий, а зараз на всю долоню — це ваш стояк.

 30. Яка різниця який розмір, головне щоб було кому дрочити його. А якщо нема?!? То і хвалитися що у мене в 14р. 18см. нідочого.

 31. Мені 16 І в мене 16,5 см ))))як на мене то нормально дівчат задовільняю пацани непартеся главне шоб стояв а всьо решта пох!!!!!!

 32. мені 16 а в мени 11см коли стоїть . Це нормально шо робити

 33. Пацани..член не встає тому що він реакції не відчуває…коли от в хлопця не стоїть даже коли дівчина коло нього це теж нічо..це доводить що хлопець довше в сексі протримається.,а от коли дівчина роздягається перед вами в вас відбувається реакція..і ви абсолютно будете мачо в сексі….сам по собі знаю)

 34. Мені 25р в мене 14 см. Багато дівчат скаржилися,що їм інколи больно

 35. У мене таке запитання який середнiй дiаметер члена(3,6,9…

 36. Мені 14 і у мене 13см. Допоможіть і у мене така хрєнь на крайній плоті від головки такі білі залишки шкіри якщо я їх здираю то тече кров і дуже болить.допоможіть!:'(

 37. Так,хлопці…

  14-15 років довжина має бути + — 15 см.

  Якщо менше то ще виросте 🙂

  А ТЕПЕР УВАГА ВСІ ! ! !

  Не раджу захоплюватися …)

  Ну ви зрозуміли,бо погіршується зір !

  Розмір не головне — головне вміння користуватися 😀

 38. Я люблю дрочити і він в мене росте але всеодно малий 12см. Мені 15. Дєла плохи да?

 39. то все пох, в мене приблизно 15 може 16 а від мене вже дівчина вагітно, а мені тільки 17, оце проблема, а то який розмір, то взагалі пох…

 40. мені 18,а мій член 14 см.це нормально чи ні????

 41. а що робити коли дівчина хоче а хлопець ні відпишіть

 42. Пацани ви собі наприколі. Мені лише 16, у мене 15,5 см. Влупив 6 дівчат і ще не одна несказала що їх неустроює. Непартися

 43. хлопці вам по 14 і ви пишите: «головне щоб задовольняло дівчину» про яке сексуальне життя ви говорите? ну хіба з дівчьонками 10-13 років? перед тим як займати сексом з дєвкою якій ще немає хочаби 14,подумайте добре)))))) це небезпечно. після таких статевих контактів є велика ймовірність що в дівчини потім не буде мати дітей)

 44. пацани рослабтесь!В мого пацана,пиписька всеодно бильша.ха ха

 45. що робити якщо встає але наполовину сили?

 46. ха в кого дуже великий не робіть больно дівчонкам сосіть собі самі))))

  малі непереживайте вам в 14 років про секас навіть думати нетре…

  Великі з малими…то всьо фігня…просто любіть дівчат..якшо неполучається то ше пальця з боку підпихайте)ХД

 47. Що робити якщо встає засильно, твердий ні в низ не потиснути, прилягає до живота

 48. У віці 10-14р має бути 6 10 см у лижачому стані

 49. рєбята скільки вам років стільки і має бути см член ну +- 0.5 см

 50. Всё зависит от вашей партнёрши, и главное что бы вы её хотели, что бы она вам нравилась. Может такая попастись, что хоть и 30 сантиметров ,всё равно не удовлетворите.

  Нужно знать ,что именно нравится ей, в каких местах её возбуждает. Можно не только свою пипиську применять, но пальчики, а так же язычок.

  Можно во время секса стимулировать ей клитор или нежно притрагиваться влажным пальцем к её анусу.

  Не забывайте, что перед сексом нужно ванную принять, что бы пахло от вас приятно.

 51. Мені 14 а в мене 14 см непартися все буде добре

 52. Мені 11 в мене 6 в спокої 10 в сбудженому ПАЦАНИ це нормально підкажіть!!!!!

 53. мені 22 і в мене 16 см.мені вистачає а моїй малій тим більше!!!!

  і я вам скажу що 12 см вистачить любій дівасі,так шо не парьтесь,говорю з опита,але якщо дівчина не наситна то треба їй толкати у всі дири,тоді буде всьо ок

 54. пацани все буде добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 55. Пацани.то всьо хирня таке враженя що ми якась відстала нація.неробіть якоїсь паніки головне не розмір а умєнія користуватись.знайте Бог створив нас не маючи наміру знущатися над нами.таке саме що ліпше багато грошей чи мало, ясно що багато от і від цього пішла разніца.а той хто пише що в нього 30 це особа яка вапше нічого не має.бо який їм толк це писати подумайте…

 56. в мене 14,5см. Мені 14 років, живу собі нормально)

 57. Пацани короче скажіть мені 16р в мени 15см це нормально чи ні??

 58. Якщо у мого хлопця (23 роки) малий (8-9см) і дуже рідко твердий шо робити…?

 59. Мені 18 р у мене 17 см. Мені нормально=Р Пацани не партися)

 60. Оце інформація!А я думав що мій член 17 см в 14 років малий.слава богу все нормально.

 61. Хлопці я хуєю з ваших проблем в 11-12-13років ви дівчину старшу за себе не завалите)))Дрочіть по троху під одіялом а секс буде але пізніше і головне не розмір а щоб стояв!!!

 62. Ви краще прахнить дівчину и вней спитайте чи мармальний чи ні.

 63. Мені 15 а у мене у збудженому стані 10 см це нормально

 64. у мені 14 років майже, член 14.5 см

  Це нормально?

 65. мині 16 член у збуджином стані 15 см, це норм???

 66. менi14 i у мене у збудженому станi 18,2см. i мене улаштовуэ…

 67. Мені 13. Член 15 см.Все нормально? і що загрожує якщо часто дрочити?

 68. мені 14 в збудженому стані 14.7 це нормально???

Обсуждение закрыто.