Фахівці Росігідромета рекомендують трохи менше перебувати на сонці після полудня

Фахівці Росігідромета рекомендують трохи менше перебувати на сонці після полудня

Метеорологи у зв’язку зі сталим спекотною погодою попереджають про підвищену небезпеку сонячних променів.
«У таких умовах у околополуденние годинник при малохмарною погоду індекс ультрафіолетової опромінення буде досягати небезпечних значень: на півночі Європейської Росії ультрафіолетовий індекс (УФІ) 6-7, в центральних областях і на півдні Далекого Сходу — 6-8, в Приазов’ї та на чорноморському узбережжі Кавказу — 7-9. Між тим небезпечним вважається індекс 6 і більше «, — йдеться в повідомленні Федеральна служба з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища.
Співрозмовник агентства додав, що «при підвищеній температурі і слабкому вітрі очікується зростання концентрації в повітрі найбільш токсичного газу — озону».
«У період з 14 до 19 годин його концентрація газу буде становити небезпеку для здоров’я. Перебування на відкритому повітрі в цей час людей з хронічними захворюваннями, особливо із захворюваннями дихальних шляхів, астмою і з серцево-судинними проблемами, може призвести до погіршення їх самопочуття »- зазначили в Росгідрометі.
Дані моніторингу служби показали, що 25 липня на півночі європейської Росії, а 26-27 липня на більшій частині європейської території Росії і в центральних і південних районах Хабаровського краю, на Сахаліні і в Примор’ї загальний вміст озону в атмосфері буде низько. Відхилення від норми сягатиме до 20%. Росгідромет додав, що «рекомендується обмежити перебування під прямими променями сонця з 11 до 16 години за місцевим часом».

Таїланд: Бангкок за прогнозами вчених може опинитися під водою

Таїланд: Бангкок за прогнозами вчених може опинитися під водою

За прогнозами вчених Бангкок може опинитися під водою, вже 2030-го року. Зануренню тайської столиці у воду сприяє спектр факторів, як екологічних, так і людських. Зміна клімату, підвищення рівня моря, ерозія берега, осідання глинистих грунтів, нерозумна забудова і відсутність в уряду якої б то не було політики щодо запобігання катастрофи — все це може стати причиною загибелі міста.
Через постійно зростаючого населення міста влада змушена забудовувати все нові території. Загальна вага житлових будинків і ділових хмарочосів надає сильний тиск на грунт, змушуючи м’які шари стискатися і просідати. Значна частина Бангкока, в основному це житлові квартали, вже знаходиться нижче рівня моря, і при підвищенні рівня води вся ця територія може перетворитися на болото.
Підтоплення прилеглих до міста територій вже почалося. Так, наприклад, жителі порту Самунт Пракан, який знаходиться в декількох кілометрах від Бангкока, вже звикли по кілька місяців жити практично по коліно у воді, так як їх будинку періодично затоплюються морем.
Експерти Національного центру запобігання природних лих Таїланду прогнозують, що до 2100 року Бангкок виявиться повністю затопленим водою, а якщо уряд і далі не буде вживати жодних заходів, це станеться вже в 2030-х роках цього століття.

Іспанія: пляжі Коста-Бланки закрили через нашестя медуз

Іспанія: пляжі Коста-Бланки закрили через нашестя медуз

В іспанській провінції Коста-Боанка закрили шість пляжів через нашестя австралійських плямистих медуз.
Ці медузи мешкають в акваторії Тихого та південній частині Атлантичного океанів і поява їх у берегів Іспанії дивно для фахівців.
Більше 100 чоловік вже звернулися за медичною допомогою після зустрічі з цими мешканцями моря. Сам по собі укус австралійської плямистої медузи не смертельний, але дуже неприємний через жару, що виникає в місці контакту шкіри з медузою.
На сьогоднішній день в Коста-Бланке для відвідування закриті шість пляжів: Пунта Прима, Ла Моска, Плайя фламенко, Кала Серрадо, Ла Зеніа і Кала Капітан.

Круїзи в Антарктику подорожчають

Круїзи в Антарктику подорожчають

З 1 серпня круїзи в Антарктику зростуть в ціні. Це пов’язано з введенням нової програми, що дозволяє менше забруднювати води океану. З 1 серпня лайнерам буде заборонено використовувати мазут, замість нього заправлятися будуть газовим маслом, яке значно чистішим, але дорожче.
Зміна, яка може коштувати туроператорам кількох мільйонів фунтів за сезон, призведе до скорочення круїзних маршрутів в Антарктику і в рази зменшить число туристів, що відправляються в плавання. У минулому сезоні 33 824 туриста змогли дозволити собі подібну подорож, причому 14 373 із них дісталися на Південний полюс на великих лайнерах.
Фахівці передбачають, що останній показник найближчим часом скоротитися на 66%, у той час як загальне чисто туристів в Антарктиці зменшиться до рівня 2003-2004 років. Якщо в 2009 р. ви могли відправитися в двотижневе плавання за 3 500 фунтів, то тепер подібний тур буде коштувати не менше 5 500, і це ще не межа.

Італія: в Колізеї колись був житловий будинок та торговий комплекс

Італія: в Колізеї колись був житловий будинок та торговий комплекс

Символ Риму — Колізей був не тільки ареною для гладіаторів, але і торговий комплекс. На території Колізею розташовувався житловий комплекс з ремісничими майстернями та торговими лавками. До таких несподіваних висновків прийшли археологи з головного управління археологічної спадщини Риму, які спільно з Третім римським державним університетом проводили розкопки на території стародавнього амфітеатру (I століття н.е.).
Під час розкопок під південною частиною арени, випускники римського університету під керівництвом професора Ріккардо Сантанджело Валенціані виявили залишки печі, стін і частина підлоги, датовані дванадцятим століттям, які, швидше за все, відносилися до оселі. Були також знайдені медальйони, монети, залишки глиняного посуду і спеціальний подвійний чан (calcatorium), що використовувався для зберігання вина в тринадцятому столітті. «Дані знахідки представляють важливе історичне значення і в першу чергу тому, що підтверджують інформацію, відому вже з інших джерел, про те, що Колізей протягом століть був торговим центром і місцем поселення городян», — підкреслив Ріккардо Сантанджело Валенціані.

У Туреччині відкрився ще один готель для дорослих

У Туреччині відкрився ще один готель для дорослих

У Туреччині відкрився ще один готель тільки для дорослих. Мережа готелів Sensimar, що відноситься до компанії TUI, відкриває в Туреччині свій третій готель Sensimar Belek Resort & Spa, повідомляє сайт АТОР.
У новому готелі немає анімації. Постояльцям в Sensimar Belek Resort & Spa запропонують особливу програму з живою музикою і тематичними вечорами. Бутік готель має в своєму розпорядженні 230 номерів, ресторанами і барами тематичними, що працюють за концепцією «Бутік-все включено». Як і в звичайних курортних готелях, гостей тут чекає цілодобовий сервіс їжі і напоїв. Також в готелі розташований СПА центр, площею в 2000 квадратних метрів.
Нагадаємо, раніше в Аланії відкрився ще один готель тільки для дорослих — Hotel G. Готель розташований в 50 м від пляжу, в районі Тюрклер, в 20 км від центру м. Аланія, в 98 км від аеропорту м. Анталія. У готелі 50 номерів. Hotel G працює по системі все включено.
За оцінками російських туроператорів, попит на такі готелі не великий. Тим більше, що повної гарантії того, що дітей в готелях не буде, туроператори не дають: готелі, які забороняють відпочинок з дітьми трапляються вкрай рідко.
Зате в Британії охочих провести час подалі від дитячої метушні і біганини, очевидно, більше. Тому британська туристична компанія Thomson Holidays навіть запустила новий проект Thomson Couples. Компанія грунтувалася на опитуванні, відповідно до якого більше трьох чвертей (79%) всіх опитаних визнали, що їхній відпочинок постраждав від чужих дітей, а 31% сказали, що недисципліновані підлітки фактично зіпсували їх відпуск.

Туреччина лідер за кількістю страхових випадків з туристами

Туреччина лідер за кількістю страхових випадків з туристами

За даними страхової компанії «Росно», Туреччина в першому півріччі 2011 року виявилася абсолютним лідером за кількістю страхових випадків з російськими туристами і за обсягами виплат по них.
Найбільш значний обсяг виплат припадає на особливо популярні серед росіян країни пляжного відпочинку та гірськолижних курортів: Туреччина, Австрія, Греція, Таїланд. Тут же за статистикою і відбувається найбільше страхових випадків.
За даними компанії, за січень-червень у Туреччині відбулося 3110 страхових випадків з росіянами. За ним компанією «Росно» виплачено 11800000 руб.
На другому місці за кількістю випадків — Болгарія, тут відбулося 692 випадку з росіянами. Однак за розмірами виплат ця країна зайняла лише 10 місце, що пояснюється низькою вартістю лікування в країні і простим характером страхових випадків.
На третьому місці — Греція — 532 випадку. За загальною сумою виплат вона також займає 3 місце — 5,02 млн руб.
За даними компанії, найбільша кількість страхових випадків (2422 випадку; сума виплат — 12, 2 млн руб.) Довелося на січень 2011 року. Це пов’язано з тим, що російські туристи воліють проводити новорічні канікули або ніжачись на сонце в далеких теплих країнах, або підкоряючи гірськолижні схили. Масовий виїзд росіян неминуче веде до збільшення числа звернень за страховими випадками і, як наслідок, до зростання обсягу страхових виплат для компанії.
Дуже драматичним для «Росно» виявився червень 2011 року, зазначений низкою гучних страхових випадків. Так, наприклад, історія з отруєнням росіян неякісним алкоголем в Бодрумі наочно продемонструвала, що стандартна страховка з покриттям в $ 15 тис., яка пропонується туроператорами в складі турпакета, підходить тільки для лікування раптових захворювань (харчових отруєнь, отитів, ангін).
Фахівці впевнені, що важкі випадки — операції, евакуація на батьківщину — вимагають більш серйозного фінансового покриття. Мінімальний обсяг стандартної страховки повинен становити не менше $ 30 тис.

Італія: у Римі з’явиться спеціальний тротуар для дівчат на підборах

Італія: у Римі з’явиться спеціальний тротуар для дівчат на підборах

Мер Рима Джанні Алеманно, начальник відділу громадських робіт Фабріціо Гера і голова комісії з культури Федеріко Молліконе оголосили про появу «жіночого тротуару».
Новий тротуар будуть класти в центрі міста, на вулиці Корсо, на якій розташовані маса відомих магазинів і бутиків. Робітники будуть укладати нові базальтові плитки з 20:30 вечора до 6:30 ранку, щоб не заважати шопінгу численних туристів і жителів Риму. Деякі ділянки дороги будуть заасфальтовані через рух по них автобусів.
Нове покриття вулиці булижникам, на думку мера Риму, продовжить римські традиції. В основі булижників буде залізобетон, і їх встановлять так, щоб вони не випирали.
За словами Гери, вартість робіт складе 1 млн 700 тис. євро. Роботи завершаться до вересня-листопада.
Що стосується нового тротуару «спеціально для жінок», то опозиція виступила проти цього рішення мера Алеманно. Її представники стверджують, що в мерії занадто мало жінок, щоб представляти їх інтереси.
Зі свого боку, мер каже, що новий тротуар врятує жіночі шпильки. Але, за словами Марко Мазіні з Демократичної партії, у Римі тисячі машин і мотоциклів ламаються через безліч ям на дорогах столиці. «І що ж придумав Алеманно? Замість ремонту доріг він хоче замінити кілька десятків метрів тротуару, щоб жінкам було зручно ходити по ньому в туфлях. У жителів Риму немає слів », — сказав Мазіні.

Подорожі підвищують працездатність і роблять сексуально-привабливими

Подорожі підвищують працездатність і роблять сексуально-привабливими

Американські вчені стверджують, що туристичні поїздки допомагають людям стати більш кмітливими і сексуально-привабливими. А також мають омолоджуючий ефект і підвищують працездатність, стверджують американські вчені.
Вчений Девід Іглмен, що займається дослідженнями сприйняття часу в Бейлорском медичному коледжі в Х’юстоні, США, стверджує, що подорожі допомагають відчувати себе молодше.
«Дорослі відчувають час більш« стисло », ніж діти. Але турпоїздки в незвідані місця — причому, чим екзотичніше, тим краще — змушують мозок знову сприймати світ по-дитячому », — пояснює Девід Іглмен. При цьому тривалість подорожі не грає великої ролі. Навіть тиждень або два, проведені в незвичайному місці, допоможуть «омолодитися».
Крім того, що закордонні поїздки розширюють кругозір, вони також допомагають стати розумнішими і розвинути творчі здібності. Цьому сприяє планування подорожей та обдумування можливих ситуацій, які можуть відбутися в незнайомій обстановці.
Американський соціопсихолог Вільям Маддакс стверджує, що у тих, хто живе за кордоном, часто розвиваються здібності до творчості. До речі, саме з цієї причини, за його словами, сам він працює у Франції. Однак креативні якості можуть проявитися не у всіх. Багато чого залежить від самого туриста: якщо в іншій країні він буде сидіти в номері і дивитися телевізор, то навряд чи стане більш талановитим.
Хороший відпочинок допомагає підвищити продуктивність. Не випадково в Європі для найцінніших співробітників — менеджерів вищої ланки і науково-педагогічних працівників-передбачена така різновид відпустки, як «себетікл». Це тривалий, до 11 місяців, звичайно оплачувана відпустка, яка надається один раз на 7-10 років при тривалому стажі роботи на підприємстві.
Як приклад портал призводить відомого дизайнера Стефана Загмайстера, який кожні сім років йде у річній «творчу відпустку», для того, щоб під час відпочинку виробити нові ідеї.
І, нарешті, після подорожі люди стають більш сексуально-привабливими. Подорожуючі повертаються з відпустки не тільки із засмагою, але й з захоплюючими історіями. Згідно з дослідженням порталу , подорожі — одна з головних тем для обговорення на першому побаченні, після хобі.

МОДА приходить в Лас-Вегас!

American Best Getaways запрошує професіоналів моди і роздрібної торгівлі на велике професійне шоу з 21 по 23 серпня 2011 в Лас-Вегасі. Протягом 3 днів в одному з кращих готелів столиці азарту і розваг — п’ятизірковий The Venetian — проходитиме MODA Las Vegas. Це суто професійний захід, закрите від публіки. Тут зберуться представники компаній, баєри, маркетинг директори та інші фахівці у галузі моди з усього світу. Ретельно відібрані організаторами виставки молоді дизайнери, відомі американські бренди, а також міжнародні колекції будуть представлені в наступних категоріях:

-Дизайнерські колекції Better, Bridge and Designer
-Одяг для активного способу життя
-Сучасний одяг
-Весільна мода
-Нижня білизна
-Одяг зі шкіри та хутра
-В’язані колекції
-Вечірня і святкова мода
-Верхній одяг
та інші

З колекцій нових дизайнерів будуть представлені:
Johnny Was Collections пропонує богемний шик і бездоганно прикрашена одяг. Крім цього будуть представлені інші бренди — 4 Love and Liberty, Biya, 3J Workshop, Pete & Greta, and JWLA.
Rosner унікальний і простий. Їх колекції створені експертами, які знають про виробництво брюк все. Об’єднуючи елегантність зі стилем і поєднуючи різні матеріали, їх високоякісний одяг зберігає автентичний цибулю. Bella Tu створили спеціальну колекцію тунік і топів, відзначаючи мистецтво і майстерність індійської культури. Ексклюзивний дизайн, які можна носити весь рік у різних варіаціях. Cino, нью-йоркський модний будинок, який дарує шик і витонченість одягу для жінок. Komplique в 2007 році Деспіна стала співзасновником женевського будинку Komplique для молодих, красивих, впевнених, амбіційних, але дуже жіночних дівчат.
Luxxe Collections демонструє новий підхід до повсякденного моді, пропонуючи варіанти для абсолютно будь-якої форми і віку. NÖRDenmark представили свою колекцію вперше у 2007. Використовуючи дуже якісний матеріал, вони швидко завоювали любов клієнтів. Класичні моделі. Before Again, веселощі, мода і чуттєвість поєднуються в Before Again. Нові кольори, принти. Вінтажний лук, де жодна кофта не схожа на іншу.

American Best Getaways, туроператор по США і Канаді, здійснить допомогу в реєстрації на MODA Las Vegas August 2011, крім цього компанія займається наданням таких
додаткових послуг, як пошук готелю, трансфери, екскурсії по Лас-Вегасу, вертолітні екскурсії з Лас-Вегаса в Великий Каньйон, одноденні поїздки в Національні парки Сіон і Долина Смерті. Квитки на шоу Цирк дю Солей, концерти Селін Діон і інші уявлення.