У Києві відкрили школу для діабетиків

У Києві відкрилася школа соціальної адаптації для людей з цукровим діабетом. Вона працює на базі Центральної районної поліклініки Голосіївського району (проспект Голосіївський, 59-А).

Пацієнтам та їх родичам нададуть інформацію про діабет, критерії компенсації вуглеводного обміну, можливі ускладнення захворювання та методи їх профілактики та лікування. Слухачів школи навчать проведення самоконтролю за показниками глюкози в крові, сечі та прийомі цукрознижуючих препаратів і доз інсуліну.

З пацієнтами працюватимуть ендокринолог, медсестра, психолог, медичний реєстратор.

Вчені назвали найкориснішу позу для сну

Згідно з міжнародним дослідженням, опублікованим індійськими вченими, найбільш правильну позу для сну вибирають ті, хто спить на спині. Саме так, на думку вчених, можна позбутися від болю в шиї і спині, а також запобігти появі зморшок і поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту. Між тим, людям, які хропуть або страждають від апное (короткі зупинки дихання уві сні), буде важко спати на спині, тому їм більше підійде друга за корисності поза для сну.

Друге місце фахівці відводять сну в позі на боці. Причому, вважається, що корисніше спати на правому боці, що також допомагає позбутися від болів в спині і не прокидатися від власного хропіння. Сон на лівому боці небажаний через що збільшується навантаження на серце. Виняток — вагітні, їм лікарі навпаки радять спати на лівому боці.

Найменш корисною позою для сну вважається становище на животі: у людини затікають м’язи шиї, а також утруднюється дихання. Любителі сну на животі схильні до травм шиї і спини, крім того, їх суглоби не отримують повноцінний відпочинок, пережимаються нерви. Косметологи ж не рекомендують спати на животі, так як після такого сну вранці навіть у здорових людей з’являються набряки під очима, пише MedDaily.

Чи слід мені самостійно лікувати молочницю піхви за допомогою лікарських препаратів, що продаються без рецепту?

Чи слід мені самостійно лікувати молочницю піхви за допомогою лікарських препаратів, що продаються без рецепту?

Введення

Візьміть до уваги таку інформацію перед самодіагностикою і самолікуванням молочниці піхви:

*
Якщо у Вас легкі симптоми, Ви можете захотіти зачекати, не пройдуть вони самі по собі. Легка молочниця піхви може зникнути самостійно, без лікування.
*
Іноді жінки думають, що у них молочниця піхви, коли симптоми викликані іншою проблемою. Oдно дослідження встановило, що у 2 з 3 жінок, які думали, що у них проста молочниця піхви, а виявилося, що ні. Ця помилка може означати, що Вам буде потрібно більше часу для визначення та лікування інших захворювань, таких як бактеріальний вагіноз або захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).
*
Якщо Ви не вагітні і впевнені, що Ваші симптоми викликані молочницею піхви, Ви можете лікуватися самостійно протигрибковими піхвовими препаратами, що продаються без рецепту.
*
Якщо Ви вагітні, спочатку зверніться до лікаря. Молочниця піхви може бути безпечно вилікувана під час вагітності вагінальними (не оральними) лікарськими препаратами.
*
При застосуванні протигрибкової крему або супозиторіїв Ви не можете довіряти презервативу або діафрагму. Більшість вагінальних кремів і супозиторіїв, що застосовуються для лікування молочниці піхви, мають масляну основу, яка послаблює латекс.

Meдіцінская інформація

Що таке молочниця піхви?

Молочниця піхви — це надмірне зростання дріжджових клітин в піхву. Хоча молочниця піхви може викликати сильний вагінальний і генітальний свербіж, біль і роздратування, вона не призводить до серйозних проблем зі здоров’ям. Але молочниця піхви, яка часто рецидивують, вважається медичною проблемою, оскільки симптоми можуть бути руйнівними.

Здорове піхву в нормі містить безліч бактерій і невелика кількість дріжджових клітин (флора піхви).

 

Найпоширенішою бактерією в піхву є Lactobacillus acidophilus. Ці бактерії допомагають запобігти розмноженню інших організмів, таких як дріжджові грибки. Близько 70% -90% випадків молочниці піхви викликані штамами дріжджових грибків, які називається Candida albicans. Цей вид дріжджових грибків лікується антімікотіков групи азолів.

Надмірний ріст вагінальних дріжджових грибків може бути спровокований багатьма факторами, включаючи широке використання антибіотиків, високий рівень естрогену (під час вагітності або гормонозаместительной терапії), або певні захворювання, такі як цукровий діабет.

Як лікується молочниця піхви?

Одноразова молочниця піхви (гостра інфекція) зазвичай лікується:

*
Протигрибковим кремом або супозиторіями, які вводяться в піхву. Ви повторюєте подібне лікування кілька разів на день.
*
Oдной противогрибковой таблеткою, яка приймається орально.

Експерти також рекомендують альтернативне лікування у вигляді вагінальних капсул з борною кислотою, особливо якщо протигрибковий лікування не увінчалося успіхом.

Які ризики відсутності лікування або лікування молочниці піхви?

Відсутність лікування. Молочниця піхви не призводить до серйозних проблем зі здоров’ям, і може пройти сама по собі. Але Ви не обійдетеся без лікування, якщо у Вас важкі симптоми.

Лікування. Можливо, найбільшим ризиком при лікуванні молочниці піхви є самодіагностика і самолікування. Якщо у Вас раніше діагностували молочницю піхви, і Ви правильно діагностували захворювання по минулим симптомам, a потім лікувалися препаратами, що продаються без рецепту, Ваш ризик мінімальний. Але якщо Ви неправильно оцінили свій стан, то тим самим відклали постановку правильного діагнозу і відповідно лікування, бактеріальної вагінальної інфекції або захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Oдно дослідження встановило, що у 2 з 3 жінок, які думали, що у них проста молочниця піхви, а виявилося, що ні.

Якщо Ви вагітні і думаєте, що у Вас молочниця піхви, не займайтеся самолікуванням. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Вагінальне лікування молочниці піхви не несе в собі серйозного ризику. Крем або супозиторії впливають тільки на область піхви і не викликають болю або чутливості. Деякі жінки страждають від головного болю, болі в животі або нудоти після лікування оральними ліками. Але ці побічні ефекти не з’являються після прийому однієї єдиної дози. Побічні ефекти з’являються після oрального прийому кількох доз.

Якщо Вам необхідно більше інформації, читайте розділ «Молочниця піхви».

Ваша інформація

Ваші можливості лікування виражених симптомів молочниці піхви включають:

*
Самодіагностику Ваших симптомів і прийом вагінальних препаратів, що відпускаються без рецепта.
*
Відвідування лікаря для обстеження. Якщо у Вас молочниця піхви, то призначать відповідне лікування.

Рішення про те, чи можна Вам займатися самодіагностикою і самолікуванням, повинно прийматися на підставі медичних фактів та особистих міркувань.

Стафілокок. Озброєний, небезпечний, але переможемо

Стафілококи широко поширені в навколишньому середовищі, багато з них постійно живуть в людському організмі. Навіть ті з них, що здатні викликати захворювання, часто роками спокійно сидять в носових ходах і не заподіюють ніяких проблем. Чому ж так небезпечний стафілокок, навіщо його виявлення та лікування лікарі приділяють стільки уваги?

Стафілококи є постійними сусідами людини. Через те, що багато хто з них входять до складу нормальної бактеріальної флори людини, в деякому роді, їх можна навіть назвати нашими постійними квартирантами. І в той же час, ми часто чуємо про велику небезпеку, що виходить від них, в чому ж справа? Давайте розберемося в цьому феномені.

Стафілокок не є мікроорганізмом, що викликає якесь конкретне захворювання. Прояви стафілококової інфекції можуть бути різноманітними, вони залежать від місця впровадження інфекції і стану організму. Термін «стафілококові хвороби» об’єднує ряд захворювань, які вивчають різні галузі медицини і лікують лікарі різних спеціальностей. Проте є речі, які об’єднують захворювання, що викликаються стафілококом, в єдину групу, на них ми і зробимо основний акцент.

Слід виділити три види стафілокока, що викликають захворювання в людини: епідермальний (S. epidermidis), сапрофітні (S. saprophyticus) і золотистий (S. aureus). Стафілококи широко поширені, а багато з них є частиною звичайної мікрофлори людини, не завдаючи йому ніякої шкоди. Навіть золотистий стафілокок, який вважається дуже небажаним «гостем», регулярно знаходять на шкірі і слизових людини. За різними даними, до 90% людей мають здорове носійство цієї інфекції в носових ходах, 20% — тривале носіння. Також ця бактерія часто виявляється на шкірі і в піхві (у 20% дорослих жінок). Чому ж одні і ті ж мікроорганізми можуть, як мирно співіснувати з людиною, так і викликати небезпечні захворювання?
Як розвивається інфекція?

Золотистий стафілокок потрапляє в організм повітряно-краплинним або контактним шляхом і вважається дуже заразною інфекцією. Те, що відбувається після його потрапляння на шкіру або слизову оболонку, можна назвати, в деякому роді, протистоянням. Реакція макроорганізму (людини) залежить від цілісності його шкіри і слизових, стану імунітету. Стафілокок має, що протиставити «оборону», у нього в «арсеналі» є ферменти і токсини. Якщо організм «програє поєдинок», мікроби вдається за допомогою атакуючих факторів реалізувати свої хвороботворні властивості. Так, наприклад, один фермент розплавляє сполучну тканину шкіри, інший допомагає йому справитися з фагоцитами (клітинами імунної системи, що поглинають чужорідні мікроорганізми), інші теж «не сидять без діла» і сприяють поширенню інфекції. За допомогою цих властивостей, найбільш характерних для золотистого стафілокока, формується вогнище інфекції на шкірі або слизовій. Коли захисні механізми організму не можуть стримувати процес в рамках шкіри, мікроби потрапляють в ток крові, і можуть утворювати віддалені вогнища інфекції в інших органах. Велике значення в розвитку інфекції мають токсини, які викликають запалення, розвиток лихоманки, зниження артеріального тиску, сприяють гемолізу (розпаду еритроцитів), порушення всмоктування води в кишечнику і іншим патологічним явищам.

Ще один варіант розвитку стафілококової інфекції — активізація мікроорганізмів, вже раніше присутніх в організмі. Такий механізм характерний для розвитку стафілококового ентероколіту, що розвивається внаслідок лікування антибіотиками. Чутливі до антибіотика мікроорганізми гинуть, а стафілококи отримують можливість неконтрольованого зростання.

Тут особливо необхідно відзначити, що зазвичай людський організм не так вже сприйнятливий до стафілококової інфекції. Контактуючи зі стафілококом з дитинства, організм в значній мірі виробляє специфічний імунітет. Тому, особливо чутливі до інфекції діти віком до року і люди з ослабленим імунітетом. Що ж конкретно може загрожувати людині, якщо стафілококова інфекція отримала шанс себе проявити?
Які захворювання викликає стафілокок?

Стафілокок може вражати багато органів і є збудником близько 120 різних захворювань. Постараємося описати найбільш часто зустрічаються: Захворювання шкіри та підшкірної клітковини — велика група захворювань. До неї відносяться фурункули, карбункули, абсцеси, флегмони, піодерпіі, фолікуліт, «стафілококова рожа» та інші. Крім цього, до поразок шкіри належать скарлатиноподібної висипки при інших стафілококових захворюваннях. Ожогоподобний шкірний синдром — частіше вражає дітей до 5 років. Він являє собою запалення значною за площею поверхні шкіри, з відшаровуванням верхніх її шарів. Ураження кісток і суглобів частіше відбувається при генералізованої інфекції, коли стафілокок циркулює в крові. Синдром токсичного шоку виникає при важких формах інфекції, коли в кров потрапляє дуже велика кількість токсинів. Стафілококкова ангіна має мало особливо характерних рис. Стафілококовий ендокардит характеризується ураженням клапанів серця, наростаючою серцевою недостатністю. Він часто супроводжується інфарктами (омертвінням ділянок) легких. Пневмонії і плеврити мають тяжкий перебіг. Вогнища інфекції в легенях мають тенденцію зливатися, з’являються гнійні ускладнення, виражені дихальна недостатність і інтоксикація. Гострі стафілококові ентерити і ентероколіти Про причину їх виникнення згадувалося вище. Вони супроводжуються рясною водянистою діареєю, що загрожує швидким зневодненням організму. Отруєння стафілококових ентеротоксин відбувається при вживанні в їжу продуктів, заражених стафілококом. Токсин може накопичуватися у великих кількостях в їжі, що несе в собі велику небезпеку. Найбільш небезпечні в цьому відношенні молочні продукти. Стафілококовий менінгіт і абсцес мозку розвиваються в результаті стафілококового сепсису (зараження крові). Стафілококові захворювання сечових шляхів зазвичай не відрізняються від патології іншого походження. Їх збудниками частіше є сапрофітні стафілокок.

Стафілокок також є частим збудником ряду запальних захворювань очей, в першу чергу, ячменів і кон’юнктивітів.

Як же відрізнити захворювання стафілококової природи від інших?
Як визначити стафілококову інфекцію?

Для підтвердження того, що стафілокок є збудником хвороби, потрібно знайти його в матеріалах, взятих на дослідження у хворого. Матеріал береться в залежності від форми захворювання, в різних випадках їм може бути кров, відокремлюване гнійників, харкотиння, сеча, кал, спинномозкова рідина. Виділяється збудник, досліджуються його властивості та чутливість до антимікробних препаратів, що допомагає у виборі ефективного лікування. При дослідженні мазків з носа і зіву, носійство або забрудненням вважається 1 та 2 ступеня зростання, до 20 колоній або 10 у третього ступеня КУО / тампон / мл. Більш високі показники говорять про стафілококи як про причину захворювання. Тут розібралися, рухаємося далі — коли, як і чим варто лікувати стафілококову інфекцію?
Як лікуватися?

Лікуванням стафілококової інфекції займаються лікарі більшості спеціалізацій. Залежно від конкретної хвороби, це може бути хірург, терапевт, ЛОР, офтальмолог, педіатр. До інфекціоніста такі хворі доходять не часто, але його консультація однозначно має сенс.

Основні методи боротьби зі стафілококової інфекцією: Вплив на причину, тобто на самих мікробів, антибіотиками. Цей вид течії не показаний при легких локалізованих видах інфекції (носійство, невеликих місцевих запаленнях). У даних випадках антибіотики можуть навіть спровокувати погіршення, посиливши дисбаланс мікрофлори. Якщо ж протягом локального процесу приймає важкий характер або є генералізований процес (стафілокок потрапив у кров), то призначення антибіотиків не уникнути. Протимікробні препарати призначаються з урахуванням відомої антибіотикостійкість стафілококів. Для боротьби зі стафілококом використовують оксацилін, діклоксаціллін, цефтриаксон, ванкоміцин, офлоксацин і ряд інших. Ефективні комбіновані препарати, що містять антибіотик і речовина, переважна антибіотикостійкість стафілокока: уназин, амоксиклав. Доза і шлях введення препаратів залежить від конкретного випадку.

Як специфічний засіб проти стафілокока також добре зарекомендував себе антистафілококовий бактеріофаг. Його можна застосовувати місцево, внутрішньом’язово і внутрішньовенно, залежно від необхідності. На цей метод варто звертати особливу увагу, коли застосування антибіотиків не показано. Санація вогнищ інфекції проводиться за наявності гнійників. Проводиться їх розкриття і хірургічна обробка. Специфічна іммутотерапія проводиться введенням антистафилококкового імуноглобуліну та антистафилококковой плазми. Іноді проводять імунізацію стафілококових анатоксином, що допомагає організму справлятися з інтоксикацією. Також використовуються неспецифічні імуномодулятори з метою підвищення опірності організму. Проводиться лікування супутніх симптомів: лихоманки, зниження тиску, алергічних реакцій, зневоднення та інших.
Особливим питанням для лікування будь-якої хвороби є грамотна допомогу вагітним і годуючим матерям в разі захворювання.
Інформація для майбутніх і годуючих мам

Перед планованою вагітністю слід перевіритися на носійство золотистого стафілокока (мазок з носа і з зіва). У разі знаходження — пролікуватися, але без використання антибіотиків, про це ми говорили вище. Це ж стосується й інших членів сім’ї, всі вони повинні бути перевірені на носійство стафілокока і пройти лікування, в разі отримання позитивного результату. У першу чергу це стосується майбутніх батьків, які бажають бути присутніми при пологах.

При виявленні носійства або локальних форм стафілококової інфекції у вагітних, теж не привід для паніки, але пройти адекватне лікування без використання антибіотиків необхідно. Також вагітним показано прищеплення стафілококовим анатоксином на 32, 34 і 36 тижнях вагітності.

Що робити, якщо в грудному молоці визначається стафілокок? Відомо, що нерідко мами кидають годування і починають приймати антибіотики (часом, без призначення лікаря). У більшості — це не можна назвати правильною тактикою. У таких ситуаціях показаний стафілококовий анатоксин (підшкірно) за певною схемою, її Вам дасть лікар. Годування грудьми, як правило, переривати не доводиться, оскільки малюк з молоком отримує від мами і захист від інфекції (антитіла до стафілококу). Всією сім’ї необхідно здати бакпосеви із зіву і носа, при виявленні — лікувати носіїв. Малюкові в такій ситуації необхідно зробити аналіз калу на дисбактеріоз і відвідати інфекціоніста.

Завжди з’ясовуйте свої дії з доктором. Якщо стафілококова інфекція прийняла форму, що вимагає застосування антибактеріальних препаратів, рішення приймає лікар, зважуючи можливу користь і ризик від призначуваного лікування.
Як попередити?

Для попередження розповсюдження стафілококових захворювань необхідно знаходити і лікувати носіїв інфекції, а також, ефективно лікувати і ізолювати хворих. Для лікування носіїв використовують антистафілококовий бактеріофаг місцево, показано прищеплення носіїв стафілококовим анатоксином (щодо використання його для вагітних написано вище). При виявленні носійства золотистого стафілокока в одного члена сім’ї, слід обстежитися і пройти лікування всій родині, бо інакше воно не буде ефективним. Лікування носійства сапрофітного і епідермального стафілококів не проводиться. Особиста гігієна, раціональне харчування і загартування є ефективними методами профілактики. Якщо ви дізналися, що є носієм золотистого стафілокока, не варто нехтувати лікуванням. Слід пам’ятати, що герой нашої статті може бути особливо небезпечний не стільки для вас, як для близьких та оточуючих людей з більш слабким здоров’ям.

І в жодному разі не впадайте у відчай, якщо стафілокок став на Вашому шляху. Перемогти його можна, зробити це буде легше при своєчасному зверненні до лікаря і чіткому виконанні рекомендацій з лікування і профілактики, в іншому, це правило відноситься до будь-якого захворювання. Будьте здорові!

Яндекс не працює. Ні головна сторінка, ні багато сервісів починаючи від рейтингу блогів.

19 серпня точно чорний день російської історії, то путч ГКЧП, тобто невдалий переворот, то дефолт, то ще всяка фігня. А сьогодні 19 серпня відсвяткувала і в кіберпросторі. Власне — впав Яндекс — самий відвідуваний сайт в рунеті. Не працює і головний сайт, і багато його сервіси починаючи рейтингу блогів і пошуку по блогам, закінчуючи wordstat.yandex.ru.
Дізнався про це випадково. Сам я Гуглом користуюся, а тут треба було почекать деякі блоги, статистику запитів для реєстрації нових доменів. Дивлюся, щось тупить Яндекс, потім все гірше і гірше. Думаю у мене щось не те. Зайшов через проксі-сервер і точно. Рідний Яндекс ліг взагалі і не працює абсолютно!
Навіть не знаю які почуття відчувати, чи то радості, чи то засмучення. Адже з одного боку Яндекс забанив або загнав під фільтри кілька годуючих проектів, і наполегливо не хоче давати ТІЦ чистим, білим і пухнастим проектам (тобто Яндекс задовбав мене), а з іншого боку — все-таки на деякі сайти саме Яндекс дає пристойний траф .
Яндексом користуються майже дві третини росіян і це серйозна аудиторія. Причини можуть бути різними. Але я думаю, що вони програмного характеру. Останнім часом аж надто багато специ з Яші хімічили, то АГС, то новий пошуковий алгоритм Рейк’явік, то карти нові, то сніппети для різних видів сайтів, то індексування приватного змісту ряду сайтів. Цілком можливо і виник глобальний мережевий збій. У своєму Твіттері представники Яндекс нічого толком не роз’яснюють.
Збій з Яндексом ще раз говорить про необхідність наявності джерела доходу крім Інтернету і освоєння суміжних спеціальностей. Приміром, я по одному з утворень (їх всього правда два) бухгалтер. До речі, бухгалтер потомствений — мої бабуся і дідусь були головбуха. І дружина нинішня речі теж головбух. Так що освоюйте професії, а то Яндекс все вередливими і вередливими.

Купувати вигідно взуття в інтернет магазині.

Високий асортимент кросівок і низька ціна — складові нашого успіху. Любите займатися спортом? Відвідувати фітнес-зал? Бігати? Бажаєте спробувати себе в якості людини, яка веде активну і спортивне життя? Відмінно! Значить, ви знаходитесь на правильному шляху і перше, що Вам необхідно — це спортивне взуття (кросівки, кеди), яка є невід’ємним атрибутом будь-яких тренувань. Правильний вибрати кросівки означатиме половину успіху в нелегкій справі тілесного вдосконалення і набуття спортивної форми. Пропозицій кросівок зараз дуже багато і недосвідченому людині важко не розгубитися у всьому цьому різноманітті вибору. Адже хочеться купити не тільки якісну спортивну взуття, а й ще заощадити на покупці. При створенні нашого магазину головним для нас був клієнтоорієнтований підхід, тому в розділ кута ми поставили високий асортимент якісних кросівок від світових брендів і низькі ціни. Дійсно, вибрати кросівки буде легко-вибір, які ви тут знайдете, величезний. Навіть самий вимогливий користувач зможе підібрати в нашому магазині те, що йому до душі. У магазині представлені такі провідні світові бренди як: New Balance, Nike, Steel, Wishot, Wolverine. Любителі спортивного взуття знають, що правильно підібрані кросівки повинні захищати і направляти ногу при заняттях різними видами спорту. Окрім занять спортом, багато людей купують їх для щоденних прогулянок, біганини по місту або ходять у кросівках на роботу. Саме тому в нашому магазині велика увага приділяється якості та зручності продається нами взуття. Ми розуміємо, що кросівки — це взуття для активного руху і будь-який дискомфорт здатний зробити цей рух досить неприємним. Для запобігання таких випадків, перш ніж виставити кросівки у продаж ми переконуємося в тому, щоб вони були максимально безпечними і удобнимі.Предлагая купити кросівки в Києві і в інших великих містах з їх безліччю продавців, намагаються зробити упор насамперед на тінейджерів і молодь. Ми вважаємо такий підхід в корені неправильним. Кросівки зараз популярні серед всіх вікових категорій. Доказ цьому — асортимент кросівок у нашому магазині. Кросівки — це не тільки спортивне взуття. Часто таке взуття показує, що людина має вишуканий смак і не відстає від останніх тенденцій моди. Не відстає від неї і асортимент нашого магазину. Він завжди поповнюється новими моделями і новинками, які тільки надійшли у продаж. Ми постійно відстежуємо ті нововведення і технічні досягнення, які впроваджують провідні виробники кросівок. Тому нам дуже приємно, коли клієнти знаходять у нас ті моделі, пошуки яких в інших магазинах виявилися марними. Крім асортименту, не забуваємо ми і про цінову політику. Сьогодні купити кросівки в Києві вже не така велика проблема як раніше, коли потрібно було обійти все місто в пошуках потрібного розміру або моделі, а якщо пошуки виявлялися безуспішними, то робити замовлення заздалегідь і довго чекати його отримання. Конкуренція у продажу кросівок дуже висока і кожен продавець розуміє, що, проводячи неправильну цінову політику по відношенню до своїх клієнтів, незабаром він їх втратить. Оскільки в нашому магазині клієнт може замовити товар безпосередньо через Інтернет, то це вже дає чималі переваги. Чому? По-перше, це зручність такого способу заказа.На сайті нашого магазину не виходячи з будинку можна переглянути весь спектр величезного асортименту моделей і вибрати собі взуття до душі. Також можна дізнатися які розміри є в наявності, а при виникненні будь-яких додаткових питань телефонуйте  і отримати будь-яку необхідну консультацію та купити кросівки. По-друге, ми здатні запропонувати ціну, яку навряд чи зможе запросити будь-хто з інших продавців. Нам не потрібно нести витрати на обслуговування великих торгових площ і тому наша ціна завжди вигідно відрізняється від конкурентів. Заощадити зайві 50-100 гривень, а деколи і більше при покупці однієї пари кросівок буде дуже до речі. А проведені акції і одержувані знижки для постійних і оптових покупців, швидше за все, викличуть у вас бажання не носити будь-який інший взуття крім кросівок: сильно помітна буде різниця, як в ціні, так і в зручності. Вибір за Вами: їхати по переповненому пробками місту на ринок або в магазин в надії, що там виявиться потрібна модель і розмір або, не покидаючи свого будинку або офісу, замовити кросівки на нашому сайті.