Лотерея «Хто там»: квартира добре, а гроші краще?

Пропозиції отримати ключі від квартири за дві-три гривні не можуть не викликати здорового цікавості: що це за житло, кому і як воно дістається. «ВД» вдалося знайти переможців квартирних розіграшів (державна лотерея «Хто там» тощо) і поцікавитися процесом розігрування житла. Виявилося, що не помилитися у виборі між квартирою або її грошовим еквівалентом — ще одне випробування на везучість.
За кадром

Загальна кількість розіграних в незалежній Україні квартир, за орієнтовними оцінками, не перевищує трьох сотень. У поточному році ця цифра збільшиться максимум ще на п’ять десятків квартир. В основному, за рахунок лотерей — тільки вони здатні поставити на потік розіграші такого дорогого задоволення: тут-то квартира оплачується не за власні кошти організатора, а за цілком реальні гроші бажаючих випробувати долю. Але навіть організатори лотерей не поспішають розігрувати квартири, хоча оголошення про можливість виграти такий приз — гарантія споживчого успіху в країні, де житло вважається чи не головним багатством.

Возитися з придбанням нерухомості для лотерейних компаній — занадто клопітке заняття. У світі більшість лотерей розігрують грошові призи. І навіть у тих виняткових випадках, коли в лотерею грають на квартири, цей приз є грошовим, тобто має свій еквівалент у валюті. В Україні на регулярних розіграшах житла сьогодні спеціалізується, головним чином, лише стартувала наприкінці вересня 2004 р. державна лотерея «Хто там» компанії «Молодьспортлото» (МСЛ), частка якої на вітчизняному лотерейному ринку — близько 52%. На 1 лютого цього року в щотижневій лотереї «Хто там» було розіграно 120 квартир в Києві, з яких, за даними «МСЛ», лише близько половини переможці вирішили забрати у «чистому вигляді», решта — грошима. Зрідка житло в Харкові розігрується в миттєвої лотереї «Рiдне Мiсто», яка належить цьому ж лотерейному оператору. Наприкінці 2002 р. квартири у Києві почав розігрувати їх найближчий конкурент — Українська національна лотерея (УНЛ) (займає 40% ринку) — в лотереї «Бінго Бум Лото». Але проект протримався лише рік, після чого був закритий. За цей час у лотереї розіграли 5 столичних квартир — щасливчики забрали всі призи грошима. Ті, хто зважився використовувати призове житло як фішки, зіткнувся з проблемою регулярного пошуку головних призів. Лотерейники не встигнути за невблаганним подорожчанням житла у великих містах. У результаті заявлений приз не завжди відповідає бажаним параметрами.
Темна конячка

Те, що розігрується квартира, як правило, не має адреси, — не випадково. Так само як і те, що самі лотерейники радісніше зустрічають бажаючих взяти головний приз грошима. Позначається зростання цін на нерухомість. Приміром, у квартирній лотереї «Хто там» грошовий еквівалент житла зараз становить 150 тис. грн. (На перших порах було 100 тис. грн.), У лотереї «Рiдне Мiсто» — 50 тис. грн. А в російській квартирної лотереї «Золотий ключ» (компанія «Інтерлот»), розігруючий з 1997 р. квартири в Москві, зараз за цей приз дають 1,2-1,5 млн рублів. Спробуйте придбати за $ 30 тис. житло в Києві, за $ 10 тис. — в Харкові або за $ 45-55 тис. — у Москві. Тому, що «грошовий еквівалент» не відповідає вартості квартир у мегаполісі, де вони розігруються, у лотерейників є нехитра пояснення: на виграшний фонд відведено певний відсоток від реалізації квитків, більше якого витратити на призи не можна, інакше компанія буде працювати собі в збиток. У лотереї «Золотий ключ», щотижня реалізує 350-450 тис. квитків, на призи відводиться 50% виручки. У лотереї «Хто там» — це 54% при щотижневої реалізації порядку 200 тис. квитків вартістю 3 грн., Тобто призовий фонд тижня складає в середньому 300 тис. грн., з яких 150 тис. грн. припадає на головний приз — квартиру (крім житла, у квартирних лотереях розігруються і інші призи). При постійному зростанні цін на нерухомість лотерейників, за їхніми словами, однозначно легше виплатити головний приз грошима. Але як бути тим, хто все-таки бажає отримати законно виграну нерухомість?

Є кілька схем, за якими лотерейні компанії «дістають» житло. Російська лотерея «Золотий ключ», за словами директора проекту Анатолія Ліздунова, використовує систему резервування: тобто до виграшу квартири не купуються, але резервуються у ріелторів. Схожий принцип використовувався в лотереї «Бінго Бум Лото»: у лотерейників існував договір з агентством нерухомості, і якщо б переможці побажали взяти квартиру, лотерейна компанія спільно з ріелторами почала б пошук житла на суму заздалегідь обумовленого грошового еквівалента. Але, за даними оператора, ніхто не побажав. Як повідомили «ВД», у лотереї «Хто там» квартири набувають заздалегідь, правда, не готові, а будуються. Все житло однокімнатне, купується блоками — по 5-10-20 квартир. Судячи з усього, не в Києві, а в Київській області. Адреси будинків, де викуплені квартири для щасливчиків, лотерейний оператор зберігає в таємниці. З того, що вдалося з’ясувати у компанії «МСЛ»: перші квартири 2,5 роки тому викуповувалися в смт Буча (Ірпінський напрямок), житло, яке розігрувалася в останні місяці, знаходиться в новій п’ятиповерхівці в Димері (вишгородського напрямок).

Тим, кому такий варіант не до смаку, пропонують альтернативу: вже після передачі переможцю потрібно приїхати в офіс і написати заяву, вказавши, в якій формі він бажає отримати приз (на його надання в лотерейної компанії «Хто там» відведено 4 місяці). Гроші можна витрачати на все що завгодно, і переможців з регіонів цей варіант часто влаштовує. Більш того, влаштовує часом і жителів столиці. Кі-евлянка Олександра Чіндарева (85 років), рік тому виграла в лотереї «Хто там» одночасно квартиру й автомобіль, розповіла нам, як розпорядилася своїм виграшем: «За все-квартиру і машину — мені виплатили 220 тис. грн. аж через півроку. Їх я віддала сестрі, вона тоді купила в Харкові двокімнатну квартиру за $ 34 тис. ». Як виявилося, переможниця грала в лотерею з самого першого розіграшу і продовжує грати, сподіваючись на чергову удачу, але поки та не посміхається їй повторно (шанс виграти в лотереї 1:100 000). Квитки купує пачками і навіть боїться порахувати, скільки грошей вже витратила на азартне заняття.
Оскал удачі

Уманчанка Тетяна Гоменюк, переможниця першого в цьому році розіграшу «Хто там», вже оформляє документи на квартиру. Їй дісталася остання квартира, викуплена лотерейної компанією в Димерське п’ятиповерхівці. «Після телепередачі 6 січня нас відразу повезли на об’єкт. Квартира знаходиться на п’ятому поверсі нового панельного будинку, площа трохи більше 34 кв.м, — розповіла Тетяна. — Через два тижні після виграшу лотерейна компанія запропонувала написати заяву. Мені передали договір цесії, інвестиційний договір між «МСЛ» і будівельною компанією («Теком Плюс») і підтвердження, що будівельна компанія не заперечує проти передачі прав. У квартирі я вже можу жити, але хочу відразу оформити права власності, щоб можна було при бажанні її продавати, здавати в оренду і т. д. Це все займає близько двох місяців ».

Тетяні пощастило вдвічі: квартира до моменту виграшу вже була готова. Але це трапляється не завжди. У середині лютого, коли «ВД» звернулася до компанії «МСЛ», там якраз поповнювали вичерпав призовий фонд, укладаючи нові договори інвестування. Ймовірно, це житло тільки починає будуватися. Якщо ж на момент виграшу квартира виявиться все ще не побудованої, переможець опиняється перед вибором: чекати завершення будівництва або взяти гроші. У першому випадку йому передадуть ті ж документи, що і Тетяні Гоменюк, тобто право вимагати у будівельної компанії житло. І якщо остання не виконає свої зобов’язання в строк, лотерейна компанія буде ні при чому.

«Договір цесії, тобто поступки прав вимоги, укладений між лотерейної компанією, будівельною організацією і переможцем, означає, що лотерея поступається гравцю право вимагати у будівельників житло, яке вона проінвестувала. Інакше кажучи, лотерейна компанія йде в бік, фактично залишаючи переможця один на один з будівельною компанією. У разі затягування термінів зведення житла вона не буде нести відповідальності. Якщо ж лотерейна компанія в договорі бере на себе поручительство, деякі гарантії для переможця існують », — коментує юрист Олександр Суботін. Погоджуючись взяти права вимоги, переможець ще не отримує право власності на квартиру. Це вже ризик. Будівництво житла в Києві займає в середньому від 2,5 до 5 років — залежно від будинку, а судячи з спливаючій в Україні інформації про фінансові афери маловідомих будівельних компаній, іноді може й зовсім не закінчитися …

Крім рекомендації зважено підходити до вибору призу, юристи радять уважно вивчати умови надання виграшів, зокрема, терміни. І, по-перше, не затягувати зі зверненням за призом, а по-друге, вчасно реагувати, якщо спізнюється лотерейна компанія. Право звертатися до суду, якщо порушені умови, заявлені лотереєю (навіть у рекламі), ніхто у переможця не відбирав.

ДУМКА.

ЕДУАРД КАЛІНІН. Директор з маркетингу оператора державних лотерей «МСЛ»

— Перші телепрограми «Хто там» знімалися прямо біля будинку в Бучі, в якому ми викупили кілька десятків квартир для нової лотереї. Переможці отримували однокімнатну квартиру в цьому будинку. Потім ми почали купувати квартири і в інших місцях. В основному за допомогою інвестування в будівництво на початковому етапі. Головний принцип: квартира повинна бути розташована в 40-50 хвилинах їзди на громадському транспорті від центру Києва. Зараз ми намагаємося інвестувати в житло на перших етапах будівництва, коли документи оформлені і перевірені нашими юристами і немає сумнівів, що об’єкт будується. В обов’язковому порядку проводимо власний аудит будівельних компаній, з якими співпрацюємо, але перевага якоїсь однієї не віддаємо. Ніколи не розігруємо квартиру за конкретною адресою. Багато гравців, особливо з регіонів, вважають за краще брати грошовий еквівалент — у себе вони можуть купити за ці кошти квартиру або навіть будинок. Відразу після виграшу гравець повинен ухвалити рішення, що він бере — гроші (150 тис. грн.) Або квартиру, і написати заяву.

Набирают в клан KREDD мальчиков, что бы воевать и общаться в игре.

Кабалhttp://novostinews.blox.ua/resource/1kredd.gif

Наши кланы в этх играх, приглашаем к общению))


1100 AD - Онлайн стратегическая игра

Який же вид сексу найбільш корисним?

Сексологи останнім часом постійно твердять, що секс — це здоров’я … Активна статеве життя зберігає тонус і здоров’я. Але який же вид сексу найбільш корисним?

Фахівці запевняють, що найкорисніший секс — перед сном. Він розслабляє, допомагає скинути вантаж повсякденних проблем. До того ж після сексу і спиться краще.

При цьому кращі позиції для занять любов’ю — традиційні, в яких обидва партнери будуть відчувати себе комфортно.

Найкрасивіша попа планети «засвітилася» на пляжі

Папарацці зробили серію нових знімків володарки титулу найкрасивішої попи планети моделі Ніколь Остін. Разом з чоловіком репером Ice-T вона провела вихідні, жарясь на пляжі.

Величезну п’яту точку і значну груди Ніколь обтягав чисто символічний купальник. Навколишні могли вільно милуватися на зад моделі, ледь прикритий ганчіркою. Як завжди, побачивши фотографів, Остін почала старанно позувати і виставляти свої переваги в найбільш вигідному ракурсі. Моделі завжди подобалося підвищену увагу до її попі — вона постійно викладає знімки цієї частини тіла на своїй сторінці в Інтернеті. Саме таким самопіаром вона і заробила титул «найкрасивішої попи планети».

«ВІА Гра» без макіяжу оскандалилася на онлайн-конференції

Група «ВІА Гра», яка прийшла напередодні на онлайн-конференцію великого російського видання, неприємно здивувала глядачів. Замість гламурних дів, якими звикли бачити співачок їхні прихильники, до редакції заявилися неохайні і незачесані створення. Зате своїми примхами дівчини тягнули як мінімум на зірок світового рівня.

За тиждень сторінка онлайн-конференції була завалена сотнями різних питань провокаційного характеру. Хоча дівчата і без того спізнилися більш ніж на 20 хвилин, побачивши ці питання, Альбіна і Єва потроїли скандал. Тому, в терміновому порядку, представникам групи довелося вигадувати питання від імені різних користувачів.

Коли нарешті скандал був залагоджений і дівчата погодилися з’явитися перед камерою, всі 30 глядачів онлайн-конференції побачили Альбіну Джанабаєву і Єву Бушміну в безглуздих нарядах, без макіяжу та укладання. На лобі Альбіни і зовсім красувався погано замазаних тональним кремом синяк. Дівчата невиразно спробували пояснити затримку тим, що нова солістка групи, Єва Бушміна, проспала, пише paparazzi.ru.

Надія Мейхер, третя учасниця групи, і зовсім не прийшла на конференцію, віддавши перевагу тренування до телевізійного шоу «Лід і полум’я». Але, схоже, що поганий вплив Надії Мейхер на юну Єву Бушміну дає свої плоди. Новоявлена учасниця «ВІА Гри» заявила, що на концерті на честь її річниці в групі шампанське буде литися рікою, а після концерту всі зіллються в єдиному екстазі.

Дружба дівчат з Надією Мейхер теж була наочно продемонстрована. Весь ефір Альбіна і Єва намагалися підколоти Надю, а коли зайшов питання про те, чи дивляться дівчата шоу «Лід і полум’я», в якому бере участь Надя, вони відповіли, що дивляться кожен випуск. Також дівчата заявили, що хотіли б відвідати це шоу та побачити все своїми очима, але Надя їх не запрошувала. Проте, провідна нагадала їм, що в останньому випуску програми Надя покликала дівчат до неї на зйомки. Після цих слів Альбіна і Єва почервоніли, адже стало зрозуміло, що ніяке шоу вони не дивляться і тільки грають на камеру.

Дівчата також відверто зізналися, що на камеру потрібно і доводитися посміхатися. Як заявила Бушміна: «Якщо я розповім, як у нас зараз справи по-справжньому, то ви всі будете плакати!». Таким чином, самі дівчата зізнаються, що справи у групи досить жалюгідні. А питання про тур по Росії Альбіна і Єва прокоментували так: «У нас, може бути, почнуться разові виїзди на південь Росії. Концерти будуть касовими ». Виходить, що туру по Росії не буде зовсім. Ще б пак — навіть у рідній Україні дівчата не могли зібрати і половину залу.

На питанні про режисерів кліпів групи (Алана Бадоєва і Сергій Солодкий), Альбіна Джанабаєва повідала глядачам про її зв’язки з Аланом. Можливо, Валерій Меладзе наполіг на тому, щоб новий кліп групи знімав Солодкий, адже він дуже ревнує свою коханку до Бадоєву.

На прохання ведучої, Альбіна також продемонструвала свої знання корейської мови. Як потім зізналася дівчина, вона говорила на цій мові «про своїх дівочих фантазіях». Зараз головною фантазією Альбіни є її весілля з со-продюсером групи, Валерієм Меладзе. У них вже є спільний син, заради Альбіни Валерій залишив свою сім’ю, але от заміж коханку Меладзе кликати не поспішає.

Єва Бушміна кілька разів заявляла про те, що, може бути, група з’явиться в наступному кліпі «у коротких сукнях і з пишними зачісками». Напевно, дівчина не знає, що до 2004 року це й був стиль групи «ВІА Гра», який з приходом Альбіни Джанабаєвої зник. Також Бушміна чомусь всю конференцію говорила про гроші, а коли колезі і журналістці це явно набридло, Єва вигукнула «Але ми зовсім не меркантильні сучки!».

До речі, конференція тривала зовсім не годину, як було задумано, а набагато менше. Виною тому послужив той факт, що пристойних питань на сайті групі так і не поставили. Після закінчення ефіру камеру вимкнули не відразу. І тоді те всі глядачі змогли переконатися в щирості дружби Альбіни та Єви — дівчатам не було про що поговорити один з одним і вони просто мовчали. Коли прийшов час вітати організаторів онлайн-конференції, Альбіна зробила все сама, так як Єва не змогла придумати привітання, а коли звернулася за допомогою до старшої колеги, та її проігнорувала і продовжила говорити одна.

Груди Семенович стає її ганьбою!

Видатний бюст часто виявляється для красунь не тільки предметом гордості, а й джерелом чималих клопотів.

З часом колись стрункі дівчата дещо змінюються в обсягах, і їм неминуче потрібні одяг і нижню білизну на розмір-другий більше. Головне в цій справі — вчасно схаменутися і поміняти гардероб. Багато хто по звичці воліють купувати білизну старих розмірів, не помічаючи випирає з усіх сторін плоті.

Ганна Семенович, схоже, з тієї ж категорії. Останнім часом і без того розкішні груди співачки стала ще більш вражаючою. А от розмір купуються нею бюстгальтерів нітрохи не змінився. У наявності явна невідповідність, яка не тільки дуже помітно з боку, але і приносить дівчині масу незручностей. З’явившись в такому вигляді на прем’єрі фільму «Приборкання норовливих», Ганна раз у раз поправляла так і норовили вирватися з тісних чашок ліфчика бюст. В черговий раз угніздити груди зручніше, співачка тільки досадливо пересмикувало плічками. До речі, медики вже давно попереджають: для жінок з великими грудьми неправильно підібрані бюстгальтери можуть обернутися ще й серйозними проблемами зі здоров’ям — порушенням постави і регулярної болем у спині і плечах.

Міфи про незайманість

Від малої кількості інформації невинність обросла величезною кількістю міфів …

Ось ми і вирішили недосвідченим дівчатам допомогти в них розібратися.

МІФ 1. Всі позбавляються невинності в 13-14 років.
Підлітки для самоствердження дуже багато говорять про це, постійно обговорюючи.

МІФ 2. Пліва з віком товщає, і чим старше, тим болючіше буде перший статевий акт.
Учені вже давно з’ясували, що будова, щільність і величина її отвору залежить від особливостей вашого організму.

МІФ 3 Початок статевого життя в ранньому віці шкідливо для здоров’я
Це твердження цілком правильне, так як незаймана пліва є бар’єром для інфекції для дівчаток, у яких не розвинена захисна мікрофлора.

МІФ 4 Відвідувати гінеколога необов’язково тим, хто не живе регулярним статевим життям.
Зазвичай перший огляд у гінеколога дівчатка мають проходити років у 6-7.

МІФ 5 Позбавлення невинності — дефлорація дуже хворобливий і кривавий процес
У нормальній ситуації, якщо дівчина збуджена належним чином і в її піхву присутній природне мастило, біль може бути незначною, а крові в деяких випадках може не бути й зовсім.

МІФ 6 Статевий партнер повинен бути набагато старше
Хочеться відзначити, що перший статевий партер не обов’язково повинен бути старше, бажано, щоб він мав певний досвід.

МІФ 7 У перший раз презерватив доставляє додаткову біль
Дефлорації презерватив не перешкода, а тим більше не приносить додаткової болю.

МІФ 8 При позбавлення невинності завагітніти неможливо.
Можливість завагітніти у дівчат з’являється з початком місячних і тому ризик зачаття у вас рівно такий же, як і в будь який інший час.

Віра Брежнєва показала всім свої трусики


Криза торкнулася не тільки бізнесу, пов’язаного з нерухомістю, або IT індустрії. Діячі російського шоу бізнесу також відчули всі неприємні наслідки світової фінансової депресії.
Гонорари невблаганно повзуть вниз. Примхи зірок вже в основному не виконуються, так, і вимоги до майданчиків, на яких виступають виконавці, також вже ніхто не висуває. Добре, що запросили, а де співати вже друге питання.
Ось і пишногруді солістки дівочого колективу «Віагра» задумалися про те, що їм потрібна підробіток. Якщо ситуація не зміниться на краще, вони так довго не протягнуть.
Найбільш заповзятливі дівчата, такі як Віра Брежнєва, вирішили заробляти на власних трусиках. Ні, вони не виставляють своє ношені нижню білизну на аукціони. Віра Брежнєва тепер виробляє дизайнерські мереживні елементи нижньої білизни і бюстгальтери.
Нещодавно до неї приєдналася ще одна знайома нам по «Віагрі» дівчина Надія Грановська. Разом вони звернуть гори!
Білизна, як і годиться, буде зайво зухвалим, відвертим і дорогим. А ось на рекламі свого бренду співачки вирішили заощадити.
Навіщо запрошувати дорогих моделей, якщо вони самі можуть покрасуватися на рекламних щитах в одній нижній білизні? Правильно, та й платити самим собі не треба.
В недалекому майбутньому Віра Брежнєва пообіцяла, що ми зможемо побачити на прилавках магазинів не тільки нижню білизну найнеймовірніших забарвлень, а й одяг. Будуть випускатися також куртки з металевими клепками і аксесуари в цьому ж стилі.
Мабуть, дівчата трохи відстали від світу моди. Адже, не для кого не секрет, що металеві заклепки вже вчорашній день …

Вчені: сало — це аналог кокаїну!

Неймовірно, але факт: жирна їжа за дією на нервову систему на кшталт наркотиків. Про це заявили американські вчені з Флориди, повідомляє журнал Nature Neuroscience.
У своєму дослідженні вчені використовували лабораторних щурів. Всіх піддослідних розділили на три групи: нормальна їжа з режимом харчування, жирна їжа з режимом харчування і жирна їжа з постійним доступом. Як і очікувалося, розжиріли швидше за все щури з третьої групи. Всіх щурів забезпечили електродами, щоб стежити за їх мозковою діяльністю. Виявилося, що жіреющіе щури дуже швидко виробили психологічну стійкість до їжі, і щоб отримати задоволення від їжі, їм треба було постійно збільшувати дозу.
Дуже скоро залежність від їжі зросла настільки, що пацюки ні на що більше не реагували, а тільки поглинали нескінченну годівлю. І хоча говорити про схожість психологічних залежностей у людей і щурів рано, можна, тим не менш, відзначити, що щось схоже можна зустріти і в людському соціумі. Крім того, як підкреслює професор Джин Джек Он, історично кокаїн і жирна їжа — схожі. Люди навчилися очищати кокаїн від зайвих домішок точно так само, як і жирну їжу, щоб забезпечити собі найбільше задоволення, яке і в тому і в іншому випадку закінчується плачевно.

DarkOrbit

У далекому майбутньому три клани EIC (Земля), MMO (Марс) і VRU (Венера) завойовують нові простори далекого космосу, так як на землі після катастрофи життя людей в опасності.Ожесточенная битва за ресурси яких постійно не вистачає перетворила маленький війни в постійну сутичку і боротьбу за панування в всесвіту.
Вам доведеться не лише воювати з ворогами вашої раси але і з інопланетянами які так і наровя винищити людей.
Пройшовши місії mmorpg стратегії ви будете заробляти очки і бали.
У грі є величезний вибір спорядження і екіперовкі, який робить вашого гравця унікальним і сильним, постійне оновлення асортименту дозволить вам вибирати нову зброю, про це постійно піклується розробник.
Сильна сторона гри той факт, що раз на місяць у вас є можливість отримати шанс ціною в 10 000 евро.Суточная відвідуваність гравців складає 80.000 гравців з повною кількістю зареєстрованих в проекті 29 млн. осіб.
Кожен перс отримує можливість право вибору вибрати корабель зі списку десяти кораблів, обладнайте його на свій лад і отримані возможності.Будьте впевненим що ваш корабель це єдина модель і більше таких у всесвіті немає, у кожного свої перевагу і недостаткі.Не відставай від ворога, отримуй теж бонуси до свого обмундируванню.
Ця браузерна багатокористувацька гра підкорює все більше і більше народу з усього світу і вже мільйони борозни її простори.Трех мірна графіка, живі бої, і адреналінові гонки заслуговують великої уваги з нашого боку.
Понад нове і легке управління дає навіть дітям легко справлятися і одночасно схлеснуться в бою з тисячами супротивниками якими теж керують реальні люди.
DarkOrbit не обмежується війною, але так само представляє для вас квести як для профі так і для початківців, так що нудьгувати не доведеться.