Фильм Секс в большом городе 2

Продовження фільму Секс у великому місті. Сказано найголовніше слово: «Так». Пора приготуватися до повсякденного сімейного життя. Але наші героїні залишають Нью-Йорк і відправляються в одне з найбільш розкішних, екзотичних та мальовничих містечок на землі, щоб переглянути традиційні уявлення про шлюб і материнство … У ролях: Сара Джессіка Паркер, Кім Кеттролл, Крістін Девіс, Синтія Ніксон.

дивіться і розкажіть усім цікаве чи ні

 

Що таке петтінг?

Вечірка досягла свого апогею. Народ після N-ого склянки доброго пива став розмірковувати на високоінтелектуальні теми, на кшталт «Васю, ти мене поважаєш?» Або «Вимирання тюленів на Північному полюсі», і раптом серед шуму пролунало «… петтінг».

Народ, ще хвилину тому з розумним виглядом розмірковує про респект і летальні випадки серед ластоногих, зробив неодмінно обличчя. «What is it?» — Вимовив всіма шанований Вася. Виявилося, що не тільки ця респектная особистість, а й більшість присутніх нічого визначеного з цього приводу сказати не можуть.

Покопавшись у світових інформаційних ресурсах і власні спогади з багатого особистого досвіду, ми, дорогий читачу (далі ДЧ), знайшли-таки відповідь на запитання «What is the петтінг?» І вирішили поділитися ним з тобою.

Отже, ДЧ. Що таке петтінг? Петтінг (від англ. Рet — «балувати») — це навмисне отримання оргазму штучним збудженням ерогенних зон в умовах двостороннього контакту, що виключає безпосередньо секс в чистому вигляді. Пристрасні поцілунки, обійми палкі, ніжні торкання, пустотливе лоскотання, елементи масажу, пощипування, царапання — ось далеко не весь арсенал початківців петтінгеров. Більш досвідчені використовують самі несподівані кошти. Наприклад, подиху, лоскотання віями (провідні візажисти Голлівуду рекомендують туш «ленінградка». Шукайте на прилавках міста!).

А ось трохи з історії петтінга. Цікаво, що жриці з храмів любові могли довести себе і чоловіка до екстазу і навіть оргазму за допомогою одного-єдиного (!) Дотику (наприклад, електричним струмом. Жартуємо-жартуємо!). Звичайно, секрети давніх спокусниць давно втрачені. Але зате ми знаємо про те, що немає нічого неможливого. Головне — намагатися, експериментувати і сильно-сильно хотіти … принести задоволення своїй другій половинці.

Тепер про плюси і мінуси петтінга.
Найголовніший плюс — це те, що після такого сексу ваші батьки, ДЧ, не стануть бабусями та дідусями. Крім того, ви заощадите купу грошей на «пряника». Займатися петтінг можна де, коли завгодно і, в принципі, з ким завгодно: місцем дії може бути і квартира з предками (уточнюємо: батькам слід знаходитися в іншій кімнаті), і VIP-зона в нічному клубі. Крім того, не слід забувати, що елементи петтінга є і в самому сексі. Ви ж не відразу переходите до сексу, правда, люб’язний ДЧ? Ще один не менш важливий плюс: діючи правильно, так би мовити, з душею і креативом, ви цілком можете досягти оргазму. У будь-якому випадку, свіжі відчуття зайвими не будуть.

Тепер про мінуси. Деяким (найчастіше молодим людям) здається, що петтінг — лише сурогат повноцінного сексу, не приносить ніякого задоволення. Кажуть, мовляв, це доля малолітніх підлітків. Але, як би там не було, петтінг займаються і … не скаржаться.
Ви можете дотримуватися будь-якої точки зору, але при правильному застосуванні тієї інформації, що ми тут виклали, ви отримаєте офіге-е-е-енное задоволення!

Ер-р-р-Роген зони. Або те, що потрібно знати юному петтінгеру.

Хлопцям про дівчаток

1. Жінка любить вухами. Це всім відомо. Пестячи орган слуху своєї коханої — вушко, за вушком і, хм, у вушку, не забувайте нашіптувати приємну нісенітницю.
2. Заведи свою подружку з пів-обороту! Не дарма граф Дракула всьому іншому віддавав перевагу саме шию. Ну, а ніжні дотики язичком здатні звести з розуму навіть колоду!
3. Груди. Пристосована не тільки для вигодовування потомства, але і для інших цікавих речей.
4. Місце дії — пупок. Суб’єкт дії — твої губи. Гляди не подавись гантельки, якщо у твоєї подруги пірсинг!
5. Вона сама! Це більш складний механізм, ніж може здатися на перший погляд. Принцип «сунув-вийняв» в петинг не проходить. Так що тримайся, малюк!
6. Ротова порожнина служить не тільки для поглинання їжі, але і для отримання кайфу.
7. Спина, плечі, зона між лопаток. ДЧ, перевір, не виросли чи у твоєї пасії крила … А може, у неї там най-най наіерогеннейшая зона?
8. Muskulus glezus maximus. По-русски просто попа. Допускаються елементи мазохізму у вигляді поплескування, пощипування … Тільки не захоплюйся!
9. Нова «фішка»: ерогенна зона між пальців (!). А також стандартний набір надчутливих місць на долонях, ліктях, плечах і кінчиків пальців.
10. Внутрішня сторона коліна. Е-е-е … Що тут сказати?!

Між нами, дівчатками … пара слів про хлопчиків

1. Вухо. Деякі асоціюють з пельменями, варениками та іншими гастрономічними вишукуваннями. Головне в пориві пристрасті не з’їсти.
2. Губи (верхня і нижня), мова (одна штука) і навіть зуби (32 — норма) — ось основний атрибут початківця петтінгера. Головне — чистити зуби 2 рази на день, своєчасно відвідувати стоматолога і, звичайно ж, жувати «Орбіт»! Загалом, не нам вас вчити.
3. Груди. Зазвичай волохата (більшою чи меншою мірою). Звичайно, не така чутлива, як жіноча. Але не менш ер-р-Роген. Ось, в принципі, і все.
4. Пупок. Ми просуваємося все нижче і нижче. І ось він …
5. ВІН САМИЙ! Якщо б ми вимірювали ерогенних зон в 10-бальною системою, тут були б всі 11. Bingo! Ерогенна зона № 1, яка у деяких хлопців замінює і всі інші.
6. Волосся: густа шевелюра або блискуча лисина (якщо молода людина — бритоголовий). Кому як більше подобається. Одні люблять запустити руку в розкішну копицю волосся, а інші — потертися про потилицю, покритий дрібної щетинки. А як подобається це йому!
7. Шия. Відчуває поцілунки, дотики і погладжування. Тільки не чіпай свого принца кінчиками пальців і «кігтиками». Від таких ніжних дотиків йому буде лише лоскотно. Користуйся подушечками пальців і долонею, доторкаючись досить сильно, щоб не викликати напад лоскоту. Це правило, до речі, поширюється на будь-які ділянки тіла.
8. Спина. Різними бувають спини: потужними, сутулий, м’язистими і не дуже. Проте всім молодим людям хочеться відчувати себе сильними, такими собі Шварценеггера. Якщо ти йому просто промурличешь про його м’язах, він розтане, як останній сніговик.
9. Сідниці. Сильно не нежнічай: розпалити багаття пристрасті можна, просто ущипнувши його за п’яту точку.
10. Коли дивимося на цю частину чоловічого тіла середньостатистичного, так і хочеться позичити їх володарю свій депілятор. Проте, багатьом дівчатам це (ноги) навіть подобаються … Але ми зараз говоримо не про дівчат, а про сильній половині світу цього. Так от. П’ятки, гомілки, підколінні ямки … Чим ближче до пункту № 5, тим більше ефект.

Що вбиває кохання? Десять разлучніков

Як образно писав Данило Гранін, Бог створив Людину, але за гріхи людські розгнівався і розділив своє Творіння на Чоловіка та Жінку. І бродять з тих пір вони по світу, щоб знайти кожному свою половину і злитися воєдино, як раніше. Красива притча. А тут ще й спокусник, диявол-разлучнік, не дрімає, заважаючи людям знайти свою половинку.

Всі ми знаємо, як воно відбувається в житті: якщо ви благополучно подолали першу «розвідувальну» фазу ранніх побачень і ваші стосунки надійно зміцніли, то ви є вже пару з усталеними відносинами, заснованими на взаємній любові та повазі. Давайте тоді поставимо собі запитання: чому ж все-таки і стабільні пари з тріском розпадаються, які-такі вбивці взаємин виявляються сильніше взаємної любові? Є тисячі причин, за якими розпадаються міцні союзи, але, за деякими роздумів, я б виділила основних, на мій погляд, десять.

1. Друзі і сім’я. Дивіться самі: більшу частину нашого життя ми проводимо у своїй родині і зі своїми друзями. Але ж точно так само проводить життя і наш партнер. Тому ми знаходимося з партнером не один на один, а як би в оточенні, вибачте за тавтологію, нашого оточення. Щоденне вплив негативного сприйняття вашим оточенням вашого партнера — серйозний ворог відносин. Неможливо, немислимо, та і не потрібно любити все оточення партнера так само, як ми любимо свого обранця (його / її сестру, кращу подругу / одного, маму / тата …). Довготривалі розбіжності в питаннях політики з її / його татусем незабаром приведуть до того, що ви не зможете перебувати з ним в одному приміщенні. І ось тут ще невідомо, яким буде її / його вибір і на чиєму боці вона / він залишиться. Як бути? Будьте просто вихованою людиною — зберігайте дружні відносини.

2. Життєві стреси. Будучи стабільною парою, ви як би відчуваєте себе осередком, відокремленою від решти світу з «ми-проти-них» менталітетом. І це чудово. Але реальний «інший світ» безжально вламується у вашу маленьку клітинку з його реальними проблемами, такими як фінансові негаразди, діти від колишніх шлюбів та інші головні болі. Невміння або нездатність упоратися з такими стресами може спокійно розбити ваші стійкі взаємини. Говоріть!

3. Сторонні. Пара визначається як союз двох людей. Як тільки з’являється третій зайвий, все може піти наперекосяк. Особливо коли цим третім виявляється колишній / колишня. Якщо у вас виникла така ситуація, дійте як можна швидше. Шанувальникам / прихильницям, нав’язливим друзям / подругам дайте різко й чітко зрозуміти, що у вас інші пріоритети, інакше ваше дружелюбність і м’якість тільки посилять їх нав’язливість. Говоріть!

4. Шкідливі звички. Ви вже знаєте, що не можете любити всіх відразу і завжди. Це ж відбувається і з вашим партнером. О, ні, в ньому все прекрасно! Але є кілька дратівливих вас дрібних звичок (говорить уві сні, розкидає речі, не сушить мокрий парасольку, і пр.). Ніхто не досконалий. Бог з ним, можна змусити себе з цим примиритися, але з часом ви починаєте зациклюватися на цьому і все більше дратуватися. І тоді мокрий парасольку стане вбивцею ваших відносин. Часу втрачати не можна: озвучте проблему негайно і відпрацюйте рішення її. Говоріть!

5. Високий рівень комфортності. Проживши разом якийсь час, партнери знаходять стабільний рівень комфортності один в одному, і настає заспокоєння. Чим більше вони стають друзями, тим більше інтимність між ними набуває рис рутинності, буденності. І це та точка, від якої можна відраховувати години тому. Секс йде з порядку денного швидше, ніж пара це встигає усвідомити. І тоді секс, як рояль в кущах, трапляється на стороні, але вже на почутті власної вини і моральної нечистоплотності. І, як і належить, почуття провини негайно екстраполюється на партнера. Знайома штука. Але секс того варта — говорите!

6. Розходження цілей. Якщо пара недостатньо обережна у збереженні відносин, то незабаром вона може розвалитися, наприклад, через нестачу спілкування, кар’єрних міркувань, питань домінування інтересів однієї сторони над інтересами іншої, низької оцінки жертовності однієї зі сторін на користь іншої. Сценарій лебедя, раку і щуки. Але в цьому конкретному випадку віз не залишиться «і нині там» — він злетить у прірву відчуження. Говоріть!

7. Минуле. Живучи минулим, неможливо рухатися в майбутнє. Якщо хто-то розраховує порівнювати справжні відносини в парі з минулими партнерами, навіть у позитивному для нових відносин плані, справа далеко не піде. Те, що було, те пішло. Баста. Те, що є — це не ксерокопія старого. Це — інше! Зрозуміло, що корисно вчитися на помилках минулого. Але якщо партнери вголос порівнюють навіть втішні для сторін якості з минулими своїми партнерами, то така пара безперспективна. Вона не сфокусована на майбутньому. Думайте і говоріть тільки про майбутнє!

8. Форсування. Здорові взаємини розвиваються натурально і поступово. Не завжди з однаковою швидкістю. І не відразу до рівня бажаної сторонами комфортабельності. Це річ прихована, інстинктивна. Не дарма говорять, що шлюби здійснюються на небесах. А в багатьох людей от цієї інстинктивно і не вистачає: вони починають форсувати максимальне зближення, коли інша сторона ще не цілком готова до цього. І не всім подобається, коли його підганяють. Особливо небезпечна, як ми її називаємо, «М-Bomb» — марьяжная бомба. Якщо вона вибухнула не до пори, дуже часто відносини вбиті наповал. Говоріть!

9. Залежність-незалежність. Тут баланс дуже крихкий і хитрий. Занадто багато того чи іншого — рівною мірою вбивці. Якщо навіть партнери прагнуть нічого не мати свого в життя окремо від іншого, я б все одно радила позадкувати небагато. Притримати своїх коней. А то може статися так, що інша сторона відчує себе в клітці, а вас буде сприймати як людину, ущемити її свободу. (Я все життя вважала і вважаю, що у людини повинна бути своя двері, яку можна закрити перед іншим і залишитися трошки наодинці з собою. Ми так домовилися з самого початку, і обидва від цього виграли). З іншого боку, занадто багато незалежності може викликати почуття самотності у партнера. Проблема простору і часу. Негайно відкрийте рот, озвучте, обговоріть межі простору і часу, залежно-незалежності. Інакше буде пізно. Говоріть зараз!

10. Зрада. Це — вбивця номер один. Не кожна пара виживе після зради. Навіть якщо партнери працюють над тим, як пережити це зрада, майбутнє їх, прямо скажемо, чекає не блискуче. Як би не присягалася винна сторона, що це ніколи більше не повториться, хробак сумніву буде гризти отруєну душу обманутого. Може, хтось і зможе продовжувати жити з черв’яком всередині, але я не зможу його назвати дійсно щасливою людиною. (Хіларі мала значно більше шансів, ніж Обама. Але країна не захотіла проголосувати за нещасливого Президента). Не змінюйте коханим. Цього ніколи не виправити. А тут вже годі й говорити.

Ми подивилися в очі вбивцям нашого щастя. Ми знаємо їх в обличчя. Тепер вони хай нас бояться, а не ми їх. А що ми зробили для цього? Ми сіли і поговорили чесно і конструктивно, ми спробували відпрацювати всі наші проблеми, і в нас вийшло тому, що ми рухалися в майбутнє, а не бовталися в минулому чи в неозвучених сьогоденні. Не даремно в Писанні сказано: «Спочатку було Слово». Не бійтеся говорити один з одним і порада вам та Любов.

Що робити, якщо порвався презерватив?

Природа з властивим їй сарказмом поставила людину перед вибором: або любити і за це регулярно отримувати поповнення в сім’ю, або взагалі забути про секс.

Людина захотів третього: любити, але без наслідків, і вибрав презерватив.

Слово «презерватив» походить від латинського praeservo — охороняти. Значить, всі вони покликані бути захисниками: охороняти від небажаної вагітності та зараження венеричними хворобами.

Проте роблять це вони не однаково. На жаль, на ринку все ще живе якесь число лжепрезерватівов і просто дешевих неякісних підробок. Вони або створені на натуральній основі (тобто, матеріалом для презервативів служить, наприклад, кишка ягняти), або виготовлені з недотриманням технології.

Не купуйте ці підступні вироби, пожалійте ягнят і себе — адже крізь пори кишки може проникнути все те, від чого Ви намагаєтеся оберегтися, а презерватив, виготовлений за спрощеною технологією або з відступом від неї — ні від чого не захищає!

Так що ж таке хороша і надійний захист?

Найголовніше — вибрати презерватив так, щоб він, не заважаючи отримання задоволення, виконував якісно та надійно функції запобігання від небажаної вагітності і від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Справа в тому, що все залежить від фізико-механічних характеристик, які визначаються міжнародними, європейськими чи російськими нормами. Їх у презерватива багато. Як і будь-який товар, презервативи мають параметри — розміри (це довжина і ширина) і характеристики, які визначають якість. Але й якісний іноді може підвести …

У разі пошкодження або розриву презерватива незалежно від того, відбулося сім’явиверження чи ні, жінці Терміново необхідно проспрінцеваться. Для цього підійдуть розчини, які легко приготувати в домашніх умовах:

1) розчин борної кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води;
2) розчин лимонної кислоти (або соку лимона): 1 чайна ложка на 1 літр води;
3) 0,5%-ний розчин саліцилової кислоти: 1 чайна ложка на 1 літр води.

Спринцюватися найзручніше за допомогою мікроклізми, протягом 3-5 хвилин вимиваючи насінну рідину з піхви круговими рухами. Через деякий час процедуру бажано повторити.

Вдаючись до спринцювання, слід пам’ятати, що:

1) концентрація кислот, які використовуються для розчинів, не повинна перевищувати 0,5-1%;

2) якщо при початку спринцювання відчувається печіння, процедуру треба негайно припинити і розбавити розчин водою.

Перед початком процедури можна спробувати розчин на смак. Він повинен бути слабокисла, оскільки більш концентрований розчин може призвести до опіку слизової оболонки. Значно ефективніше вводити в піхву різні сперміцидні препарати, що продаються в аптеках.

Якщо партнери впевнені, що презерватив розірвався після того, як еякуляція сталася, то в цьому випадку краще додатково скористатися методами і засобами так званої «аварійної» контрацепції.

Що таке аноргазмія, і в чому її небезпека для жінки?

 

Вершина сексуальних стосунків між чоловіком і жінкою — статевий акт, кульмінацією якого є оргазм. Якщо майже кожен чоловік відчуває оргазм, то у жінок все значно складніше: відчуває насолоду лише кожна четверта, а з решти приблизно половина жінок відчувають оргазм часто, близько третини — рідко і решта — ніколи.

Відсутність оргазму (аноргазмія) слід відрізняти від фригідності. Під фригідністю розуміють відсутність інтересу до сексу: ерогенні зони не чутливі, а статевий акт — байдужий. При аноргазмії жінка збуджується, статевий акт доставляє їй деякий задоволення, але відсутня завершальна фаза — оргазм.

Тільки з недавніх пір чоловіки стали приділяти велику увагу оргазму жінки, вважаючи його одним з підтверджень своєї чоловічої спроможності. Хоча з далекої давнини індійська і китайська філософії вважали питання задоволення жінки одним з найважливіших чинників гармонійної любові. Складалося думку, що у відсутності оргазму у жінки винні чоловіки.

«Щоб збільшити статевий збудження жінки, чоловіків переконували творчо підходити до любовних відносин, урізноманітнити пози, використовувати додатковий інструментарій, дивитися порнографію, вдаватися до рольових ігор і різноманітним фармацевтичних препаратів, починаючи з шпанською мушки і закінчуючи йохімбіну. Коханці-чоловіки стали більш пристрасно прагнути до того, щоб жінки досягали оргазму, ніж до тому, щоб самим отримувати задоволення. І чим старанніше працювали чоловіки, тим складніше доводилося жінкам, які відчували себе зобов’язаними видавати очікувані стогони, в іншому випадку обом партнерам загрожувала безсонна ніч. Імітація оргазму стала необхідною складовою етикету статевих відносин », — говорить Жермен Грір — письменник, вчений і телеведуча, одна з найбільш значних феміністок XX століття.

Однак, як показали подальші дослідження, роль чоловіка в досягненні оргазму жінкою дещо перебільшена. Дуже велику роль грають психогенні чинники — неналежна обстановка, побутові та робочі негаразди, боязнь завагітніти і багато іншого, тобто «невміння жінки віддатися».

Під час статевої близькості в кров викидається велика кількість гормонів і відбувається наповнення кров’ю органів тазу. При оргазмі в результаті скорочення м’язів промежини відбувається відплив крові, і організм жінки протягом 15-20 хвилин приходить в норму. При відсутності оргазму кров, насичена гормонами, повільно покидає органи тазу (від години до двох), і внаслідок цього розвиваються різні мастопатії, фіброміоми та інші захворювання. Лікарі-гінекологи кажуть, що значний відсоток їх пацієнток — це жінки, які страждають аноргазмія.

Відсутність оргазму несприятливо впливає на нервову систему. Найчастіше з’являється нервове збудження або пригніченість, погане самопочуття, пригнічений стан після статевого акту. Виникають неврози та істеричні реакції, мігрень, дратівливість, депресія.

Будь-яка дія має бути доведена до логічного завершення. Статеве збудження повинно закінчуватися оргазмом. Якщо комп’ютер не доведе операцію до логічного кінця, він або зависне або перезавантажиться, але жінка — не комп’ютер, перезавантажитися не зможе, а постійні зависання приведуть до серйозних розладів здоров’я.

Жінка повинна навчитися відчувати своє тіло. Основне правило — це «Роздягаючись — відкидати всякий сором», жінка повинна вміти дати відчути чоловікові, що вона його хоче. Все-таки велика роль належить чоловікові, і він повинен відчувати свою кохану, розуміти, чого хоче вона. Секс повинен бути гармонійним. Жінка повинна засвоїти, що тільки вона здатна доставити насолоду як чоловіку, так і собі.

До речі: «Результати опитування, проведеного вченими з США і Норвегії, показали, що чоловіки старше 50 років більш задоволені статевим життям в порівнянні з тридцятирічним».

Чоловіки! Бережіть жінок, джерело наших насолод!

Чому боляче під час сексу?

Трапляється, що жінки під час сексу відчувають больові відчуття. Поступово вони починають уникати сексу, тому що бояться болю. Це часто називають загальним терміном диспареунія (dyspareunia). Диспареунія має функціональні, медичні та фізіологічні причини.

Медичні прічіни.Болі під час статевого акту можуть бути викликані якоюсь прихованою статевою інфекцією, такий як хламідії або генітальний герпес (лишай), або бути причиною прихованих внутрішніх пошкоджень тканин, кіст і так далі.

Якщо з статевим здоров’ям у вас все нормально, то вам слід запитати свого лікаря, чи немає у вас видимих залишків дівочої пліви. Так як, хоча вона і рветься під час першого статевого акту або, ще частіше, під час надмірних фізичних навантажень або використання тампонів, частини дівочої пліви все ж можуть залишатися і викликати роздратування і біль.

Фізіологічні причини є результат емоційної чи фізичної травми, проблем у відносинах або депресії.

Функціональні причини стосуються тих випадків, коли з вашим організмом все гаразд фізіологічно, і у вас немає ніяких статевих інфекцій. Больові відчуття можуть бути викликані тим, що ви недостатньо порушені перед статевим актом. Як результат — ваш організм виділяє недостатньо змащення, тому контакт більш болючий. Ваш організм також може виділяти менше змащення відразу після проходження менструального циклу.

У будь-якому випадку ви можете використовувати різні види лубрікантов або зробити прелюдію більш тривалою. Якщо ж навіть в період достатнього збудження ваш організм виділяє недостатньо змащення, то, можливо, у вас які-небудь гормональні порушення і вам необхідно звернутися до лікаря за консультацією, здати відповідний аналіз і при бажанні пройти курс

Ще однією причиною є функціональної вагінізм (vaginismus). Вагінізм — це напруга піхвових м’язів, яке ускладнює проникнення у піхву і приводить до виникнення больових відчуттів при проникненні. Больові відчуття можуть виникати як при проникненні під час сексу, так і при введенні тампона або навіть при дослідженні органів малого тазу. Але основна причина вагінізм — психологічна боязнь болю через яких-небудь психологічних травм, насильства чи виховання, що формує думку, що секс — це щось брудне. Вагінізм піддається лікуванню серією спеціальних розслаблюючих вправ.

Як довести дівчину до оргазму?

 

Гаразд, поїхали помаленькy.

Значить, для полyченіе оpгазма жінці необхідно (хто б міг подyмать?!) Возбyдіться. Пpічем — до акту. Рyкамі нижче пояса не ліземо, за гpyдь не вистачає. Спочатку.

Початково вважаємо, що девyшка до сексy pасположена. Особливо pекомендyю мати справу з чисто вимитої девyшкой — і її цілувати пpіятнее, і їй спокійніше, що вона чиста. У багатьох на це комплекс. Якщо давно знайомі, можна сpазy пpіжаться до неї стоять членом, їй сподобається. Можеш pассказать їй, що збираюся робити, в детальної … Гоpячій шепіт у yшко, поцелyі його, шиї і действyешь, як описуєш.

Рекомендyю задеpжаться на поцелyях шиї і yшей, і позy як можна Швидка змінити на лежачyю — yдобней так. Тільки не вали її сpазy ж, якщо сумніваєшся, що вона хоче.

Обов’язково цілувати шию, yші. Мочки yшей злегка смокчеш, можна пpікyсивать, але не сильно.

Мовою пестиш yшко ізнyтpі, кінчиком його пpонікаешь в отвір, ніжно дихай у yхо, дуже що добре слова шепотіти, ім’я пані, потім знову перехіду до гyбам, pyкі пестять шию, yші, знову гyби, шию — бачиш, що вона yже возбyждается, починаєш цілувати шию сильніше, пpячешь зyби за гyбамі, покyсиваешь ось так їй шию, yшкі yже можна саме погpизть зyбамі, але аккypатно, не забувай пpо шепіт і ласки кінчиком язика … Іноді буває внизу потилиці чyвствітельная зона, але я зустрічала всього паpy pаз … Пpобyй, може і бyдет.

Ласкаво гладити її пальцями спочатку, потім сильніше. Ще — гpyдью своєї пpідаві її гpyдь — вони y них чyвствітельни до тиску. Рyкамі не вистачає — пyсть возбyдітся так, що сама попpосіт або явно покаже. Бyдет пpіжіматься бедpамі до тебе — пyсть. Hо не поспішай, пpіжалась — пpіжмі її і сам покpепче, і більше нічого.

Продовжували цілувати, в такому стані більше не згадуй пpо гyби, пеpеключісь повністю на шию (!) І yші, дихання yже сильніше, гоpячее, але звеpем себе не веди. Рано ще. Ось коли пані почне пpіжіматься все дужче й дужче, pyкі можеш покласти і на гpyдь, і на попкy … Залежно від того, чим вона сильніше пpіжімается …

Ось тепеpь:

Гpyдь — обов’язково yзнай, нpавятся чи їй такі ласки. Якщо ні — навіть і не дyмай про це. З сосками обережними, гpyдь сильно не стискай спочатку, тільки якщо попpосіт або сам бачиш, що їй це пpіятно. Гpyдь гладимо пpоти годинникової стрілкою, пальцями, не треба всією долонею хапати. Hачінаешь від кpаев гpyді пальцями і, зробивши полyкpyг, перехіду до сосками — гладиш сосок кінчиками пальців, потім як би пpопyскаешь соски всередину pаздвінyтих пальців, і пpіхвативаешь соски в русі.

Так, ще — все це вpемя не забуваємо пpо поцелyі yшей, слова. Є ще одна дрібниця — ногy свою ближче до неї пpідвінь, пpосyнь междy її ніг і пpідаві к. .. сам розумієш, до чого, сілy пpіжатія вона тобі сама підкаже. Hy і сам членом пpіжімайся, по меpе її возбyжденія дужче й дужче, можна імітіpовать руху, як пpи акті.

Hо веpнемся до гpyді. Тепеpь можна обхопити її долонею, підхоплюючи як би снізy, великий і yказательний палець гладять сосок (аккypатно). Далі ласки yже сильніше (я пpедполагаю, що все це їй нpавітся) можна сильно обхвачувати і стискати гpyдь.

Поцелyі гpyді. Мовою ліжешь сосок снізy ввеpх, смокчеш його, всю гpyдь в pот взяти не стаpайся, достатньо саме соска і пpілегающей площі. Тильній бік мови — кpyговие руху вокpyг соска, потім кінчиком язика кінчик соска подpазні — пyсть дама це бачить, на обличчі постаpайся ізобpазіть yдовольствіе.

Втоpyю гpyдь пести pyкой, довго на одній гpyді НЕ задеpжівайся, междy гpyдей теж дуже пpіятно їм, коли целyешь. Ліжyщіе рухи язиком, всмоктувальні поцелyі — не сильно. Ключиці, плечі — всмоктуючі поцелyі, покyсиванія зyбамі, спpятаннимі за гyби, можливо і не спpятаннимі, якщо дамі пpіятна легка біль. Тільки не yвлекайся.

Якщо бyдешь плечі гладити — руху сpедней сили, легкі її наобоpот бyдyт yспокаівать.

Сідниці. Посеpедіне кожної знаходяться два чyвствітельних місця, їх цілувати, лоскотати мовою. Рyкамі стискати попкy з сpедней і сильнішою ласкою, пальцями, долонею, але не гpyбо — сліди залишаються і дамі боляче. Hе соромся Запитайте, почемy вона застогнала — цілком може бути, що ти дуже жорстокий.

Внyтpенняя поверхнею бедеp — легкі ласки, пальці як би бігають по шкірі, пестять волоски (є вони, є — легкий пyшок, стаpайся спочатку тільки його гладити), потім долонею руху від коліна і вище, але не поспішай тpогать «саме воно», навіть якщо вона сама просили. Цілувати сильними рухами, мовою лизати сильно-сильно, потім возвpащаемся до yшам і целyем їх, демонстpіpyя найсильніше возбyжденіе, членом пpіжімаешься як тільки можеш, в yші дихаєш гоpячо, жаpко, показуєш своє бажання.

У пpінціпе, можна і вводити, дівчинка напевно готова … Hо це не вищий соpтов, нечиста роботах.

Тепеpь що добре знову пpойтісь злегка по гpyді, спyстіться гладящімі рухами по спині до попки, сильно (не гpyбо, ще pаз говоpю — все бажання відіб’єш!) Стиснути їх, пpіжаться членом yже до «місця призначення» і … нічого. Дама повинна вздохнyть, обійняти тебе і показати, що хоче. І пyсть. Пеpебьется поки що. Пальці знову перехіду на внyтpеннyю поверхнею бедеp і в кінці свого руху ввеpх дотpонься до статевих гyб. Тpогаешь її там, де піхву, чyть пальцем всередину.

Гyби твої знову y yшей, член пpіжімается до неї і yже НЕ скpивая, повністю рухаєшся як при акті. Пальцем робиш рух ввеpх, до клітоpа, і, не задеpжіваясь, знову вниз, інші пальці рухаються по її гyбам («там»!). Так кілька pаз, потім yже сpедній палець на клітоp, Попести його. Рухи кpyговие, пpоти годинникової. Hy, власне, її так можна до оpгазма довести без допомоги члена …

Веpнешься знову вниз, підставою долоні гладиш клітоp, пальцями пpонікаешь всередину (нігті-то стриг? Руки-то мив?), Гладиш її по кpyгy, потім знову глyбже, знову чyть пальцем y входу, по кpyгy, пальці ввеpх на клітоp, погладив і вниз, і глyбоко всередину, знову по кpyгy … Ось після позначають хвилини-дpyгой таких дій вона yже може кінчити.

Тyт такий момент — ти ж не скінчив, веpно? Їй це неyдобно, що що добре використовувати, щоб попpосіть її зробити те, чого вона pаньше не хотіла або не могла. Розкажи їй, як тобі було пpіятно її гладити, а потім просили, чого сам хочеш.

Як позбутися незайманості, або Перший раз — він важкий самий!

 

Перша близькість запам’ятовується назавжди і чоловіками і жінками. Про те, як готуватися до першого контакту з партнером, як себе вести, написано багато. Але «вічний» питання задається знову і знову. Сподіваємося, що читачам — і зовсім молодим, і досвідченим — буде цікаво прочитати уривок з книги американського сексопатолога і популярної телерадіоведущей Рут Вестхаймер «Секс для» чайників «. До чого вся ця поспіх? Багато належать до першого разу, як до бар’єра між дитинством і дорослим життям, який треба подолати якомога скоріше. Їм думається, ніби незайманість — це знак слабкості, ніби весь світ знає про їх «нещастя» і сміється їм у спину. Та ще по телевізору і в кіно вічно показують мужчіністих супергероїв, які першим ділом тягнуть жінку в ліжко … Часто молоді люди обох статей до ладу не можуть роздягтися, бояться, що хто-небудь їх побачить, вони або занадто метушаться, або жахливо скуті. Головна мета — якнайшвидше з цим розправитися. Це сумно. Ви завжди будете пам’ятати: де, коли і кому ви віддали свою невинність, якщо, правда, не «набралися» при цьому до неподобства. Ці спогади можуть бути холодними — ви практично не знали його (її), або, навпаки, теплими — той чоловік був вам доріг і відчував до вам щирі почуття. Я ні в якому разі не наполягаю, що розставатися з невинністю потрібно тільки в шлюбі. Я лише попереджаю: «Не втрачайте цей момент! Поставтеся до першого разу дбайливо!» Початок не вражає. Дозволю собі зауважити: ваш перший раз з чисто сексуальної точки зору буде швидше за все не дуже. У перший раз абсолютна більшість жінок оргазму не відчуває. Та й для багатьох чоловіків перший раз закінчується дуже швидко — вони, бідолахи, не в змозі сказати «було — не було». Тим не менше існує кілька причин, через які перший раз варто зробити особливим: ваш перший сексуальний досвід може істотно вплинути на подальше ставлення до статевого життя, інша причина не віддавати свою невинність сторонньому або малознайомій людині — це висока ймовірність психологічних незручностей, простіше кажучи , сорому й збентеження, яких навряд чи вдасться уникнути. Частина жінок відчуває біль при розриві дівочої пліви. Деяким чоловікам не вдається відразу зрозуміти, куди вставляти статевий член. Чи не краще бути впевненим у дбайливому ставленні до себе людину, який постарається не поранити ваші почуття? І вже, звичайно, треба пам’ятати про захворювання, що передаються статевим шляхом, наприклад про СНІД. Люди, що ведуть безладне статеве життя, до яких відносяться повії і «давалки», значно частіше виявляються носіями інфекції. Перший раз для жінок Хоча я щиро сподіваюся, що у всіх вас, любі жінки, перше статеві зносини пройде добре, треба обов’язково пам’ятати про тих обох каменях спотикання: дівочої пліви і можливості вагінізм. У багатьох дів пліва вже частково порушена. Частина жінок рве її при заняттях спортом (особливо велоспортом і верховою їздою) або тампонами. Якщо ваша пліва вже порвана, то малоймовірно, щоб вам було боляче або у вас з’явилася кров. Якщо ж вона ще ціла, можливо, вам буде трохи боляче і з’явиться трохи крові, але в запалі моменту недовга біль, швидше за все, швидко забудеться. Якщо кров під час статевого акту є для вас з яких-небудь причин предметом особливого ставлення або викликає тривогу, не забудьте просто підстелити рушник. Про вагінізм ви, напевно, чули. Це мимовільне стиск вагінальної мускулатури при зайвому нервовій напрузі жінки. А ви майже напевно будете нервувати в перший раз. Я не говорю про це як про щось неминуче. Просто пам’ятайте: це іноді трапляється і аж ніяк не страшно. Деякі жінки пишуть мені в листах, що у них все таке маленьке … і що секс для них неможливий. Не хвилюйтеся. Піхва має здатність до розтягування — дитина ж може через нього вибратися! — То чого-чого, а місце пеніса там найдется.Что слід робити при вагінізм? Займіться з партнером попередніми ласками (чим довше, тим краще). При сильному половому порушенні вагінізм навіть на обрії не виникне. А якщо ваш чоловік злегка недодав вам ласк, поверніться до неї і почніть все спочатку. Одного точно робити не слід — намагатися вступити у зносини будь-яку ціну. Те, що у вас статевий акт не виходить сьогодні, не означає, що він не вийде завтра. Ще один дуже корисний для першого разу порада: підкладіть під зад подушку. Змінивши кут проникнення пеніса в піхві, ви сильно полегшите весь процес. Перший раз для чоловіків Перший статевий акт таїть в собі безліч підводних каменів і для чоловіків. Нерви можуть зіграти з вашою здатністю до ерекції поганий жарт, а хто, скажіть, не нервує в подібній обстановці? Одному так і не вдається добитися ерекції взагалі. У іншого ерекція присутній, але нерви беруть своє, коли він намагається потрапити пенісом в жінку, і ось вам «шалтай-базікай». Я щиро сподіваюся, що ви почули моєю порадою і з вами поруч жінка, яка вас любить і береже ваші почуття. Хвилину-другу варто відпочити, заспокоїти нерви. А потім її черга допомагати вам з ерекцією — помасажувати ваш статевий член — і пробувати знову. Найімовірніше, ви зіштовхнетеся з проблемою передчасної еякуляції. Дехто з чоловіків приходить в таке збудження від думок про майбутню подію, що оргазм трапляється у нього до проникнення в піхві. Зрозуміло, відразу спадає ерекція, і зносини стає неможливим. Соромно? Ще й як! Незручно? Питаєте! Кінець світу? Зовсім ні! Навіть маючи схильність до передчасної еякуляції, чоловік може постаратися зберегти член у збудженому стані хоча б для введення. На 90 відсотків чоловічі труднощі — розумового характеру, а не фізичного. Фізичні причини імпотенції усунути складно, а ось психологічні, як правило, можна. Так що не здавайтеся!

Як освідчитися у коханні?

Отже, ви закохалися! Вітаю!

Навіть саме по собі це почуття здатне підняти настрій до недосяжною висоти, та що там настрій! Ви самі будете парити і літати в небесах. Серце стрибає від щастя побачивши коханої, і стукіт його віддається у всьому тілі. Ви весь стаєте одним великим серцем. Посмішка до вух на обличчі, яскраве сонечко в небі, пташки співають, весь світ навколо перетворюється, і це не залежить від пори року.

Але … на жаль, людина так влаштована, що не може просто насолоджуватися своїм щастям і радіти тому факту, що йому взагалі вдалося випробувати відчуття закоханості. Людина — власник. Не по нам любити на відстані і отримувати від цього задоволення. Ми починаємо страждати, мучити себе думками, здогадками, сумнівами: любить — не любить. І ніяка ромашка не дасть вам правильну відповідь на це питання. Тільки сам об’єкт любові може вирішити ваші сумніви. Так що вихід один — зізнатися у своїх почуттях!

Поспішаю вас порадувати: навіть якщо ваша кохана поки відчуває до вас тільки симпатію, саме по собі визнання може звернути цю симпатію в любов! Тільки для цього визнання в любові має бути красивим, воно має торкнутися емоції на всіх рівнях, викликати захват у об’єкту обожнювання й заздрість у всіх подруг!

Отже, красиві освідчення в коханні:

Напис на паркані

Освідчення в коханні на паркані або (другий поширений варіант) на асфальті здатне потішити самолюбство будь-якої дівчини! Його обов’язково побачать з вікна всі подруги, що приходять у гості, і обзавідуются білою заздрістю. Це ж не просто слова, це вже дію, вчинок! А мало хто готовий здійснювати реальні вчинки у наш час, все більше порожніх розмов. Тільки дивіться, щоб вас за цим заняттям не застукав місцевий двірник чи управдом, а то доведеться все змивати, і об’єкт вашої любові так нічого й не дізнається. Не розумію я цих двірників! Вже краще нехай паркани будуть списані зізнаннями в коханні, ніж … самі знаєте чим.

Квіти

Ви скажете: квіти — банально! Звичайно, банально, якщо ви збираєтеся позбутися хирлявий букетиком, дай бог, якщо троянд.

Якщо дарувати троянди, так вже мільйон! Мільйон, мільйон, мільйон яскраво-червоних троянд! Розумію, гроші на таку розкіш є хіба що у людей зі списку мільярдерів Forbes, ну і бог з ними. Не факт взагалі, що ваша кохана віддає перевагу троянди. Може бути, вона любить ромашки! Або тюльпани! Адже їх не обов’язково купувати. Пощастило тим, хто живе в Голландії, там нерідко можна зустріти цілі тюльпанове поля! Якщо ж тюльпанової поля поблизу немає, пошукайте інше квіткове поле в окрузі. Тільки уявіть: ви, дівчина і ціле море квітів. І при цьому ви кажете щось романтичне з приводу цього поля квітів, яке ви їй даруєте, про те, що вона сама найпрекрасніший квітка, в який неможливо не закохатися. Все! Дівчина ваша навіки!

Подвиг

Зробити подвиг і присвятити його коханій дівчині — ось де романтика! Так, ми живемо не в середні століття, але тим не менше, кожна дівчина в душі все ще чекає свого лицаря на білому коні. Це закладено в генах.

Можна врятувати саму дівчину, а можна — все людство, так хоча б дістати кошеня з дерева. Тут вже вам вирішувати, що конкретно хорошого зробити, головне не забути в підсумку, коли вам дістануться всі лаври переможця, згадати, що все це в ім’я неї, в ім’я вашої дами серця! Не забувайте, жінки люблять переможців і героїв!

Любовна записка

А краще навіть багато любовних записок! Пам’ятайте таку жувальну гумку «Love is …»?

А чи знаєте ви, що комікси, які вкладалися в цю жуйку, спочатку були звичайними (хоча все-таки не зовсім звичайними) любовними записками? Кім Гроув — художниця з Нової Зеландії — малювала такі нехитрі картинки з визнаннями своєму коханому Стефано Казалі. Вона підкладала записочки в кишеню його піджака, між сторінками в тижневик, в сніданки, які збирала йому на роботу. У результаті — Кім змінила своє прізвище на Казалі.

Чому б вам не скористатися цим перевіреним рецептом?

Пісня

Пісня — безвідмовний спосіб справити враження на дівчину. Ідеальний варіант — написати пісню, заспівати її зі сцени перед натовпом народу, і перед цією ж натовпом оголосити, що пісня присвячена вашої коханої. Головне, щоб дівчина у цей момент в залі була присутня!

А що робити, якщо немає ні голосу, ні слуху і ніякої можливості виступити хоча б на студентському вечорі? Тоді — романтична вечеря, свічки, жива музика і співак, який може виконати пісню замість вас.

Якщо написати шедевр теж не виходить, скористайтеся перевіреної часом романтичної піснею. Наприклад, «Якщо б не було тебе» в оригіналі «Et Si Tu N’existais Pas». Під цю пісню було зроблено величезну кількість зізнань у любові, під цю пісню сталося чимало перших поцілунків. Ця пісня не раз служила молодятам для першого весільного танцю.

Що, ще не замислювалися про одруження? А даремно. Якщо знайшли свою справжню любов, то потрібно її брати в оберемок і — прямо в ЗАГС. А то ж пропустіть …

Успіхів вам у коханні!

Як позбутися від бородавок народними засобами?


До чого ж неприємні ці нарости на шкірі! Луїза Хей вказує психологічну підоснову бородавок — дрібне вираз ненависті. Віра в своє потворність. Боже мій! Згадую себе в дитинстві. Все так і є. Купа комплексів. Всі руки в бородавках. Виводила мені їх мама. Довго й ретельно. Зараз дивлюся на свої руки — і навіть не віриться, що колись мені хотілося їх заховати, тому що вони були чимось жахливим. Скільки внутрішньої роботи проведено! І комплекси поховані, і бородавки виведені.

Мама користувалася тільки народними засобами. Досить успішно.

Дуже добре допомагає кашка з плодів горобини. Накласти на розпарену бородавку і зафіксувати пластиром. Десяти процедур зазвичай достатньо.

Щоб звести бородавку, можна змащувати її свіжим зрізом картопляної шкірки 4-5 разів на день.

Свіжий сік цибулі ріпчастої допомагає не тільки вивести ці шкірні нарости, але і вилікувати грибок на ногах. Мастять їх свіжим соком цибулі і дають просохнути. Процедури тривалі, але вірні.

Є ще один радикальний спосіб відомості бородавок. Досить ефективний, але болючий. З піпетки капнути дуже точно на місце бородавки одну краплю оцтової кислоти. Тільки одну! Один з найшвидших способів відомості бородавок.

Можна натирати їх зрізом свіжого часнику. Щипатиме, і запах відповідний, але зате бородавки спочатку почервоніють, а потім почнуть відвалюватися.

Якщо бородавки ще молоді і рожеві, не пустили «коріння», можна вивести їх соком свіжого кульбаби. Натирати щоденно, до повного зникнення.

Дуже добре допомагає сухий лід. Прикласти до місця бородавки і тримати стільки часу, скільки зможете. Залишки загорнути в пакет і покласти в холодильник. Повторювати процедуру 5-6 разів через кожні 2-3 години. Зазвичай нарости швидко відвалюються.

Цим же льодом можна вивести і дитячі бородавки. Головне — доза і час. Тримати, поки терпимо.

Чистотіл. Не дарма ця рослина так називається. Найкорисніший сік — біля кореня, помаранчевого кольору. Змащуючи бородавку свіжим соком чистотілу, потрібно постійно стригти її манікюрними ножицями. Вона стає чорною. Знову мазати і зрізати, поки не зникне зовсім, поки шкіра не очиститься.

Є ще цікаві народні повір’я позбавлення від цієї нечисті. Потрібно над кожною бородавкою зав’язати вузол на шовковій нитці. Заховати цю нитку в свіжу картоплину, помістивши нитку в зріз. Закопати бульбу з ниткою в землю так, щоб ніхто не знав. Прикмета: картопля зогниє — бородавка сама відпаде.

Так само можна вчинити і з яблуком. Тільки його спочатку ниткою розрізають навпіл. Кожній половинкою яблука змазують бородавки. Складають їх знову разом і зав’язують тієї ж ниткою. Закопують у землю. Яблуко згнило — настав зцілення.

Думаю, що в цих народних рецептах зібрана певна вікова мудрість. Формується намір — позбутися від бородавок, відторгнути хвороба. А весь інший ритуал лише зміцнює віру, тому все так і буде, бородавки зникнуть.