Експерт: Україна повинна визнати Косово, Абхазії, Придністров’я і Південної Осетії і стати федерацією

Україна просто зобов’язана визнати незалежність Косово. І краще одразу, не відкладаючи в довгий ящик, визнати Південну Осетію, Абхазію і Придністров’я. Тому що український народ знає, що таке боротьба за незалежність, яку будь-яка імперія називає сепаратизмом. І отримавши свою незалежність практично задарма — в результаті кремлівських інтриг, Україна повинна повернути світові борг — допомогти всім, що мріють про незалежність. Таку думку висловив 23 липня в інтерв’ю кореспонденту ІА REGNUM Новини український політолог Марк Вітебський.

«У питанні незалежності Косово, а також Південної Осетії, Абхазії, Придністров’я, навіть Чечні, інтереси українського суспільства та української влади принципово розійшлися. Українські патріоти мріяли про незалежність своєї країни і поважають чужу боротьбу за незалежність. Свобода — це головна цінність. Так що в масі жителі України готові підтримати косоварів, осетинів, чеченців, абхазів — усіх, хто мріє жити незалежно від великої держави, нав’язаного історично. Влада — навпаки. Вона в першу чергу дивиться на реакцію США, Росії, ЄС, ООН, попутно з побоюванням дивлячись на Крим, Донбас, Закарпатський регіон. Так що Україна розривається — народ підтримає будь-якого борця за незалежність, а влада буде підтримувати імперські режими. Так що косовари, осетини, абхази і чеченці будуть відчувати симпатію простих українців. Але українська влада не визнає ці держави «, — заявив експерт.
Як приклад визвольної боротьби політолог призводить Ізраїль і США. «Пам’ятаєте, скільки конфліктів було навколо незалежності Ізраїлю? Так Радянський Союз всю промисловість військову орієнтував на боротьбу з країною, розмірами менше Донецької області. А Америка? Її теж не хотіли визнавати. І чим закінчилося? Якщо люди хочуть незалежності — це їх священне право. Не важливо де — якщо за своїми правилами хоче жити Косово, Абхазія, Південна Осетія чи Крим, Донбас, Галичина, Придністров’я, Ірландія — хто має право їм це заборонити? І як ми назвемо таку людину? Тиран і деспот з імперськими амбіціями. Не можна вважати священною боротьбу українців за незалежність, відмовляючи в цьому праві косоварам або осетинам. Немає логіки. Навіщо якісь штучні правила — все наявне добре, а інші — сепаратисти. Кожен народ, кожна громада має право на незалежність. Одна з найбільш проблемних імперій сьогодні — Росія . І в ній мудрий народ давно чітко сказав — насильно милим не будеш. Якщо косоварам не мила Сербія, якщо осетинам не мила Грузія, якщо чеченами не мила Москва — Бог їм суддя. Не потрібно тягнути насильством народи в імперію. Україні краще не тиснути власні народи, які важко уживаються, а дати світові приклад толерантності. Провести федералізацію, визнати Косово, Осетію, Абхазію, Придністров’я. Ми ж не прихильники імперії. А незалежність — священне право кожного села «, — вважає Марк Вітебський.

Розшукується четвертий обвинувачений у справі «РосУкрЕнерго»

Печерський райсуд дав санкцію на затримання четвертого обвинуваченого у справі про відчуження газу «РосУкрЕнерго» Марії Кушнір.

Як повідомляє «Українська правда», Печерський райсуд задовольнив клопотання СБУ в середу, 21 липня. Суд дав дозвіл на затримання М. Кушнір і доставку її під вартою до Печерського райсуду для розгляду подання слідчого про арешт.

Зараз жінка перебуває в розшуку.

Вимога заарештувати М. Кушнір СБУ пояснює тим, що вона, «перебуваючи на волі, буде намагатися ухилитися від слідства і суду, продовжить злочинну діяльність, а також те, що за скоєний нею злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін понад три роки» .

М. Кушнір на початку 2009 року, коли відбувалося розмитнення газу «РосУкрЕнерго» на користь «Нафтогазу», працювала заступником головного бухгалтера «Нафтогазу».

Як пояснював у 2009 році Валерій Хорошковський, жінка була прийнята на роботу в «Нафтогаз» спеціально для цієї операції розмитнення газу «РосУкрЕнерго». «Її функцією було тільки поставити потрібну підпис. Саме вона дала команду, поставила газ на баланс» Нафтогазу «і підписала первинний документ», — зазначив тоді В. Хорошковський.

До останнього часу М. Кушнір працювала заступником головного бухгалтера державної компанії «Укргазвидобування» за «Нафтогазі».

Нагадаємо, раніше у цій справі звинувачення були пред’явлені Ігорю Діденку, Анатолію Макаренку і Тарасу Шепітько.

Коли флірт стає шкідливим

Жіночий флірт — це справжнє мистецтво. Однак здаватися загадковою і спокусливою, а не доступною — це мистецтво подвійно.

Кожна жінка інтуїтивно знає, що вона повинна робити, якщо хоче домогтися успіху у чоловіків, але де пролягає межа між нескромністю і фліртом? .. Коли флірт перетворюється на єдиний спосіб спілкування з протилежною статтю, жінка ризикує зіпсувати свій імідж!

Флірт зовсім не означає постійне бажання спокушати чоловіків. Фліртувати потрібно у відповідних ситуаціях. Звичайно, жінка виглядає особливою із загадковою усмішкою на вустах, якщо виявляється в компанії чоловіків. Але якщо вона використовує свою чарівність постійно, то воно може втратити свою силу.

Безумовно, в звичку входять різні жіночні жести, наприклад, такі як неквапливе попіваніе кави з чашечки або витончене протягування візитних карток. Жінка ніби торкається до льоду чоловічого самолюбства, але не ламає його, а лише змушує чоловіка злегка розморозити й при цьому відчувати себе комфортно.

Помилково було б припускати, що переставши загравати з чоловіками, жінка перестане бути об’єктом їхньої уваги. Жінки, які не фліртують, нітрохи не гірші від тих, хто займається цим іноді. А жінки, які не перестають фліртувати, як правило, знаходяться в стані прихованого стресу, прагнучи зберегти свою привабливість в очах чоловіків і зацікавити їх у максимальному ступені довше. Жінка, тривалий час знаходиться «в повній бойовій готовності» підсвідомо або явно боїться бути відкинутою, а це стан вимагає додаткових енерговитрат.

«Позитивні результати» флірту підвищують самооцінку жінок і впевненість у собі. Однак, якщо чоловік реагує на сигнали флірту, то це ще не означає, що його інтерес є щирим. Основне бажання жінок, що зловживають фліртом, — зібрати якомога більше прихильників, але потрібно мати на увазі, що вона може бути обманутою нахабним чином.

Флірт солодкий, коли має свою кінцеву мету. Не варто пов’язувати себе з емоціями людей, які не здатні подарувати щастя і радість. Жінці, яка мріє зустріти свою справжню любов, флірт протипоказаний, оскільки намагаючись привернути увагу одного чоловіка, вона може пропустити іншого … Того самого, кого можливо, вона давно чекала.

Чоловік її фантазій

Вона наближалася. У рудої шубці і шапці на білому, тільки що випав снігу, вона була схожа на пухнастого рудого звірка. Підійшла впритул, закинувши голову, подивилася на нього з такою ніжністю і любов’ю, що у нього перехопило подих.

Погляд її широко розкритих очей був надзвичайно ясним і променистим. Особа осявав ніжна посмішка. Він любив ці очі, які в хвилини близькості темніли від збудження. Риси улюбленого обличчя він дбайливо зберігав в самому надійному куточку свого серця.

Несподівано підняв руку, вона смикнула гілку дерева, під яким вони стояли. На них обрушився цілий снігопад. Не втримавшись, вона оступилася і впала в замет, дзвінко сміючись. Її сміх задерикувато і весело роздавався в тиші зимового лісу. Він впав поряд. — Не замерзла? Вона негативно похитала головою. Він накрив її усміхнені губи своїми губами. Вони познайомилися випадково. Коли вона вперше побачила його, відразу зрозуміла, це був чоловік з її фантазій. Гарний, з відкритою, білозубою посмішкою.

Вона була схвильована. Їй було потрібно немало зусиль, щоб виглядати спокійною. Він помітив її хвилювання, і це йому подобалося. Вона дивилася на нього сором’язливо. Коли їхні очі зустрічалися, відводила погляд. Він же навпаки, дивився на неї в упор, без всякого збентеження. Їхній роман розвивався стрімко, її фантазії швидко перетворювалися в реальність. Це трохи лякало її. Але все було набагато краще, чудово, ніж вона собі уявляла. Так добре, що захоплювало дух.

Заміж вона вийшла рано, у вісімнадцять років. Обранця не любила. Наївно вважала, що для заміжжя це не обов’язково. Але поступово, з віком, стала відчувати потребу любити когось. Часто запитувала себе, чого б їй хотілося? Чого не вистачає в цієї спокійної, забезпеченого життя? І прислухаючись до себе, розуміла: їй хотілося любові. Жити без любові було нудно, і вона любила фантазувати. Це допомагало урізноманітнити життя.

Ще в дитинстві вона вигадувала хвилюючі, любовні історії. Їй часто снилися любовні, еротичні сни, які були наповнені яскравими почуттями. Прокинувшись, під враженням цих почуттів, вона придумувала продовження сну. Де завжди був він — чоловік її фантазій. Тепер вона любила. Яке це було щастя! Її любов була, як квітуча весна. Душу хвилювала приємна, несвідома радість, хотілося сміятися і плакати одночасно.

Їхня любов була таємницею. Вони обидва були невільні. У його сім’ї підростали два маленьких сина. Про їх любові знали тільки вони і природа, яка супроводжувала їх таємні зустрічі. Ця таємниця тривала вже п’ять років. Йшли роки, змінювалися часи року, яскраву осінь змінювала білосніжна зима, після затяжної весни приходило довгоочікуване літо. Але почуття не змінювалися. Їхні стосунки переросли в глибоку любов, яка випадає в цьому житті небагатьом.

Одного разу їм вдалося провести разом кілька днів на березі моря. Ах, яка тут була природа! Незвичайних фарб долини. Суцільним морем рясніли квітами галявини, серед нескінченних сопок, вкритих тайгою. Рано вранці, вибравшись з намету, вона спостерігала живу, що прокидається красу природи. Трава, шовковиста і м’яка, приємно холодить босі ноги. Ось через сопки видалися перші, теплі промені сонця. І заблищали, заіскрилися краплі роси на листках, траві, кольорах, як маленькі, різнобарвні райдужки.

За крутий стежці вона забралася на високий берег, і перед нею відкрилося щось незвичайно красиве: синє-синє, безкрає море, виблискуючі на сонці золотистими відблисками, як ніби, на поверхні моря сонечко ласкаво грало з хвилями. Дивлячись на далекий обрій, їй здавалося, що якщо шагнешь з висоти, то підеш по воді, легко торкаючись хвиль … Все було казково і красиво. Тримаючись за гілки, вона спустилася по крутому схилу. Пройшлася по краєчку моря. Дрібні хвилі відпливу, що набігають на берег, тихо шаруділи галькою. Почуття любові і радості зливалися в її душі з красою природи.
Через кілька років життя розлучила їх. Але вона завжди пам’ятала те чудове, раннє, літній ранок, коли була надзвичайно щаслива.

— Невже ви ніколи не хотіли бути разом? — Питала її молодша сестра, якій вона розповіла про свою любов. — Ні. Ми ніколи не говорили про це. — Чому? — Мені здається, зруйнувавши наші сім’ї, ми не були б такі щасливі. На «уламках» не побудуєш щастя. Бризки розлучення, страждання близьких людей — все це «вбило» б нашу любов. Люди, які прагнуть будь-що-будь з’єднатися, — це егоїсти, вони не відчувають справжнього кохання, ними рухає щось інше. — Але люблячі люди завжди прагнуть бути разом. — Не завжди. Любов повинна бути вільною. — А тепер ти б хотіла зустріти його знову? — Ні. Я боюся розчарувань. Я хочу назавжди залишити в пам’яті наші зустрічі, нашу красиву любов.

У пошуках втраченого бажання

Ти його не розлюбила — він так само дорогий тобі, як 5 років тому. Ти продовжуєш готувати йому сніданки і гладити сорочки, а він купує картоплю і вечорами забирає дитину з садка. Ви іноді сваритеся, але в принципі не збираєтеся розлучатися. Спіть ви як і раніше в одному ліжку і навіть іноді займаєтеся сексом. Але …

Чомусь фізичної близькості хочеться все менше. Тебе більше не хвилюють його дотику, не збуджує запах. Ваш секс нагадує фітнес: розминка, ривок, відпочинок. Ти любиш його, але вже не хочеш. Чому з роками знижується сексуальний потяг? Куди воно йде? Чи є способи його повернути? Зараз ми почнемо розслідування і знайдемо винних!

Ви охололи один до одного? Наприклад, дружина після пологів поправилася, перестала носити сексуальну білизну; чоловік нехтує гігієною, після викуреної сигарети не чистить зуби. Сказати про це коханій людині соромишся, боячись образити, але і примиритися з цим не можеш. Як бути?

«Вчіться конструктивно з’ясовувати стосунки, не бійтеся відвертого обговорення інтимних проблем!». Спочатку розберися, що тебе не влаштовує, що заважає відчувати колишнє потяг до чоловіка. І розкажи про це йому. Не осуджуй, а говорить тільки про свої почуття: «Любий, я така щаслива, коли ти … Мені так хочеться, щоб ти … Мені подобається, коли ти …» Не тримай образи й невдоволення в собі: вони схильні накопичуватися і рости як снігова лавина .

Сьогодні тобі не хочеться близькості, але ти поступаєшся, а ранком як покарання взагалі відмов коханому в сексі, а через місяць (рік, два) від нерегулярної статевого життя можуть з’явитися реальні гінекологічні проблеми. До речі, іноді корисно з’ясовувати стосунки бурхливо — секс після сварки буде яскравим і солодким.

У вас із чоловіком — повна душевна гармонія, але бажання все одно затемнились? «Почніть піклуватися про себе — і ви відчуєте приплив сексуальності»,

Адже серед поширених чинників згасання потяга — недосипання, нераціональне харчування та малорухливий спосіб життя. «Останнім часом майже половина 30-40-річних чоловіків страждає від так званого синдрому X, Його ознаки на перших порах нікого не лякають: трохи виріс животик,
іноді піднімається тиск (подумаєш, стрес на роботі), коливається рівень цукру в крові (хто ж його перевіряє-то?). На жаль, в результаті у чоловіка знижується лібідо, і виникають проблеми з ерекцією. А у жінок сидячий спосіб життя призводить до застійних явищ в області малого тазу, що, у свою чергу, провокує гінекологічні проблеми і теж вбиває бажання ».

Протистояти цьому просто: спіть не менше 8 годин на добу, відмовтеся від куріння й алкоголю, віддавайте перевагу здоровій їжі і займайтеся спортом. «Тренування — найпростіший спосіб зберегти свіжість почуттів, Спорт піднімає настрій і робить яскравіше сексуальні відчуття, так як зміцнює м’язи тазу і розвиває гнучкість тіла. Чоловікам рекомендую силові навантаження тричі на тиждень по 1,5 години: вони прискорюють метаболізм на дві доби! Жінкам — фітнес, танці, плавання ». Так що записуйтеся з милим у фітнес-центр і хоча б пару вечорів на тиждень проводите на тренажерах. Загальне захоплення піде на користь сімейного життя!

На перевірку! Добре, якщо завдяки взаємній довірі, занять спортом та правильного харчування до вас повернеться здоровий сексуальний апетит. Але, на жаль, часто зниження лібідо провокують різні захворювання, про які людина може і не здогадуватися. «В першу чергу це хвороби статевої сфери: простатит у чоловіків, хронічний аднексит і вульвовагініт у жінок, інфекції, що передаються статевим шляхом, і т. д., — Все це лікується, головне — потрапити на прийом до лікаря і поставити правильний діагноз».

Потрібно знати, що зниження статевого потягу може бути пов’язано і з різними гормональними порушеннями, хворобами щитовидної залози і надниркових залоз, яєчників і яєчок — тобто всіх органів, що відповідають за вироблення статевих гормонів. У чоловіків знизити чутливість статевого органу може навіть остеохондроз хребта, а серцево-судинні захворювання у 70% випадків призводять до порушення ерекції. Звичайно, немає сенсу підозрювати у себе відразу всі хвороби. Важливо просто переконатися, що ти і твій чоловік здорові: пройдіть профогляди у різних фахівців і здайте аналізи. Усе в порядку? Давайте шукати причину далі!

Проблема — в таблетці? Розслідування приводить нас до … домашній аптечці! Виявляється, винуватцями низького сексуального апетиту можуть бути нешкідливі, на перший погляд, ліки, які приймаєш ти чи твій чоловік. У жінок часто знижується бажання в перші місяці прийому оральних контрацептивів. У чоловіків зниження лібідо можуть викликати антидепресанти, гіпотензивні, сечогінні препарати, антіандрогени, деякі ліки, які використовуються при лікуванні виразки.

Ви з чоловіком не приймаєте нічого з вищезгаданого? А як у вас взагалі з апетитом — до їжі, до задоволень, до життя? Може, ми маємо справу з депресією?

«Наш час можна сміливо назвати століттям депресії. Однак у 80% випадків вона не діагностується і не лікується належним чином », Тим часом саме хронічна депресія і втрата сенсу життя в цілому можуть викликати втрату сексуального потягу. Причому зовні це буває непомітно: ти продовжуєш ходити на роботу, гуляти з дітьми, готувати обіди, тільки робиш все це без бажання, просто «тому, що треба». Безпричинна і часта зміна настроїв, дратівливість, повну байдужість до оточуючих і до себе самої, відхід у себе, суїцидальні думки — все це привід звернутися до психотерапевта. З депресією повинен працювати тільки фахівець, адже іноді її коріння лежить так глибоко в підсвідомості, що без гіпнозу і НЛП (нейролінгвістичного програмування) не впоратися.

До речі, врахуй: чоловіки схильні до депресії не менше, ніж жінки! Крім того, винуватцем зниження лібідо у чоловіка може бути СТОСН — синдром тривожного очікування сексуальної невдачі. Це означає, що одного разу у нього в ліжку щось не спрацювало — а ти не була достатньо тактовної, щоб не загострювати на цьому уваги. Тепер же милий боїться близькості, оскільки побоюється знову потрапити в халепу. Психотерапевт вирішить і цю проблему.

Додайте адреналіну! Депресія, хвороби, нерозуміння — все це не про вас? Так, може, ваш секс просто одноманітний? Можливо, ви приділяєте занадто мало уваги інтимній сфері? Адже щоб підтримувати вогонь бажання, теж потрібно докладати зусиль! Еротичні фільми і книги, іграшки із секс-шопа, сексуальні експерименти позбавлять вас від нудьги в спальні. Що ще може урізноманітнити подружній секс? «Зробіть один одному розслабляючий еротичний масаж»,

Приглушіть світло в спальні, розстеліть свіжу білизну, увімкніть неголосну музику. Почніть сеанс зі спільного душа: помийте один одного, ніжно витріть рушником і повертайтеся в спальню. Нехай партнер ляже на живіт і розслабиться. Ти ж капніть на руки олія для масажу (його замінить дитячий крем з декількома краплями ефірної олії) і кілька хвилин розтираю улюбленому ступні. Потім ніжними погладжуваннями просувайся вгору по ногах до сідниць. Розітри їх як слід, чергуючи ніжні дотики з інтенсивними. Масажуй спину і комірну зону: погладжуй, розтираю, розминав шкіру, чергуються з поплескування і хвилеподібними рухами.

Кожен прийом закінчуй погладжуваннями. Через 15-20 хвилин попроси милого перевернутися на живіт. Розтираю йому груди, живіт, зроби легкий масаж обличчя і голови. А потім помінялися ролями. «Такий масаж дає розвантаження нервовій системі, підсилює кровопостачання, робить шкіру еластичною і пружною, а також зволожує її завдяки ароматичним маслам, Він не обов’язково повинен закінчуватися сексом, його мета — розслаблення і внутрішня гармонія. Але якщо мова йде про згаслому бажання, то після двох-трьох сеансів воно повернеться — можете мені повірити! »
Рецепти для двох

Діти, робота, домашнє господарство — не дивно, що про секс ти згадуєш в останню чергу. Скористайся порадами фахівців, щоб повернути бажання!
Від психолога: Говоріть про ваше бажання!

Почніть готуватися до вечірньої близькості з ранку. Внесіть інтригу у ваші відносини. Солодко поцілуйте його перед звільненням. Протягом дня надішліть йому кілька повідомлень. Зателефонуйте і скажіть: «Я хочу тебе!» Думайте про свого партнера на роботі, уявляйте близькість з ним. До вечора ви настільки заведеться, що насилу зможете дочекатися, коли діти відправляться спати.
Від сексолога: Вивчайте себе

Багато жінок уникають близькості, тому що бояться не випробувати оргазму. Думка про те, «вийде чи ні цього разу», здатна отруїти всю радість від сексу. Не потрібно полювати за оргазмом! Розслабтеся і просто насолоджуйтеся сексуальної грою. При цьому вчитеся задовольняти себе самі, вивчайте своє тіло, свої ерогенні зони. Вам буде легше пояснити партнерові, як вам приємніше.
Від фахівця з масажу: Торкайтеся один одного!

Контакт на тактильному рівні дуже важливий, тому частіше торкаються один до одного! Ви можете по-дружньому поплескати по плечу партнера, ніжно погладити, взяти за руку, швидкоплинно доторкнутися губами до його голови, шиї, так обійняти — навіть коли обидва зайняті чимось важливим.
Від психотерапевта: Зробіть перерву

Якщо ви не відчуваєте взаємного притягання, не намагайтеся займатися сексом тільки тому, що так треба. Відмовтеся від близькості, принаймні, на тиждень. Потім почніть з тривалою прелюдії: досліджуйте тіло партнера, ніби бачите його в перший раз. Торкайтеся до кожної його зоні, але робіть це м’яко, ненав’язливо, не прагнучи викликати ерекцію. Нехай він зробить те саме. Ви можете повідомляти один одному про свої відчуття. Але не потрібно переходити до сексу! Зробіть це тільки після кількох сеансів такого дослідження, коли будете вже знемагати від бажання.

Мої спостереження

У фойє кінотеатру, очікуючи початок сеансу, я з інтересом спостерігала за групою молодих людей: трьома хлопцями і трьома дівчатами.

У їхній компанії виділявся «Красунчик». Високий, комунікабельний, дуже симпатичний хлопець. Розуміючи, що він у центрі уваги, він «породжувати переливався». Йому не стоялося на місці, рот його не закривався: він «смітив» жартами, компліментами дівчатам. Він готовий був «обійняти неосяжне». Його дівчина не зводила з нього щасливих, закоханих очей.

Другий хлопець теж приємної зовнішності: високий, симпатичний. Вів він себе декілька скромніше, хоча теж не мовчав, підтримував свого товариша. Відчувалося, що він з хорошої, інтелігентної родини: правильний, вихований хлопчик, улюблена дитина, ймовірно, його мама не чула в ньому душі. Такий собі інфантильний, заласканний матінкою синку.

Дівчина, що стояла поруч з ним, хоча й позирала на «Красеня», але була цілком задоволена своїм вибором. Третій хлопець — невисокий, кремезний, звичайної, нічим не привабливої зовнішності, стояв мовчки. Було незрозуміло, як він ставиться до своїх «лідируючим» друзям. Але його дівчина стояла з нудьгуючим особою. Він був їй не цікавий. Вона не відводила погляду від заздрісного хлопців своїх подруг.
Я, дивлячись на них, з висоти свого віку і досвіду вже бачила їх майбутнє. «Красунчик» — це чоловік «для всіх». Ще не втратить свою привабливу зовнішність, буде користуватися великим жіночою увагою. Комунікабельна і красивий, з легкістю заводячи нові знайомства, він стане змінювати своїй дружині мимохідь, не замислюючись. Жінки самі будуть «вішатися йому на шию». Дружину такого чоловіка навряд чи можна буде назвати щасливою. Жити з невірним чоловіком — важка доля.

Мамин синочок — з часом «запливе жирком», «облетять» волосся, оголюючи лисину. Звиклий з дитинства, що хтось вирішує його проблеми, він буде лежати на дивані, бурчати і скаржитися на свою невдале життя. Все, крім нього, будуть винні в його невдачах. Його матінка, продовжуючи опікати улюблене дитя, буде втручатися в справи його сім’ї, часто руйнуючи її. Лежачи на дивані, він поступово втратить своє лібідо. Чи буде щаслива жінка, живучи з таким чоловіком? Дивлячись на третю хлопця, я думала: «Не сумуй, хлопець, у тебе все попереду».

Такі, зовні нічим не привабливі хлопці не користуються дівочим увагою, але чим старше вони стають, тим більше його будуть любити жінки. З віком, змужнівши, вони стають привабливими для дорослих жінок. Отримавши від «Красенів» і «маминим синочком» душевні рани і «опіки», жінки починають цінувати ось цих непримітних чоловіків, які залучають жінок не зовнішністю, а зовсім іншими якостями. У сексуальному відношенні такий чоловік буде довго залишатися чоловіком. Багато чоловіків такого плану з віком беруть «реванш», надолужуючи згаяне.
Чому так сліпа молодість? А може бути, я не права. Саме в цьому і є мудрість природи, яка створила людей такими різними. Адже від красивих людей народжуються красиві діти, від розумних — розумні, від нудних — нудні. Якщо б усі люди були однаковими, схожими один на одного, хіба була б життя такої різноманітної і цікавою? Ну, а ви, як думаєте?

Кастрація як спосіб боротьби з проституцією

Як це зазвичай буває? Зібралися з друзями, неважливо де — на дискотеці, або в гостях. Пиво, горілка, танці. Ну а потім розумієш, що дівчата go-go, або дами з телевізора замиготіли. Реальності хочеться! Любові і ласки! І у друзів ті ж симптоми.

Або ні, не так! Додамо трагічності! Дама, відповідальна за виконання функцій другої половини кинула одного. Холодильник забила, сорочки Наглад, а з рештою, що накажете робити? Дрова рубати, в монастир на ці кілька днів здатися? Особливо влітку, коли на вулиці від усіх цих декольте і спідниць-поясів можна резнуться. Мозок вимкнено, зате працюють руки і … ще один орган. Але ми ж не на смітнику знайдені, ми руки використовуємо як солідні чоловіки — щоб набрати той номер, під яким написано більше обіцянок за менші гроші.

Весь світ у всі часи бореться з ними. Відловлюють, беруть штрафи, саджають. Але ж, поки є ми, вони нікуди не дінуться. Чому б не отримати швидкі гроші, якщо їх пропонують. Значить, проблема, може бути, і в нас. І не треба кидатися словами «самці», ми просто нормальні чоловіки з нормальним організмом. Нам простіше звернутися туди, де за собою стежать і охороняються. Не сидіти ж у кущах і не пресувати дівчат у туалеті бару? Адже так? І ми, об’єднавшись з однодумцями, йдемо в теплі сауни або затишні номери, де одержуємо задоволення для душі й тіла.

Бувають адже різні ситуації — десь і пожартувати, і посмієшся. Відчуваємо ми сором? Мучить чи нас совість? Складно сказати. Це, як якщо порівняти — нехай вдома або перекусити в піцерії. Ми так відпочиваємо. Від будинку, буденності. Це як яєчня на сніданок або покер. Це не любов, це фізіологія.

Так, бувають випадки, на цих дівчатках ненадовго «одружуються». Надовго одружитися на них неможливо. Тому що дружина, це все-таки мати твоїх дітей. Вона … ну вона просто повинна бути іншою, напевно. Без цих сигарет, втомлених оповідань про невдалу життя, нескінченних перекурів і, як не дивно, отлиніваній від подружніх обов’язків. Для них будинок — це теж відпочинок від роботи, як не дивно.

Як можна боротися з ними? Як можна боротися з нами? Можливо, відповідь одна — кастрація. Але, швидше за все, навіть якщо каструвати всіх потенційних клієнтів повій, то вони без роботи не залишаться. Зрідка кожному хочеться з кимось просто поговорити, або до відчайдушності весело згаяти час. Хай це буде без сексу в загальноприйнятому сенсі слова, але проституція буде існувати. Адже вона створена для нас, а ми-то вже нікуди не подінемося!

Я не хочу робити тобі боляче …

— Невже ти — моя найкраща подруга — дізнаєшся, що мій чоловік зраджує, не розповіси мені? — Питала мене моя молода співрозмовниця. Ми сиділи у запаленого каміна. У кімнаті було тихо, тепло, затишно. Вона вже не в перший раз заводила розмову на цю тему. — Чому тебе так це хвилює? Ти любиш чоловіка? Він любить тебе? Ви щасливі?

На кожен мій питання вона ствердно кивала головою. — І ти хочеш, щоб я принесла в твій дім таку звістку, зруйнувала твоє щастя? — Я не хочу бути повною дурепою. Я хочу все знати. Він мені буде змінювати, а я його цілувати-обнімати. Як це виглядатиме з боку? — Що тебе більше хвилює: як це буде виглядати або щастя і спокій у домі? — Я думаю, що одне іншому не заважає. — А ти уявляєш своє життя після того, як ти дізнаєшся про невірність чоловіка? — Так, я його … — А далі що? Як ти будеш з ним жити, знаючи про його зраду? — Я розлучуся з ним. — Подарувати свого коханого чоловіка суперниці? Легко сказати: «розлучуся».

Як складеться твоє життя після розлучення? Вона задумливо мовчала, потім продовжила: — Може бути, якщо я буду знати про його невірності, навпаки, я збережу свою сім’ю. — Як? — Я буду боротися. — Ти хочеш добровільно опустити себе до пекла, а потім жити в пеклі? І на скільки тебе вистачить? Вона мовчала, ймовірно, до неї став доходити зміст моїх слів. — Я не стану розповідати тобі про його зради лише тому, що пошкодую в першу чергу тебе, — сказала я, дивлячись на її задумане обличчя, — я не хочу робити тобі боляче. Я розумію, які страждання принесу саме тобі. Я вважаю, що краще жити в невіданні, ніж жити у пеклі.

Ми обидві мовчали, дивлячись на вогонь у каміні. Потім я продовжила. — Часто буває так, що після звістки про невірність чоловіка, жінка не може пробачити подрузі, що та зруйнувала її щастя. Їх жіночої дружбу приходить кінець. Жінка може пробачити невірного чоловіка, щоб зберегти сім’ю, а пробачити подругу, яка стала свідком її приниження, вона пробачити не зможе. — Може бути, ти, як завжди, права. Я б теж не змогла пробачити подрузі свого приниження. — А потім, говорити людині: чоловіку або жінці про невірність його другої половини — небезпечне заняття. Адже невідомо, як людина відреагує. Люди всі різні і нервова система у всіх різна. І я розповіла їй одну давню, не вигадану історію з життя.
Вони дружили зі школи. Після закінчення інституту одружилися. Всі заздрили їх ніжною, щасливе кохання. Одне тільки затьмарювало їхнє життя — у них не було дітей. А він хотів сина. Вона довго лікувалася і, нарешті, завагітніла. Дитина народилася раніше терміну, худенький, хворобливий, він вимагав багато уваги, любові, тепла, нескінченного догляду. І як це буває, любов до чоловіка відійшла на другий план. Але це його не бентежило. Він розумів її і завжди у всьому допомагав їй.

Щоліта за рекомендацією лікарів вона везла дитини в санаторій на південь. Подовгу залишала чоловіка одного будинку. Вона довіряла йому. Вірила, як собі: він не міг віддати їх з сином. Але одного разу, повернувшись із санаторію, вона дізналася, що чоловік в її відсутність не нудьгував на самоті. Про це їй розповіла краща подруга. Вона не могла повірити, що її чоловік зрадив її. Щовечора вона влаштовувала йому допит: «Це правда?» Їй хотілося, щоб він сам у всьому зізнався. Чоловік казав їй, що все це вигадки подруги, що він любить тільки її. Він переконував, благав повірити йому.

Він насправді любив тільки її. Писав у санаторій ніжні листи, з нетерпінням чекав її приїзду, готувався до нього, зробив у квартирі ремонт. Одного разу він повернувся з полювання, де вони з друзями, як звичайно, випили. Втомлений, що пройшов по глибокому снігу кілька кілометрів, він хотів спати. Але їй останнім часом не давала спокійно жити тільки одна, яка сиділа глибоко думка, невже він міг так з нею і сином вчинити? Розважатися, коли вона так хотіла подарувати йому сина? Скільки їй довелося витерпіти? Скільки безсонних ночей провела вона біля ліжечка хворої дитини? А він? Весь цей час їй зраджував.

І вона стала знову здавати втомленому чоловікові все те ж питання, що мучило її: «Це правда?» На цей раз він не витримав: «Так, правда, правда. Ти це хочеш почути? Відстань від мене, я хочу спати ». Після його слів вона довго не могла прийти в себе: «Значить, правда. Як він міг? »Дивлячись на спокійно сплячого чоловіка, мирно хропів уві сні, в ній зріла думка:« Так далі жити не можна! »Вона не зможе пережити це зрада. Треба покінчити з цим!

Спочатку вона хотіла накласти на себе руки. «Нехай живе один, як йому совість дозволить жити після моєї смерті?» — Думала вона, дістаючи з антресолей мотузку. Але інша думка її зупинила: «Буде жити і радіти, а я буду лежати в могилі». Ненависть, відчай, образа душили її: «Ні, це він буде лежати в могилі».

Знявши зі стіни мисливську рушницю, вона ударила прикладом рушниці сплячого чоловіка по голові. Чоловік застогнав, вона схопила мисливський ніж і завдала йому кілька ударів. З закривавленим ножем у руках вона всю ніч просиділа біля ліжка вбитого чоловіка. Вранці вона прийшла в міліцію. На суді та слідстві вона нічого не заперечувала. Тихим, тремтячим голосом вона розповідала все. Її краща подруга виступала на суді свідком. Жінка-суддя не втрималася і спитала подругу: «Ви не жалкуєте, що розповіли підсудної про зраду чоловіка?» Подруга мовчала. Вона, звичайно, багато чого б віддала тепер, щоб все повернути назад. Хто міг припустити, що все так закінчиться?

Хочу стати генієм! Рівні розвитку способів

Всі люди володіють різним рівнем розвитку здібностей. Людей за рівнем розвитку здібностей поділяють на здібних, талановитих і геніальних. Для розвитку здібностей людині необхідно володіти певними природними якостями — задатками.

Задатки — це передумови розвитку здібностей; щоб з певних задатків розвинулися здібності, необхідно залучати людини в ту діяльність, яка відповідає його завдатку.

Так, для розвитку музичного слуху людині потрібно займатися музикою (співати, грати на музичних інструментах тощо), здатності до живопису — малювати.

Темпи розвитку здібностей не рівномірні. У певному віці вони проявляються по-різному. Так, діти у віці 5 років особливо чутливі до розвитку фонетичного слуху, розвиток мовлення найбільш інтенсивно відбувається у віці від 2 до 5 років. Після цих періодів чутливість падає.

Залежно від ступеня обдарованості, зовнішніх умов та інших факторів може бути раннє або більш пізній розвиток здібностей. Найбільш рано може проявитися обдарованість до музики (в Моцарта — у 3 роки, у Мендельсона — на 5 років); дещо пізніше виявляється обдарованість до малювання (Мікеланджело — у 13 років, Дюрер — в 15 років). Обдарованість деколи може проявитися на більш пізніх етапах розвитку. Наприклад, Ван Гог почав писати картини вже в зрілому віці. Особливо високий ступінь обдарованості позначають термінами талант і геній.
Що таке талант і як його розвинути

Талант — це рівень обдарованості, який характеризується наявністю у людини здібностей до досягнень високого порядку, але в принципі залишаються в межах того, що вже було зроблено.

Розвинутися талант може, також як і здібності, тільки за наявності певних зусиль і відповідних умов оточення людини. Наявність комплексу якостей, що обумовлюють талант, ще не зумовлює його; необхідний важкий наполеглива праця. Всі талановиті люди, які досягли певних висот, відрізняються не тільки своєю обдарованістю, а й величезною працездатністю, завзятістю в досягненні мети.

Геній — вищий рівень обдарованості, що характеризує здатність створювати щось принципово нове, що має історичне значення в житті суспільства.

Результати діяльності генія прокладають нові шляхи розвитку людства. Геніальні творіння живуть багато років і зберігають своє значення. Геніальність, як правило, пов’язана з обдарованістю в різних областях (досить згадати Леонардо да Вінчі, Ломоносова), а проте якась сторона обдарованості обов’язково домінує, якісь здібності особливо виділяються і визначають основний напрямок творчості генія.

Найбільш відповідні місця для знайомства

Отже, Ви вирішили змінити своє життя на краще, гарненько попрацювали над собою, в плані зовнішнього вигляду, перейдемо до внутрішнього стану — починаємо знайомиться з дівчатами. У першу чергу розглянемо найбільш підходящі місця для закладу нових знайомств з особами протилежної статі. Упевнений, що в кожному місті таких місць як мінімум багато, та й взагалі знайомиться можна просто на вулиці, але давайте не будемо поспішати, адже існують місця, спеціально створені для знайомства. Для початку давайте перерахуємо їх, а далі дамо їхню коротку характеристику.

— Торгові центи;
— Парки;
— Поряд з вузами та університетськими гуртожитками;
— Клуби;
— Кафе;
— Музеї і виставки;
— Святкові заходи;

А тепер детальніше про кожен з місць:

Торгові центри.

Контингент дівчат: від 17 до 30-ти років.

Опис: зустрічаються різнобічні дівчини.

Критерії оцінки дівчат: від 2 до 9-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: добре, то є дівчата в основному захоплені покупками, у них відмінний настрій, а отже, вони не проти познайомитись з приємним молодим чоловіком.

Парки.

Контингент дівчат: від 17 до 23-ти років.

Опис: дівчата без особливих захоплень з масою вільного часу, в основному не підходять для тривалих відносин.

Критерії оцінки дівчат: від 2 до 6-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: відмінно, то є дівчата відпочивають і не проти завести нові знайомства, з приємним молодим чоловіком. Радимо в парках відпрацьовувати базові навички знайомства з дівчатами.

Поруч з вузами та університетськими гуртожитками.

Контингент дівчат: від 17 до 24-х років.

Опис: одним словом «студентки».

Критерії оцінки дівчат: від 2 до 9-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: задовільно, дівчата не завжди з гарним настроєм, втомлені після занять, і не цілком схильні до знайомства. Хоча все залежить від наполегливості та впевненості молодої людини.

Клуби.

Контингент дівчат: від 18 до 25-х років.

Опис: дівчата, з масою вільного часу, які люблять повеселитися й розслабитися.

Критерії оцінки дівчат: від 4 до 9-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: відмінно, дівчата приходять в клуб, у гарному настрої, з метою повеселитися, і завести нові знайомства, але іноді, слід бути дуже оригінальним і наполегливим, для того щоб завести знайомство з дівчиною від 7 до 9 балів. Хоча з такими дівчатами краще знайомиться в іншому місці. Знайомства в клубах зазвичай закінчуються вранці …

Кафе.

Контингент дівчат: від 18 до 25-х років.

Опис: зустрічаються різнобічні дівчини.

Критерії оцінки дівчат: від 3 до 9-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: добре, дівчата приходять поспілкуватися, і нікуди не поспішають. Найчастіше сидять компаніями від 2-х осіб, до них легко можна підсісти і познайомитися. Але не варто приходити в такі заклади відпрацьовувати базові навички знайомства.

Музеї і виставки.

Контингент дівчат: від 18 до 25-х років.

Опис: недурні дівчини, з вільним часом, іноді з примхами.

Критерії оцінки дівчат: від 3 до 7-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: відмінно, адже причину для початку розмови й придумувати не треба. Дівчина розслаблена, і отримує задоволення від виставки, а значить, необхідно діяти.

Святкові заходи.

Контингент дівчат: від 18 до 25-х років.

Опис: зустрічаються різнобічні дівчини.

Критерії оцінки дівчат: від 3 до 9-ти балів.

Розташування дівчат до знайомства: відмінно, дівчина прийшла повеселитися і відпочити, а значить, буде тільки «за» нові знайомства, особливо якщо це буде симпатичний молодий чоловік.