Як стати щасливою

Як стати щасливою

«Щастя є — його не може не бути» — пам’ятаєте безсмертну фразу? Але ж для кожної людини поняття абсолютної гармонії зі світом і самим собою своє. Один мріє про великі суми грошей на банківських рахунках — як відомо, сьогодні все, ну, або майже все можна купити за хрусткі купюри. Інший хоче стати знаменитістю: блищати на обкладинках журналів, мати сотні прихильників. Третьому найважливіше на світі знайти справжню любов і створити сім’ю з другою половиною. Але кожен з нас може бути щасливий вже зараз, не чекаючи захмарних благ. Для цього необхідно піти радам науки психології.

Не падайте духом!

«Зневіра — страшний гріх». Так стверджує Біблія, пояснюючи свою позицію тим, що людина, занурена в депресію, ослаблений духовно, а значить, відкритий впливу сил зла. Вірити священній книзі чи ні — справа суто особиста, але одне можна сказати точно: зневіру грунтовно псує життя і робить її неповноцінною.

Тому намагайтеся уникати подібного стану. Зрозумійте: сьогоднішнє «погано» може миттєво трансформуватися в завтрашнє «відмінно». Адже ніхто не знає, що чекає його через рік, місяць, тиждень, навіть годину — так навіщо витрачати нерви на огидні обставини сьогодення? До речі, самобичування позбавляє впевненості в собі, а без цієї якості ви навряд чи випливе з океану труднощів.

Що ж робити? Перш за все, заспокоїтися і перестати дивитися на світ крізь темні окуляри. Після спробуйте поглянути на ситуацію, в якій опинилися, очима стороннього спостерігача, тобто, відключіть паніку. Наступний крок — прорахуйте всі можливі шляхи виходу з положення і налаштуйтеся на позитивну хвилю. Нарешті, йдіть назустріч змінам, нехай елементарним: наприклад, рушайте на прогулянку замість того, щоб сидіти в задушливій кімнаті наодинці з похмурими роздумами. І пам’ятайте — все у вас вийде

Не переживайте даремно!

Багато жінок схильні роздувати з мухи слона, іншими словами — перебільшувати проблему до неймовірних розмірів. Такі особи зациклені на ставленні до них оточуючих людей, предметом їх безупинного хвилювання стає те, що «він не так подивився», «вона подумає про мене тепер бозна що», «все, це кінець, він мене розлюбив» і пр.

Як правило, в результаті з’ясовується: проблема не коштувала і виїденого яйця, а уява виявилося набагато сильніше логіки, спотворивши реальність до невпізнання. Звичайно, добре, коли все закінчується вдало, але хто поверне витрачені даремно душевні сили, безсонні ночі, проведені в тривогах і сльозах? Правильно, ніхто. Тому не покладайтеся на власні умовиводи, а краще і зовсім їх не робіть — хоча б те того моменту, поки ситуація не проясниться. Не старайтесь прогнозувати майбутнє в негативному ключі, краще відкладіть проблему на час і дочекайтеся її самостійного рішення, якщо це можливо. Головне ж — будьте менш залежні від чужої думки, і дурні думки з приводу «я зробила щось не так» престанут вас відвідувати.

Не уявляєте глобально!

Сентиментальні представниці слабкої статі досить часто потрапляють під вплив негативної інформації, що приходить ззовні. Наприклад, передають по телевізору в новинах, що у Франції повінь, в Ірані землетрус, в Італії прокинувся вулкан, або пишуть на інтернет-ресурсах про стрибок цін на послуги ЖКГ вже в майбутньому кварталі — і все, душа йде в п’яти від страху за майбутнє , вона не обіцяє нічого хорошого. У голові гніздяться питання: «Як жити далі?», «Яке жахливе час!», «Що ж робити?». Вони дзижчать, немов рій розтривожених бджіл, і десь близько вже ввижається початок Апокаліпсису …

Так не можна — зарубайте собі на носі. По-перше, потрібно радіти тому, що ви маєте тут і зараз. По-друге, погані новини про прийдешні зміни можуть виявитися помилковими або перебільшеними. По-третє, співчуття постраждалим від стихійних лих не повинно зашкалювати, адже, по суті, безліч людей гине щохвилини у світі в силу різних причин — такий закон життя. Візьміть за правило дотримуватися аксіоми: «Якщо не можеш змінити ситуацію — прийми її такою, яка вона є».

Скажіть страхам «Ні»!

Тим, хто переживає не кращі часи або ж зіткнувся з одиночної неприємністю, складно зберігати спокій. У таких випадках нерідко відбувається здається замкнутим колом, лабіринтом, з якого немає виходу. Людина віддається у владу негативних емоцій, накручує себе, в результаті чого втрачає здатність адекватно оцінювати становище.

Знову ж, страждає нервова система, а це навряд чи додасть її власникові здоров’я. Слід зауважити, що драматизуючи, ви укорочуєте собі життя. Остання, між іншим, подібна зебрі: окрім дійсно чорних смуг в ній є і кипельно білі. Не варто впадати у відчай через тимчасові негараздів — адже, цілком можливо, не за горами щастя і спокій.

У даній ситуації важливо не тільки усвідомити непохитність закону циклічності буття, але і побороти власні страхи: саме вони є провокаторами занепадницькі настрої і підвищеної емоційності в негативному якості. Згадайте прислів’я: «У страху очі великі», і все стане на свої місця. А можете випити заспокійливе і розібрати свою ситуацію по поличках за допомогою аркуша паперу і ручки, попросту проаналізувати — так рішення, а разом з ним і душевний комфорт прийде швидше.

Не шукайте винних!

Коли неприємності слідують одна за одною, а ви щиро не розумієте, чому так відбувається і яка ваша в тому роль, прямо руки опускаються зробити що-небудь в напрямку зміни негативних обставин. В душі піднімається жалість до себе, все навколо здаються ворогами, винними у ваших невдачах. З’являється потреба виплеснути біль у простір або поплакатися подрузі, сестрі, мамі, колезі. Такі душевні виливи, як правило, супроводжується висловлюваннями типу «Я нікому не потрібна!», «Мене ніхто не розуміє», «Усі чоловіки — сволота» і т.п.

Інший варіант — навішування на людей ярликів: «Моя сусідка — рідкісна стерва», «Сестрі завжди щастить, не те, що мені», «Не начальник у мене, а деспот» і пр. Треба б подумати над тим, що всіх гребти під одну гребінку неправильно, адже кожна людина індивідуальна. Якщо ви не знаходите розуміння з боку оточуючих, це ще не говорить ні про вашу превеликою дивацтва, не про їх негативних якостях — ну, не збігаєтеся в поглядах, буває. І більш везучі / безпринципні знайомі, швидше за все, керуються чимось у своїх вчинках, от тільки мотиви
їх вам не ясні. А може, ви самі в якійсь мірі винні в тому, що начальник вас тероризує, сусідка — відверто ненавидить? ..

Висновок напрошується наступний: ні за яких обставин не озброювалися на весь білий світ і не записуйте себе в розряд жертви. Так, світ часом жорстокий і несправедливий, але, повірте, він не любить слабких, що розчарувалися в собі і життя людей. Лише сильні духом особистості здатні вистояти в боротьбі за правду і знайти довгоочікуване щастя. А скигліїв життя б’є ще болючіше, «щоб не нарікали».

Насолоджуйтесь кожною хвилиною сьогодення — шикарного майбутнього, якого ви так бажаєте, може і не бути за горизонтом. Сама можливість прожити на Землі певну кількість років, відміряних вебом, вже велике щастя, якість якого завжди варто хоча б спробувати змінити в кращу сторону.

Чи можна гуляти з дитиною при нежиті?

Почнемо з того, що прогулянки на свіжому повітрі корисні завжди, незалежно від того, хворіє людина чи ні, дорослий він чи дитина. Тому відразу ж відповідаємо на Ваше питання:

Чи можна гуляти з дитиною при нежиті і кашлю?

Так, прогулянки на свіжому повітрі корисні! Особливо дітям!

Однак, незважаючи на таку відповідь, в ньому є свої нюанси, про які ми сьогодні і поговоримо!

Гуляти при нежиті або кашлі можна, але за яких умов?!

Прогулянки на свіжому повітрі ще називають повітряними ваннами. Вони роблять на людину ефект загартовування, тобто організм привчає свій організм боротися з невеликим холодом або вітром. Таким чином, зміцнюється імунітет Вашої дитини. Єдине, що від Вас потрібно — відрізняти прохолодну погоду від вітряної та дощової. При такій погоді організм не може боротися, а вже тим більше ослаблений.

Свіже повітря, особливо якщо ви гуляєте в парку або лісі, здатний поліпшувати кровообіг у всьому організмі, а головне свіже повітря вбиває мікробів і токсини, які накопичилися в організмі. Не дарма ж радять лікарі провітрювати приміщення …

З нашою думкою згоден знаменитий лікар Євген Комаровський, він також як і ми радить мамам гуляти з дитиною, у якого є нежить чи кашель.
Знищуючи мікроби в організмі, свіже повітря стає якимось ліками для хворої дитини. Однак для прогулянки дуже важливо не сильно одягати дитину. Не потрібно його вкутувати в 10 светрів. Справа в тому, що дитина на вулиці дуже активний, тому він швидко ужарітся і варто йому хоча б на 2 хвилини зупинитися і постояти під вітром, так він захворіє ще більше. Якщо Ви одягаєтеся завжди тепло, то дитину потрібно одягнути трохи слабше, наприклад на одну маєчку менше, щоб він при бігу не сильно ужарівался і відчував себе комфортно.

Не можна гуляти і в дощову погоду, промоклі речі та взуття + холодний вітер, тільки погіршать стан дитини. Перед прогулянкою дитині варто добре висякатися, щоб він дихав виключно носом, інакше заболить ще й горло. Прогулянка не повинна тривати більше години — це оптимальне час для отримання потрібної порції свіжого повітря.

Будьте здорові! І пам’ятайте, простіше запобігти хворобі, ніж її лікувати!