С 14.05 по 20.05

Тиждень пройде досить спокійно, оскільки всі втомилися від численних святкових днів. Активність знижена. Не варто прагнути встигнути все зробити на роботі, все одно у вас мало що вийде. А от розібратися з особистим життям зовсім не заважає, особливо якщо у відносинах часто з’являються паузи в спілкуванні. Емоційний фон тижня піднесе сюрприз в неділю.

Овен
21 березня-20 квітня
Овнам належить несподівана поїздка, яка сплутає всі їхні плани. Ви опинитеся далеко від дому в незнайомій обстановці і можете розгубитися. Якщо є можливість, відмовтеся від поїздки! Ваше матеріальне становище стрімко погіршується, і ви починаєте заощаджувати. Але є витрати, від яких не виходить відмовитися, вони пов’язані з квартирою.

Телець
21 квітня-21 травня
У Тельців на перше місце виходить любовно-романтична сфера життя. Вас хвилює партнер, і ви намагаєтеся проводити з ним якомога більше вільного часу. Для роботи більше підходять четвер і п’ятницю, ви встигаєте виконати тижневу програму. Гроші як легко приходять, так і стрімко зникають. Є ймовірність несподіваного приїзду гостей, які вас втомлять.

Близнюки
22 травня-21 червня
У Близнюків призначено багато зустрічей, які можуть внести серйозні зміни у ваше життя. Потрібно заздалегідь до них підготуватися і добре виглядати. Не шкодуйте грошей на косметичні салони і покупку одягу, зараз це для вас необхідно. Дивацтва у відносинах з коханою людиною починають вас дратувати, і ви можете відкрито висловлювати свої претензії. Але конфліктів вам вдасться уникнути.

Рак
22 червня-23 липня
Не варто перевантажувати себе роботою, ви надто відповідальні і старанні. Вас можуть використовувати, але ви цього навіть не помічаєте. В особистому житті у вас з’являються якісь спільні плани, але втілити їх у дійсність поки дуже складно. Дивіться на життя реальніше, тоді ви не отримаєте розчарувань! Підняти настрій допоможе невелика поїздка, зробите її наприкінці тижня.

Лев
24 липня-23 серпня
Левицям хочеться постійно знаходитися в центрі уваги. Потребуєте компліменти і поклоніння. Якщо цього не відбувається, на вас нападає зневіру. Побачення потрібно призначати самій, інакше ви залишитеся в повному забутті. З роботою вам дивно щастить, вам дають якесь легке завдання, яке ви дуже швидко виконуєте. Можливо надходження грошей, але явно не в тій кількості, на яку ви розраховували.

Діва
24 серпня-21 вересня
Дівам потрібно терміново зайнятися собою і своїм настроєм. Останнім часом ви тільки й робите, що перебуваєте в зневірі, не розумієте, чим себе можна порадувати. Спілкуйтеся частіше з подругами, можна на цьому тижні разом з ними вирушити в невелику поїздку. А от проблеми особистого життя, які будуть виникати, відкладіть в сторону. Вони просто псують вам настрій. Уникайте поки нових знайомств.

Ваги
22 вересня-23 жовтня
У Терезів є привід порадіти. Все дуже вдало складається на роботі, ви можете собі дозволити відкласти певну суму грошей. Ви замислюєтеся про якесь великому придбанні, але поки здійснювати покупку не варто. Ваги уникають зустрічей з коханою людиною, він вас став дратувати. Схоже, скоро вас чекають зміни в особистому житті! Ви більш рішучі, ніж зазвичай.

Скорпіон
24 жовтня-22 листопада
У Скорпіонів тиждень сповнена непередбачуваних подій у всіх напрямках. На роботі вас можуть несподівано відправити у відпустку, яку ви раніше не планували. Пов’язано це з тим, що обов’язків у вас стає все менше і менше. Несподівано ви можете розлучитися з пристойною сумою грошей, відбудеться це за дивних обставин. Чоловік може поставити вас в дуже незручне становище, ви роздратовані.

Стрілець
23 листопада-21 грудня
Стрільці змушені підкорятися якимось обставинам і роблять це вкрай неохоче. Але ви розумієте, що краще зараз ні з ким не псувати відносини, і дієте дуже мудро. Може трапитися так, що всі відкладені гроші ви витратите на зовсім необдуману покупку. Вас терзають докори сумління! Емоційно Стрільці менш стійкі, ніж звичайно, пора подумати про відпочинок.

Козеріг
22 грудня-19 січня
У Козерогів явно додасться обов’язків, постійно не вистачатиме часу. Вас використовують у своїх інтересах, потрібно вміти відмовляти! Для роботи це дуже складний тиждень, але кінцевий результат вас порадує. Багато радості доставляє особисте життя, ви просто купаєтеся в любові і турботі. Непогано було б починати займатися питаннями, пов’язаними з нерухомістю, можна знайти щось дуже цікаве!

Водолій
20 січня-19 лютого
У Водоліїв зриваються плани, пов’язані з особистим життям. Але, схоже, ви не маєте наміру сумувати і відчуваєте себе прекрасно. Ви давно зрозуміли, що живете у світі ілюзій, і з нього варто вибиратися з найменшими для себе втратами. Постарайтеся почати інтенсивніше працювати, це піде вам на користь. Матеріально для вас настають не найкращі часи, перестаньте витрачати гроші!

Риби
20 лютого-20 березня
У Риб трапляються дрібні і великі неприємності, ви як би притягує до себе негативні події. Займіть вичікувальну позицію і не робіть рішучих дій. Найкраще було б виїхати на цей тиждень подалі від будинку, тоді ситуація може скластися для вас більш вдало. Риби проявляють багато співчуття до близьких людей, але тут від вас буде потрібно витратити пристойну суму грошей. Придумайте собі цікаве нову справу, вам треба якось підняти свій життєвий тонус.

Фрейлінг і бонуси від його практики

Нам усім щось потрібно один від одного. Дружинам — увага чоловіків, людям працюючим — схвалення начальства, продавцям — затребуваність свого товару у покупців …
І кожен наш день, по суті, являє собою пред’явлення ряду вимог своїм близьким, колегам і партнерам.

Іноді все йде добре: ми кохані, реалізовані на роботі, наш продукт користується попитом. Але трапляються і ситуації абсолютно полярні: у сім’ї відносини не складаються, близькі знищують нас своїм нерозумінням, начальство на роботі постійно засинає зауваженнями, а потенційні ділові партнери не виявляють ні грама інтересу до нашої продукції або послуги. Вами давно простудіювати книги Д.Карнегі, Ви регулярно відвідуєте тренінги з ефективним продажам, але ситуація не поліпшується і життя здається безпросвітної. Що робити? Міняти сім’ю? Міняти роботу? Ці речі куди простіше радити, ніж втілювати в реальність. Часто змінити життя кардинальним чином дуже складно в силу певних зобов’язань і т.д. і т.п. Але чи все так безнадійно? А що якщо спробувати поміняти не оточення, а саму себе?

Одним з ефективних інструментів виправлення невдач на фронті спілкування з іншими людьми є фрейлінг. Цю практику пропонує нам відомий езотерик сучасності Вадим Зеланд у своїх книгах про Трансерфінг. Суть фрейлінга полягає в тому, що в процесі спілкування з близькими людьми або діловими партнерами Ви зміщуєте акценти з того, що потрібно особисто Вам від цієї людини і концентруєтеся на те, що потрібно йому.

Скажімо, в переговорах з потенційним клієнтом завжди намагайтеся цікавитися завданнями та проблемами ділового партнера, а не стояти на своєму з подачею своєї пропозиції. Вислухайте людини, знайдіть терпіння не тільки слухати, але й чути. Це подарує Вам масу бонусів. По-перше, Ви розташуйте до себе людину (нам завжди приємні люди, які цікавляться нашими справами, вміють вислухати, а не тільки поставити питання), а по-друге, в тому, про що стане Вам говорити майбутній партнер, напевно прозвучать підказки, яким має бути Ваша пропозиція, щоб воно не було відкинуто. Іноді терпляче вислуховування потенційного партнера може призвести до того (Ви не повірите!), Що він сам озвучить Вам, що саме готовий купити у Вас. І це станеться тим імовірніше, чим довше Ви будете говорити про клієнта, про його справи, і чим довше не будете озвучувати свою пропозицію. Таким чином, ми, практично нічого не роблячи (всього лише і потрібно, що помовчати і уважно послухати, угукнуть або кивнути вчасно, задати пару-трійку уточнюючих запитань), отримуємо розташування співрозмовника і його готовність співпрацювати.

Точно так же фрейлінг ефективний і в особистому житті. Скажімо, чоловік нарікає на те, що Ви помітно погладшали. Прикро? Ще б пак! Ви думаєте, що він Вас більше не любить. Адже, коли любиш по-справжньому, то вага коханої людини не може мати значення. Починає накопичуватися негатив у сім’ї. Ви комплексуєте роздягатися перед чоловіком, про себе звинувачуєте його в своїх комплексах, починаєте шукати розраду на стороні. І Бог знає, якими ще розколами в життя загрожує таке ставлення до банальної ситуації, яка і виїденого яйця не коштує.

Але тепер Ви знаєте про фрейлінге і подивіться на цю ситуацію по-іншому. Чоловік незадоволений моїм розповнілий тілом. Він хоче, щоб я схудла. Чому б мені не спробувати зробити так, як хоче він? Запишуся-ка я на пілатес. Спробую-но відкоригувати свій режим харчування. Ну, хоча б зменшу добові порції солодкого. Що отримуємо в підсумку такий, здавалося б на перший погляд, капітуляції? По-перше, Ви покращуєте свою фізичну форму. По-друге, купуєте нових знайомих на заняттях пілатесом. По-третє, знаходите просто цікаве заняття для себе і можливість відволіктися від домашньої рутини. По-четверте, чоловікові Ви знову подобаєтеся, і Ваші особисті відносини тільки міцніють.

Точно так же фрейлінг працює і у відносинах з дітьми. Припиніть кричати на них і тупотіти ногами у відповідь на їх проступки, гнути свою лінію, ламати їх. Діти набагато тямущі нас, дорослих, їх розум менш засмічений суспільними стереотипами, вони більш гнучкі. Спробуйте почати з розуміння мотивів їхньої поведінки. Адже щось же керувало дитиною в момент того чи іншого вчинку? Можливо, Ви разом зможете знайти альтернативний більш адекватний варіант поведінки для подібних ситуацій в майбутньому.

Якщо ж у Вас поки немає сім’ї, але є кандидат в чоловіки всього свого життя, в залученні його уваги до Вас фрейлінг теж стане вірним помічником. Часто в любові ми прагнемо тільки взяти: увага коханого, його згода, його підтримку, його подарунки, його поступливість. Від потенційного партнера ми чекаємо перших рішучих кроків. Але що, якщо поки Він до Вас байдужий? Фрейлінг і тут радить переключитися зі своїх бажань на його. Ви не повинні бути жертвою, що відмовилася від власних думок і цілей. Просто перейдіть на інтереси потенційного партнера і соізмерьте зрозуміле зі своїми особистими прагненнями. Вислухайте його, похваліть, розпитайте про теми, які цікаві йому і Вам. Нам всім це необхідно. Вибудовуючи відносини з людиною таким чином, Ви гарантовано отримаєте його симпатію. Йому навіть самому собі буде складно пояснити, чому Ви йому так приємні. Перестаньте вимагати, спробуйте дати. Бонуси від такої стратегії незрівнянно вище.

Але іноді простого вислуховування або поступки в проханні-бажанні недостатньо, щоб завоювати прихильність людини. Трапляється, що нам нічого особливого від людей і не потрібно, крім рівних дружніх відносин. Але навіть це нам не вдається отримати. Наприклад, у трудовому колективі нездоровий клімат або начальник відноситься до Вас упереджено. Як у такій ситуації може допомогти фрейлінг? Якщо хтось з колег налаштований до Вас вороже, спробуйте зрозуміти причину цієї ворожості. Часто це особиста чи професійна заздрість. Подаруйте людині шматочок того, чому він заздрить: можливо, передайте в роботу потенційного клієнта, з яким Вам по якимось причинам спілкуватися неприємно, або підкажіть про розпродаж в магазині своєї улюбленої одягу. Словом, знову ж таки, постарайтеся скласти пазл того, що приємно цій людині. Спробуйте відзначити або привітати людину з тим, чому він заздрить в Вас (вибором вдалою блузи, реалізацією ділового проекту). Підкресліть, що Вам така вдала ідея і в голову б не прийшла.

З керівником ще простіше, оскільки коло його невдоволення звужений, як правило, Вашої професійною діяльністю. Подивіться на виконання наступного завдання шефа його очима. Як би, по-Вашому, він сам її виконав? Спробуйте зробити трохи більше, ніж він просив, підійдіть креативно, висуньте якусь зустрічну ідею, ініціативу. Зрештою, Вам втрачати нічого. Спробуйте зробити щось не характерне для себе, те, чого Ви раніше не робили в процесі спілкування з цією людиною: наприклад, пожартувати з ним. Якщо на рівні живого спілкування ситуацію виправити не вдається, добре допомагає візуалізація людини в момент, коли він щасливий. Скажімо, частіше уявляйте злюку-колегу або боса щасливими: з родиною, на відпочинку, в момент професійного успіху і т.д. Ця позитивна хвиля дивним чином передається людям навіть після нетривалої практики. Дуже швидко Ви побачите, як відносини стануть вирівнюватися і поліпшуватися.

Але не сприймайте фрейлінг як поступку, як обмеження власних інтересів. В результаті фрейлінга (завжди!) у виграші виявляються обидві сторони. І в цьому основна цінність цієї езотеричної практики.

Робота мозку трудоголіків і ледарів відрізняється

Нейрофізіологи з’ясували, що робота мозку ледарів і трудоголіків відрізняється. Американські дослідники з Університету Вандербільта провели дослідження і зробили висновок, що якщо кількість дофаміну підвищується в одних областях мозку, то людина трудиться до упаду.

Зростання ж рівня цього нейромедіатора в інших зонах змушує людину лінуватися, таких працівників не збуджує навіть шелест купюр і дзенькіт монет. В ході експерименту 25 добровольців грали, виконуючи певні завдання протягом 20 хвилин.

Кожні 30 секунд учасникам дослідження необхідно було вибирати один з двох варіантів гри: зробити складне завдання і заробити більше грошей або ж виконати проста справа за меншу винагороду.

Вчені вивчали рівень дофаміну в мозку добровольців. Виявилося, розподіл цього нейромедіатора впливає на вибір шляху гри. До початку дослідження добровольці отримали амфетамін, який провокує додатковий викид дофаміну. За допомогою дії цієї речовини вчені змогли виявити області мозку, якими використовується більше дефамін.

Підвищення рівня дофаміну в вентромедіальної префронтальної корі і в смугастому тілі викликає прагнення витрачати більше сил на виконання завдання, а переважна концентрація цього нейромедіатора в передній області островковой частки мозку, навпаки, не стимулює до трудової діяльності.

Дослідники зробили висновок, що в першому випадку мова йде про тих відділах мозку, які аналізують потенційне винагороду. Чим вище нагорода, тим сильніше бажання попрацювати.

У ледарів рівень дофаміну підвищується в тих областях, які розглядають можливий ризик. При високому ризику мотивація пропадає — ризик переважує винагороду. Такі люди роботу пов’язують з небезпекою.