Я прихильник природного схуднення. Якщо людина хоче скинути вагу, будь то жінка або чоловік — систему вважаю схожою: поєднання грамотного харчування (простіше кажучи — дієта) і фізичні вправи. Інше все необов’язкове, часом — зайве.
При появі гумового м’яча як атрибуту для схуднення, я не сприйняв його з ентузіазмом, так як зараз рідкісний виробників пластмас-гумової продукції не норовить що-нитку придумати, щоб потім дорого продати довірливим жінкам. Проте, все частіше переконуюся, що від цього м’яча для фітнесу є користь, якщо підійти до питання правильно і дисципліновано.
Фітболи бувають найчастіше діаметром від півметра до 85 сантиметрів. Чим більше дівчина / жінка — тим більше м’яч, що логічно. Звичайний фітбол здатний витримувати масу до 300 кг. Питання лише в тому: Як же отримувати з нього користь?
Ви можете як скористатися рекомендованими вправами для фітболу, так і придумати свої. Для цього важливо розуміти, що вправи з фітболом повинні використовувати його вагу, якщо розміри, його округлу форму.
Опишу декілька вправ, а більш детально дивіться на відео, там наочніше.
• руки спираються на підлогу, ноги на м’яч (тобто наш фітбол). Робимо віджимання від підлоги 3 підходи по 10 разів. Якщо важко, то наблизьте руки до фітбол, якщо хочете ускладнити вправу, то віддаліть, тобто на м’ячі упор робите гомілками.
• ляжте на спину, фітбол покладіть на гомілки. Трохи розставте трохи ноги і підтримуйте м’яч шкарпетками, щоб він не скотився. Тепер спробуйте підняти ноги, щоб м’яч скотився на тулуб. Ловіть його руками і ставте назад. 3 підходи по 8 піднять м’яча.
• сядьте на фітбол і постарайтеся крутитися на ньому за рахунок обертання тулуба. Нокамі допомагайте тільки тоді, коли відчуваєте, що падаєте. Це вправа на підтримку рівноваги допомагає тримати багато м’язи в тонусі. 5 повних обертань вправо та 5 обертань вліво.
Обіцяне відео з вправами для фітболу для тих, хто хоче схуднути.