Як закохати в себе чоловіка

Питання як закохати в себе чоловіка для багатьох жінок є нагальним. Постарайтеся, якомога частіше перебувати в чоловічому товаристві. Для багатьох чоловіків ваша присутність в чоловічих компаніях залучає їх. Вчені вважають, що можна викликати емоційну прихильність до будь-якій людині.

Якщо ви вже познайомилися з чоловіком, вам хочеться бачитися частіше. Такий стан триває не вічно, через час ви починаєте звикати один до одного. Тому потрібно діяти, переконавшись у тому, що ви йому сподобалися, пограйте в хованки. Як відомо, чоловіки прагнуть до того, чого не можуть мати, тому продовжуйте гри в хованки поки він взагалі не перестане вас бачити і чути. Також потрібно бути на шляху чоловіка як можна менше, щоб не маячити перед очима, і не набриднути йому. Чоловіки надають цінність тільки при можливості щось втратити.

Як закохати в себе чоловіка та завоювати його серце

Приймайте від чоловіків подарунки. З боязкістю і низькою самооцінкою виникає страх бути відкинутою. Не потрібно цього боятися. Якщо на ваші позиви чоловік ніяк не реагує, це ще не означає, що ви страшна і погана. Треба далі продовжувати пошуки. Будьте впевнені у своїх силах, і не соромтеся зробити перший крок, не бійтеся ризикувати.

Відвідавши хороший бар, сядьте в кутку барної стійки. Намагайтеся відвідувати злачні місця поодинці без знайомих і подруг, щоб бути більш доступною. Виглядати потрібно добре навіть при відвідуванні магазину. Носіть обтягуючий одяг, спокусливу, красиву, яскраву, взувайтеся в туфельки з каблучками. Не забувайте про пальчики, ваш манікюр повинен бути доглянутим. Зверніть увагу на свою позу, коли ви чекаєте, наприклад автобус. Не потрібно схрещувати руки на грудях, не жуйте гумку, не озирайтеся часто, також не потрібно дивитися весь час на годинник. Стійте розслаблено, з прямою спиною і звичайно посміхаючись.

Як сподобатися чоловікові

Фліртуючи з чоловіком потрібно застосовувати візуальний контакт. Постріляйте очками, побуравьте його своїм поглядом. Здавна вважається, що перший крок має зробити чоловік, але за словами соціологів 90% чоловіків хочуть, щоб жінка заговорила першою. Почніть з жарту, або з питання — як проїхати. Спілкуючись з вашим об’єктом, трохи схиліться до нього, трохи посміхайтеся, кивайте, покажіть, що вам цікаво з ним розмовляти. Так ви точно сподобаєтеся чоловікові.

Дуже важливим чинником для залучення чоловіка є — запах тіла. Феромони, що виділяються шкірою людини, здатні впливати на поведінку інших людей. Встановлено, що руді і блондинки виділяють набагато більше феромонів, ніж шатенки чи брюнетки. Не варто занадто піклуватися, про свою гігієну і перебивати найменший природний запах духами. Активне виділення феромонів може залежати від емоційного стану людини, також і від віку. Багато західні фірми продають чоловічі та жіночі парфуми з феромонами. В Україні таких продажів немає, тому можна скористатися — ефірними маслами. Деякі ефірні масла мають здатність викликати сексуальні бажання.

Як завоювати чоловіка

Завоювати чоловіка насправді не так складно як вам здається. Намагайтеся завжди виглядати щасливою. До таких людей хочеться тягнутися, хочеться, щоб їхнє щастя передалось і їм. Покажіть кожною частинкою свого тіла щастя, демонструвати його. Навіть якщо у вас поганий настрій, піднімаючи у себе настрій, ви будете вдвічі щасливі. Вам потрібно обов’язково навчитися бути щасливою. Щаслива жінка як генератор високої напруги — збирає навколо себе ціле поле високого збудження. Вченими доведено, що людина, яка в це поле знаходиться, набагато частіше закохується. А ви як симпатична магніт, притягує до себе чоловіків.